15 responses

 1. magda
  14 czerwca 2013

  Wielkie gowno Nie udzielili mi pożyczki i do tego zablokowali konto popaprancy bo nie podałam źródła dochodu a co ich to obchodzi gdzie pracuje vivus Od ręki mi dał Pfff

 2. marcin k.
  29 października 2013

  soho nie sprawdza danych w biku, bo nie może. wynika to z umowy i regulaminu. jak macie wpisy w bik, ze braliście pozyczkę w soho, żądajcie wyjaśnień. nawet, jak spłaciliście ją na czas.

 3. Ewa G.
  13 listopada 2013

  Soho Credit nie każdemu przyznaje pożyczki ,mnie się udało dwa razy otrzymać pożyczkę.To są jednak pożyczki dla osób,które będą w stanie spłacić pożyczkę w całości.Można i w ratach spłacać,ale tak,aby pozyczka została w całości w terminie.Wiadomoże jest możliwość przedłużenia spłaty pożyczki 7 dni,14 dni,30 dni,ale trzeba wpłacić odpowiednią kwotę do wybranego terminu wydłużenia spłaty pożyczki. ALE JAKBY NIE PATRZYŁ JEST TO DROGA POŻYCZKA OPROCENTOWANIE SZOKUJĄCE,PRAWIE JAK W PROVIDENCIE. CHWILÓWEK NAROSŁO JAK GRZYBÓW PO DESZCZU,PRZEŚCIGAJĄ SIĘ W SWYCH NAJLEPSZYCH OFERTACH,A PROCEDURY SĄ TAKIE SAME JAK W SOHO CREDIT O UBIEGANIE SIĘ O POŻYCZKĘ NP:PIERWSZE CO TO OPŁATA REJESTRACYJNA 0,01 ZŁ ,ABY ZWERYFIKOWAĆ DANE KLIENTA ORAZ JEGO KONTO BANKOWE,NA KTÓRE FIRMA PRZELEJE POŻYCZKĘ.
  A więc bierzmy pożyczki odpowiedzialnie na konkretny cel,a nie na widzimisię.
  Pozdrawiam

 4. Marta L.
  28 listopada 2013

  droga pożyczka? to chwilówka.. jasne że jest niebiańsko oprocentowana… dziwię się, że ludzie w ogóle z tego korzystają… a w dodatku masz 30 dni na spłątę w całości.

  jest jasny regulamin ( tu się zdziwiłam.. ).

  A że ktos nie ma pracy… haha kolejny oczywisty punkt, dla mnie, jak spłacisz jak nie zarabiasz …

 5. Maja
  16 grudnia 2013

  Otrzymałam decyzje po godzinie od złożenia wniosku ale pieniądze wpłynęły na konto 3 dni później, mimo iż mam konto w tym samym banku. Niestety termin spłaty był wyliczony na dzień przyznania kredytu. Żadnego kontaktu, żadnej odpowiedzi na moje zarzuty :-) Myślę, ze specjalnie wydłużają czas przelania kwoty i tym samym zamiast 30 dni pożyczki jest 27.
  Córka miała bardzo podobną sytuację! Skąd więc informacja o pożyczce w 15 minut? Chwyt marketingowy.

 6. Katarzyna
  5 stycznia 2014

  Maja, a kiedy zgłosilas sie po pożyczkę?
  bo jak w piątek – to raczej jasne, że dopiero sesja w pon bedzie księgowana ha ha
  osobiscie skusilam sie na wersję bez prowizji, dopytałam o przelew i wiem, że z mojego banku ing to dłużej trwa a liczyli od momentu wysłania pożyczki. odsetki są tAk małe, że kilka dni spoznienia wyszlo mnie ze 2 zł..
  jak się umie czytać regulamin/ lub zadac pytanie konsultantowi to się później nie jest zdziwionym

  pozdrawiam

  • caro14
   28 stycznia 2014

   za kilka dni spóźnienie zostawiliby cię w skarpetkach , pierdoły wypisujesz (czy może raczej pracujesz w tej złodziejskiej firmie )

 7. caro14
  28 stycznia 2014

  Pierwsza pożyczka w kwocie 300zł . Dwa razy przedłużona po 14 dni. Spłacona 10 dni wcześniej.Jeden dzień przedłużenia to 3zł . Spłacicie wcześniej różnicy wam nie oddadzą .Mi ukradli 30zł .

  • Karola
   21 sierpnia 2014

   Skoro 2*przedłużona to nie spłacona 10 dni wcześniej. Albo rybki albo akwarium. Zwrot jest jak spłacisz w pierwszym terminie a nie jak po przedłużeniu spłacasz wcześniej. Przeczytaj umowę ze zrozumieniem.

 8. caro14
  4 lutego 2014

  złodzieje i tyle , oddałem dziesięć dni wcześniej procentu nie oddali .

 9. Marta
  7 lutego 2014

  Witam,naprawdę uważajcie na tą firmę SohoCredit,po pierwsze nie są tani,po drugie nie oddają nadpłat w terminie 14 dni na pewno a czy wogólę to się okarze.Na profilu użytkownika co innego niż powinno być.Na moim przykładzie mam pożyczkę na 1500 na 30 dni .Na profilu zero o niej,Dział Obsługi Klienta zapewnia że już nie mam u nich żadnej pożyczki.Przelew dostałam i wiem kiedy mam spłacić więc tego dopilnuję.Powinnam się cieszyć ,że nie muszę spłacać bo przecież nie brałam tylko ciekawe kto bedzie płacił za Windykację,za upomnienia jak się doszukają po roku.Masakra.Uważajcie ludzie naprawdę SohoCredit i podejrzewam ,że Filarum.pl również to kanciarze -ten sam zarządca ;-]

 10. CZM
  12 lutego 2014

  Niestety 5 punkt, dotyczyący spłaty przed terminie – nie przestrzegany.
  poza tym, uzyskanie odrębnego zaświadczenia, iż nie ma się żadnych zobowiązań względem Soho jest mocno utrudnione. Otrzymano wiele różniących się od siebie informacji, a pisemka nie ma. Czyżby możliwość dalszych wyłudzeń w planach ??

 11. Kaśka
  2 kwietnia 2014

  Nie polecam!!!!Zdziercy! Złożyłam wniosek o pożyczkę,nie mając żadnych innych kredytów i dochód 2,900 Przelałam 1 zł.i g….o z tego jest.Przyszedł SMS z odmową!!!!Ciekawe ile jeszcze jeleni tak wyskubią,bo mając kilka setek jak nie tysięcy przelewów dziennie po 1 zł. to im się uzbiera ładna sumka,prawda?Nie polecam i nigdy już tam nie będę się starać o pożyczkę.Wolę do Vivus lub Wonga,gdzie przelew jest natychmiastowy.A tam czekałam na odpowiedz jeszcze 1 dzień!
  Oby jak najmniej jeleni znależli.Pozdrawiam.

 12. wielka_pani
  28 kwietnia 2014

  Beznadziejna firma – jedno WIELKIE ZŁODZIEJSTWO. Nie polecam !!!!!

 13. Krzysztof
  16 maja 2014

  Złodziejska firma.. nie oddaja zwrotu środków za wczesniejsza spłate.. składałem pełno reklamacji minał już miesiąc a srodków nie ma ,.. NIE POLECAM NIKOMU… w dodatku obsluga jest tak beszczelna i się nie przedstawia ze brak słów..Nadaje się do rzecznika praw i konsumenta

Leave a Reply

 

 

 

Current ye@r *

Back to top
mobile desktop