Soho Credit – opinie

„Jakie jest Wasze zdanie na temat firmy pozabankowej Soho Credit (pozytywne czy negatywne?)? To „zdecydowanie świeża” firma na rynku pożyczek „niebankowych” (warta czy niewarta uwagi pożyczkobiorców?)! Czy ktoś spotkał się z odmową pożyczki (Czy Wasz wniosek o pożyczkę został „nieprzyjęty” przez Soho Credit? Dlaczego?)? Polscy pożyczkobiorcy – chwilówkobiorcy „prawie w ogóle” nie „rozpoznają” firmy Soho Credit (Nie wszyscy „zainteresowani” wiedzą, że firma pożyczki im pieniądze na „niedługi czas” np. na 15 czy 30 dni!)!Pożyczka „udostępniona” jest w polskich złotówkach (pomimo tego, że firma „pochodzi” z Łotwy!)! „Przekażcie” (za pośrednictwem krótkiego posta!) swoją opinię na temat Soho Credit, koniecznie (Gorąco zapraszamy do e – dyskusji!)”!

„Firma Soho Credit nie jest jeszcze tak dobrze znana, jak jej konkurencja (np. VIA SMS, SMS Kredyt czy SMS365)! W kilku miejscach (najbardziej wartościowe dla mnie są artykuły ekspertów i wypowiedzi „zadowolonych i niezadowolonych” Internautów!) przeczytałem, że firma sprawdza wszystkich pożyczkobiorców w BIK (skrót od: Biuro Informacji Kredytowej) oraz KRD (Krajowy Rejestr Długów)! Wniosku o pożyczkę nie powinny więc składać osoby zadłużone (osoby z „widocznymi” długami! Oczywiście, że zawsze możemy spróbować (ale Nasz wniosek o pożyczkę niemal na 100% nie zostanie zaakceptowany!)! Ja „zawnioskują” o pożyczkę w bardziej „popularnej” firmie pozabankowej (zaczekam aż Soho Credit zaufa większa gruba pożyczkobiorców z Polski!), Soho Credit jest dla mnie za młoda”!

„Figuruje w BIK jako „spóźniony” pożyczkobiorca i…mam komornika (od ponad roku!). Mimo tych „utrudnień” otrzymałem pożyczkę od Soho Credit po kilku tygodniach starań (wniosek o pożyczkę musiałem złożyć kilka razy!). Nie jestem pewien czy następna pożyczka także zostanie mi przyznana (ale na pewno „nie poddam się”, pieniądze są mi bardzo potrzebne!)! Wiem, że Soho Credit kolejnym razem może odrzucić mój wniosek (ale przecież złożenie go nic mnie nie kosztuje!). Moja siostra dostała pożyczkę od Soho Credit, a nie pracuje od kilku lat (nie szuka nawet pracy!)”!

„Pierwszy wniosek o pożyczkę Soho Credit złożyłam kilka miesięcy temu (zaraz po tym, jak usłyszałam o tej firmie od swojej koleżanki, „jej nigdy nie brakuje pieniędzy”!)! Mój wniosek „uzyskał aprobatę” (po kilku minutach!)! Przez te kilka minut „najadłam się strachu”, bo mam „zaległości w BIK”! Pożyczkę przedłużyłam kilka razy (spłaciłem ją po kilku miesiącach), firma Soho Credit nie pytała mnie nawet o to „dlaczego”? A zdarzyło się tak, że opłatę za przedłużenie pożyczki wpłaciłem z opóźnieniem (na co dzień jestem bardzo „zaabsorbowaną” osobą!)! Firma zasługuje na ogromne uznanie (na pewno nie tylko ode mnie!)”!

„Warto pożyczyć pieniądze w Soho Credit! Dlatego, że firma już za pierwszym razem pożyczy Nam 500 złotych (nie 100 nie 50…). Drugi wniosek o pożyczkę pozwoli Nam spełnić marzenie np. o kilku dniach przerwy w pracy poza granicami Naszego kraju!). Firma pomogła mi w (bardzo!) kryzysowym momencie życia. Będę wdzięczna za pomoc zawsze! Z przyjemnością polecam firmę innym osobom (nie tylko tym „w dołku”!)”!

„Aby otrzymać pożyczkę od Soho Credit nie trzeba „kompletować” żadnych dokumentów (wystarczy spojrzeć na ważność Naszego dowodu osobistego!), musimy tylko „chwilę poczekać” (weryfikacja nie trwa dłużej niż 1 dzień!). Nie zapomnijcie za pierwszym razem zweryfikować swojego konta bankowego (Tylko raz! Następna pożyczka „sama” trafi na Wasze konto!)”!

Soho Credit„Soho Credit to ciesząca się popularnością (wśród polskich pożyczkobiorców!) firma pozabankowa! Jednakże…? Jednakże pożyczka nie zostanie przyznana tym osobom, które naprawdę potrzebują wsparcia (finansowego!)! Twoje długi nie mogą „być za duże” (Mój dług to tylko 30 tysięcy złotych, a mój wniosek o pożyczkę „bezzwłocznie” został odrzucony!), a historia kredytowa „prawie” idealna (Tylko 5 moich kredytów nie jest spłacanych na czas, „nie wiedziałem, że to dużo”!)! Soho Credit nie sprawdza Nas w BIK, ale w BIG oraz KRD! Wiesz o tym, że zostałeś „wpisany” na listę Krajowego Rejestru Długów lub Biura Informacji Kredytowej? Zrezygnuj „z pomocy” Soho Credit”!

„Interesujecie się rankingami pożyczek pozabankowych? Czy pożyczacie pieniądze „w najbardziej popularnej firmie”? Spójrzcie na najnowszy ranking pożyczek pozabankowych (pożyczek chwilówek) i zobaczcie, które miejsce zajmuje Soho Credit (przed złożeniem wniosku o pożyczkę!). Nie zawsze pierwsze miejsce, prawda?”!

„Firma Soho Credit nastawiona jest na to, że klienci „skuszą się” na pożyczkę zero procent (bez oprocentowania) i spłacą ją po czasie (czas na spłatę pożyczki jest bardzo krótkie, i większość pożyczkobiorców „nie daje rady oddać pieniędzy”!). Po czasie…promocja przestanie obowiązywać (i nie tylko zapłacą „normalne” oprocentowanie, ale także „wniosą” opłatę za przedłużenie pożyczki!)”!

„Nie polecam firmy Soho Credit! Za wysokie oprocentowanie”!
„Kilka dni temu zainteresowałem się pożyczką Soho Credit na 1000 złotych! Skończyłem właśnie 21 lat! Nie posiadam jednak udokumentowanych dochodów (i w najbliższym czasie się to nie zmieni, podatki w Naszym kraju są za wysokie, i nie zamierzam ich opłacać!), firma Soho Credit nie odmówiła mi współpracy (doceniam „otwartość” firmy na „nie etatowców”!)!

„Odstąpiłem od umowy pożyczki z Soho Credit (zgodnie z prawem po 10 dniach!) i musiałem ponieść dodatkowe koszty (w sumie 50 złotych!), nie polecam (za pożyczkę nie powinienem zapłacić nic!)”!
„Wniosek o pożyczkę złożyłem przez telefon! Mnóstwo pytań i odmowa (bez powodu!) dlatego, że nie chciałem (to moja sprawa!) powiedzieć, gdzie pracuje (firmę powinno interesować wyłącznie to, że „mam pieniądze”, nie mój pracodawca…)”!