Cashsport.pl – koszty i zasady udzielania pożyczki

Cashsport to stosunkowo niewielka firma udzielająca gotówkowych pożyczek przez internet. Jak każdy pożyczkodawca, również Cashsport posiada kilka warunków, które musimy spełnić, by móc pozyskać dodatkowe środki. Po pierwsze, aby ubiegać się o pożyczkę musimy mieć ponad 21, jednak nie więcej niż 70 lat. Ważne jest również byśmy mieli pozytywną historię kredytową, gdyż firma sprawdza naszą osobę zarówno w Biurze Informacji Kredytowej, jak i w Związku Banków Polskich czy BIG Infomonitorze. Musimy również posiadać aktywny numer telefonu komórkowego oraz osobisty rachunek bankowy. Firma udziela pożyczek tylko obywatelom Polski.

Pierwsza pożyczka od Cashsport

banknoty 20 złotowe w dłono
Pierwsza pożyczka od Cashsport to maksymalnie 500 złotych. W naszej opinki: mało.

Pierwsza pożyczka, na jaką możemy liczyć to maksymalnie 500 złotych. Jeśli interesują nas wyższe kwoty, tutaj ich nie znajdziemy. Jeżeli jednak zdecydujemy się wybrać taką pożyczkę to zapłacimy za nią 100 złotych przy 30-dniowym okresie spłaty. Nie jest to najtańsza opcja, ponieważ wiele firm oferuje pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Cashsport niestety nie prowadzi takiej promocji i nie zanosi się na zmianę. Gdybyśmy jednak wykluczyli z porównania darmowe, promocyjne pożyczki to wtedy Cashsport wypada naprawdę dobrze i plasuje się na trzecim miejscu pod względem kosztów pożyczki (przy kwocie 500 zł i okresie spłaty wynoszącym 30 dni).

Każda kolejna pożyczka może być przez nas zaciągnięta po spłaceniu poprzedniej. Dobra wiadomość jest taka, że kwota kolejnych pożyczek wzrasta do 1000 złotych. Jest to jednak już maksymalna ilość pieniędzy, jakie możemy pożyczyć w firmie Cashsport. Koszty kolejnych pożyczek są naprawdę niskie, a poza tym zawsze możemy negocjować ich cenę. Firma gwarantuje, że jeśli znajdziemy tańszą pożyczkę o takich samych parametrach (kwota i okres spłaty) to ona również obniży koszty proponowanej chwilówki.

Firma Cashsport ma również w swojej ofercie opcję przedłużenia pożyczki o 7, 14 lub 30 dni. Oczywiście jest to płatna opcja, jednak może być bardzo przydatna. Jej koszt to odpowiednio 45, 50 i 100 złotych. Nie jest to więc wygórowana kwota. Jeśli natomiast spóźnimy się ze spłatą pożyczki zostaną nam naliczone dodatkowe koszty. Nie jest to nic dziwnego, każda z firm zajmujących się pożyczkami działa dokładnie w ten sam sposób. Pożyczkę możemy również spłacić wcześniej. Niestety nie oznacza to zmniejszenia kosztów pożyczki, które pozostają takie same.

Nasza opinia o Cashsport

W naszej opinii oferta Cashsport to przyzwoita propozycja, która jednak nie wyróżnia się niczym szczególnym spośród dziesiątek innych dostępnych na rynku. Jedynie gwarancja najniższej ceny jest czymś, co zaskakuje pozytywnie. Drażni natomiast niska kwota maksymalna. Zobaczymy jak firma poradzi sobie na rynku i czy zdoła przyciągnąć większe rzesze klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *