Optima Pożyczki opinie

„Opinii na temat firmy Optima Pożyczki brakuje! Zbyt mało (zadowolonych i niezadowolonych!) pożyczkobiorców wypowiada się na jej temat! Nie można jednakże zauważyć, że firmie cały czas przybywa nowych klientów (usatysfakcjonowanych czy nie?)! Żaden z pożyczkobiorców nie powinien zapominać o tym, że całkowity koszt pożyczki (oraz koszt jednej raty!) możemy obniżyć wybierając pożyczkę „w wariancie” : przelew na konto bankowe”!

„Przez kilka ostatnich lat byłem (szczęśliwym!) klientem firmy Provident! Teraz firma „nie chce” (nie może?) udzielić mi żadnej pożyczki (ponieważ nie spłaciłem 3 ostatnich raz poprzedniej pożyczki, nie ma takie możliwości aby „połączyć ze sobą” starą i nową pożyczkę!). A ja chciałbym otrzymać nową pożyczkę, najlepiej jeszcze dzisiaj! Optima opinie Z komentarzy (wygłoszonych przez Internautów!) wynika, że firma Optima Pożyczki jest tak samo „dobra”, jak firma Provident (mam nadzieję, że pozytywne komentarze Internautów nie wprowadzają mnie w błąd!)! Oczywiście, że nie brałem pod uwagę wypowiedzi nierzetelnych pożyczkobiorców (ja wszystkie moje zobowiązanie spłacam o czasie, nawet jeśli jest to równoznaczne ze „skromniejszym życiem w przyszłym miesiącu”!), ufam tylko tym uczciwym (którzy wiedzą, że o długów nie można „lekceważyć”!)”!

„Firma Optima Pożyczki pożyczyła mi (wniosek o pożyczkę składałem po raz pierwszy!) tylko 2000 złotych (wnioskowałem o 5000 złotych!)! Zdecydowałem się na opcję przelew (gdyż wcześniej przeczytałam bardzo ciekawy artykuł „o oszczędnościach w parabankach”! Oprocentowanie pożyczki w parabanku zawsze jest wyższe od pożyczki w banku, ale możemy „nie tak znowu trochę” oszczędzić, nie „zaznaczają” opcji : pożyczka z obsługą domową), a pożyczka (bez wychodzenia z domu!) została mi przyznana po kilku godzinach (nie moje „sugerowane” 5000 złotych, ale 2000 złotych, również mnie ucieszyło!)! Dla wszystkich „wątpiących” pożyczkobiorców (w to, że można otrzymać pożyczkę w parabanku „prawie” bez dochodu!) dodam, że mój dochód jest bardzo nieregularny (zdarza się tak, że zarabiam tylko przez 3 -4 miesiące w roku!)”!

„Składając wniosek o pożyczkę Optima Pożyczki najbardziej obawiałem się weryfikacji w BIK i KRD, „nie doszło do niej”! A ja już po kilku godzinach miałem pieniądze na koncie (bez żadnych opóźnień, kilka minut wcześniej otrzymałem wiadomość od parabanku Optima Pożyczki, „pożyczka właśnie została wysłana na Pana konto”!)! Z mojego doświadczenia wynika, że aby otrzymać pożyczkę w tym parabanku należy zarabiać minimum 1000 złotych (to właśnie mój dochód na podstawie umowy zlecenie! Tak, chciałabym zarabiać więcej, ale nie jest to możliwe! Firma w której pracuje dopiero się rozwija!)! Do banku przesłałem tylko ksero mojego dowodu osobistego, ksero zaświadczenia o dochodach (nie pracuje w oparciu o umowę o pracę, „czego się nie wstydzę”!) za trzy ostatnie miesiące (moja średnia za trzy ostatnie miesiące, to wspomniane już 1000 złotych!)”!

„Optima Pożyczki to jedna z niewielu firm pozabankowych, która udziela swoim pożyczkobiorcom kilka pożyczek, jednocześnie (w każdej chwili możemy złożyć wniosek zarówno o „podwyższenie” kwoty pożyczki, jak i o całkiem nową!)”!

„Nie otrzymałem pożyczki w Optima Pożyczki ponieważ nie mogłem przedstawić zaświadczenia o dochodach (o czym informowałem firmę od samego początku)! Firma nie zgodziła się na złożenie oświadczenia o dochodach, i mój wniosek o pożyczkę został odrzucony”!

„Od firmy Optima Pożyczki chciałem pożyczyć tylko 1000 złotych (to naprawdę mało przy moich wysokich zarobkach)! Firmanie przyjęła mojego wniosku o pożyczkę, ponieważ mam kilka wpisów w BIG oraz KRD. Jestem rozczarowany postawą firmę (Byłem pewien, że pożyczki pozabankowe to zawsze pożyczki bez BIG i bez KRD!)”!

„Na oficjalnej stronie internetowej Optima Pożyczki w żadnym miejscu nie mogę znaleźć informacji na temat oprocentowania pożyczki! To najcenniejsza dla mnie informacja (nie chcę zaciągać żadnej drogiej pożyczki!)! Z pewnością spóźnię się ze spłatą pierwszej raty (tylko pierwszej), bo pieniądze (od mojej mamy!) otrzymam dopiero za 2 miesiące (dopiero wtedy będzie mogła zlecić mi większy przelew!), potem będą już spłacał systematycznie (Czy to nie będzie dla firmy żaden większy problem?)”!

„Oprocentowanie pożyczki Optima Pożyczki to 150%! Tak wynika z moich rachunków przeprowadzonych dzięki informacjom udostępnionych na stronie internetowej firmie. Na 100% nie zainteresuje się pożyczką o tak wysokim oprocentowania (na rynku pożyczek pozabankowych na pewno są tańsze pożyczki!)”!

„Firmy Optima Pożyczki nie mogę polecić nikomu ponieważ obsługa klienta jest fatalna! Pracownicy parabanku mają trudności z wykonaniem najprostszych czynności (choćby weryfikacją konta bankowe, czy pracownicy nie przechodzą żadnych szkoleń?)! Jestem zatrudniony od ponad roku (u mojego brata!), nie mam żadnych kredytów w BIK (bo nigdy nie wnioskowałem o kredyt w banku), a mój wniosek o pożyczkę został odrzucony ponieważ jestem zbyt młody (mam prawie 22 lata”!

„Nawet jeśli figurujemy w BIK – u (jako nierzetelni kredytobiorcy!) to nie powinniśmy składać wniosku o pożyczkę w firmie Optima Pożyczki! Oprocentowanie jest tak wysokie, że „nie pozwoli Nam na wyjście z długów” (Osobiście uważam, że pożyczki pozabankowe powinny być oprocentowane na niższy procent, niż pożyczki bankowe! Skoro kredytobiorcy mają trudności ze spłatą pożyczki w banku (na dużo niższy procent!), to oczywiste (przynajmniej dla mnie!) jest to, że będą mieli jeszcze większe kłopoty ze zwrotem pożyczki do parabanku (o jeszcze wyższym oprocentowaniu!)”!