4 responses

 1. gosia
  27 stycznia 2014

  Jeżeli chcecie być poniżeni i obrażeni we własnym domu, to wystarczy starać się o pożyczkę w optimie. Po dostarczeniu wszystkich wymaganych dokumentów i przyznaniu pożyczki czeka was wizyta przedstawiciela w domu, u mnie była pani kierownik. Taka osoba powinna wiedzieć jak się należy zachować,nawet jeżeli trafiła do skromnego mieszkania, powinna ,ale niestety. Zostałam potraktowana jak najgorszy złodziej,który tylko czyha na pożyczkę i nie ma zamiaru jej spłacać.Pani kierownik E.T. stwierdziła,że wszystko wygląda bardzo podejrzanie,rzuciła parę obrażliwych słów pożyczki nie wypłaciła i wyszła twierdząc,że szkoda jej dla mnie jej cennego czasu. Najgorsze jest to, że firma takie zachowanie popier nic z tym nie robiąc. Nie usłyszałam nawet przepraszam.

 2. paweł
  18 kwietnia 2014

  Uważajcie , na optime . wysokie oprocentowanie poza tym wpłaciłem im całość po 3 ratach , z 1500 zł pożyczki musiałem spłacić 3000zł, optima to dla mnie oszuści i więcej u nich nie wezme , a znajomym też będę odradzał.!!!!!!!!

 3. agnieszka
  27 czerwca 2014

  jestem ze Złotowa i dzis dostalam tel od przedstawicielki ktora wyskoczyla na mnie na dzien dobry ze mam sie okreslic teraz czy bede calas splacac czy przedluzac a umowa sie konczy w lipcu,malo tego wyzwala mnie za mojego meza ktory poinfpormowal ja ze jest za granica i jak przyjedzie to zaplaci rate,zaczela mnie szantazowac ze bede to splacac za niego czy mi sie to podoba czy nie!!!! bezczelne traktowanie klientow!!! odradzam !!!! wydzieranie sie i ponizanie!!!! jak ktos taki moze byc konsultantem????

 4. Jaśka
  6 lipca 2014

  Jak każda pozyczka pozabankowa ma duży procent….jeśli gamoniu nie możesz wziąć w banku pożyczki to chyba takie są pomocne? Kożystałam i z prowidenta i z optimy…takie czasy….nie narzekam jak Ty bałwanie

Leave a Reply

 

 

 

Current ye@r *

Back to top
mobile desktop