Exit – nowy sposób na udzielanie szybkich pożyczek

Platforma Exit Pożyczki korzysta z wypracowanego w Wielkiej Brytanii modelu p2p, który zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Pożyczki społecznościowe są na razie niewielką konkurencją dla banków i parabanków, ale wciąż rosną w siłę. Kolejny serwis w tym stylu – Exit – tylko potwierdza tę tezę.

Czym jest p2p?

zadowolona kobieta trzyma w ręce plik banknotów 200 zł

Exit to bardzo ciekawa platforma ale w ocenie Swiatkonsumetna.pl przegrywa z Kokos.pl.

Pożyczki społecznościowe łączą inwestorów i pożyczkobiorców. Platformy takie, jak Exit, pozwalają na szybkie znalezienie kogoś, kto sfinansuje naszą pożyczkę, oraz dla inwestorów – osób, które potrzebują pomocy finansowej. Pożyczki są oprocentowanie tak samo, jak w bankach, jednak oprocentowanie wybierane jest przez pożyczkobiorcę. Zarabia na tym inwestor, któremu zwraca się włożona wcześniej kwota z nawiązką. Swoją premię otrzymuje również serwis Exit, lecz dopiero po sfinalizowaniu całej pożyczki (czyli jej wypłaceniu, nie spłaceniu).

Prowizje Exit:

 • Pożyczka do 10 000 zł – 5%, 10 001 – 50 000 – 3%, 50 001 – 100 000 – 2%, powyżej 100 001 – 1%

Czym wyróżnia się oferta Exit?

Na rynku pożyczek społecznościowych, Exit wyróżnia się jedną podstawową cechą ich udzielania. Platforma zezwala na pożyczanie pod zastaw ruchomości lub nieruchomości, co zwiększa zainteresowanie inwestorów oraz powodzenie finalizacji samej pożyczki. Ofert takich w serwisie pojawia się coraz więcej, w bardzo szybki sposób zostają one podjęte przez zainteresowanych inwestorów. Najczęściej pożyczkobiorcy zastawiają auta osobowe.

Dodatkowo, Exit rezygnuje z typowej rejestracji w serwisie. Staranie się o pożyczkę wymaga jedynie podania swoich danych i wysłania formularza kontaktowego z opisaną pożyczką. Formalności zmniejszono do całkowitego minimum.

Jak starać się o pożyczkę?

Składając ofertę o pożyczkę, najlepiej najpierw zapoznać się z kalkulatorem kosztów pożyczki umieszczonym na głównej stronie serwisu (link podany poniżej). Dzięki temu sprawdzimy, jakie oprocentowanie będzie nas najbardziej interesować oraz ile będą wynosić miesięczne raty, tak byśmy mogli zaplanować odpowiednio wszystkie wydatki w budżecie domowym. Następnie swoją propozycję przesyłamy za pomocą formularza kontaktowego.

 • Kalkulator pożyczkowy i wniosek: http://www.exitpozyczki.pl/strefa-klienta/zloz-oferte/

Po złożeniu oferty otrzymamy wiadomość, czy została ona umieszczona w serwisie. Jeśli tak, następnie oczekiwać będziemy odpowiedzi od zainteresowanych inwestorów.

Jak inwestować w pożyczkę?

Osoby zainteresowanie inwestowaniem w pożyczki powinny przede wszystkim przejrzeć obecnie dostępne oferty. Po wyborze odpowiedniej oferty, która spełnia nasze oczekiwania, zgłaszamy chęć zainwestowania w nią (lub w nie, możemy bowiem wybrać więcej niż jedną ofertę).

 • Oferty pożyczkowe: http://www.exitpozyczki.pl/oferty/
 • Formularz kontaktowy: http://www.exitpozyczki.pl/strefa-inwestora/zacznij-zarabiac/

Opinia o platformie Exit

Exit Pożyczki jest platformą wciąż bardzo świeżą i rozwijającą się. Obecnie znajdujemy na niej niewiele ofert pożyczkowych, niektóre z nich w bardzo szybki sposób zostają jednak podjęte przez inwestorów. Prowizje firmy nie są wygórowane. Minusem jest jednak pozostawienie bardzo lakonicznych informacji o całym procesie pożyczkowania na swojej stronie internetowej. Platforma nie udostępnia również żadnej infolinii, ani adresu kontaktowego, w przypadku jakichkolwiek problemów. W tej chwili to oferta ciekawa, ale z pewnością mniej godna polecenia niż np. rozbudowany Kokos.pl.

8 Odpowiedzi do Exit – nowy sposób na udzielanie szybkich pożyczek

 1. Jadwiga59 9 grudnia 2014 at 18:57 #

  Polecam tę rzetelną firmę. Otrzymałam pożyczkę jakiej oczekiwałam i to z wielce dogodnym oprocentowaniem.

 2. Jacekplacek 22 grudnia 2014 at 15:01 #

  Sprawdziłem i zgadzam się z Jadwiga59. Co prawda pożyczkę otrzymałem dopiero po 2 tygodniach od złożenia oferty ale i tak jestem zadowolony. W końcu spłaciłem wszystkie długi i powoli wychodzę na prostą 🙂

 3. Kedzior 22 grudnia 2014 at 17:04 #

  Ja oferte zlozylem w srode a w piatek juz podpisywalem umowe. Przed chwila sprawdzilem konto i kasa wplynela :D:D:D Nawet nie wiecie jak mi kamien z serca spadl. Wszystkim polecam korzystanie z ich strony. Wkoncu beda udane swieta. Zdrowych i spokojnych zycze wszystkim.

 4. Magdalena 2 stycznia 2015 at 08:22 #

  Dostałam 10 tys. zł z oprocentowaniem 15% – można by rzec, że lepsza oferta niż w Banku. Wszystko przebiegło szybko i tak jak jest opisane. Gorąco polecam

 5. Marek 14 czerwca 2015 at 22:22 #

  Właśnie mam zamiar złożyć kolejny już wniosek do Exitpożyczki. Z poprzedniej usługi jestem bardzo zadowolony. Trafiłem na super inwestora. Kwotę 10 tys. zł mogłem rozłożyć na 15 rat po 750 zł, a więc malutkie oprocentowanie, pobrana przez portal prowizja wyniosła tylko 500 zł. Polecam wszystkim potrzebującym.

 6. IWONA 31 lipca 2017 at 12:48 #

  Gdzie można złożyć wniosek bo potrzebuje pilnie pomocy

 7. Antonina Szajnowska 10 listopada 2017 at 19:16 #

  Potrzebuję na cito i na krótki okres czasu 20.000

 8. Janek 29 listopada 2017 at 13:07 #

  Witam. Pani Jadwigo, jeśli rzeczywiście otrzymała Pani pożyczkę dzięki firmie Exit to proszę mi powiedzieć, jak weszła Pani na link z wnioskiem do wypełnienia, bo ja próbuję na wszelkie sposoby i…lipa. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz