Centrum Dłużnika – w czym specjalizuje się firma?

meżczyzna trzyma się za głowę
Brakuje opinii na temat skuteczności Centrum Dłużnika. W teorii oferta jest bardzo ciekawa.

Centrum Dłużnika jest firmą zajmującą się pomocą oferowaną osobom zadłużonym. Firma przeprowadza restrukturyzację zadłużeń oraz pomaga w uzyskaniu lepszych warunków pożyczkowych i kredytowych w bankach oraz parabankach. Strona firmy znajduje się pod adresem: http://centrumdluznika.pl.

Działalność Centrum Dłużnika

Należy pamiętać, że Centrum Dłużnika nie jest firmą pożyczkową i nie udziela pożyczek ani kredytów. Oferuje jedynie pomoc prawników i wykwalifikowanych pracowników zajmujących się prawem finansowym oraz bankowym. Swoją pomoc oferuje w następujący sposób:

 • Przeprowadza analizę sytuacji finansowej klienta, biorąc pod uwagę wszystkie zadłużenia
 • Przygotowuje dokumentację służącą do starania się o zmianę zobowiązań wobec banku czy parabanku
 • Renegocjuje warunki pożyczek i kredytów

Ogólnym celem działań firmy jest zmniejszenie raty miesięcznej pożyczki czy kredytu, wydłużenia czasu spłaty oraz ostatecznie poprawa płynności finansowej klientów.

Skąd pomysł na taką firmę?

Polacy coraz częściej zaciągają pożyczki, choćby te najmniejsze – chwilówki. Zwiększająca się liczba zaciągniętych zobowiązań w jednym czasie doprowadza do problemów finansowych pojedynczych osób. Osoby zadłużone, bez pomocy wykwalifikowanych pracowników sektora finansowego, mają bardzo dużą trudność w „stanięciu na nogi”.

Firma propaguje również wiedzę dotyczącą odpowiedzialnego pożyczania oraz buduje ogólną świadomość ryzyka pobierania dużej liczb pożyczek i łatwości, z jaką popada się w kłopoty finansowe związane z nadmiernymi zobowiązaniami.

Jak uzyskać pomoc firmy?

Aby skorzystać z pomocy Centrum Dłużnika należy skontaktować się z doradcą firmy w wybrany przez siebie sposób (poniżej przedstawiamy wszystkie drogi kontaktu z firmą).

 1. Kontaktujemy się z firmą (telefonicznie lub przez formularz)
 2. Fachowcy analizują naszą sytuację finansową i proponują rozwiązania naszych problemów
 3. Klient podejmuje decyzje o rozpoczęciu współpracy z firmą lub odmawia zaproponowanych rozwiązań.
 4. Po podjęciu współpracy z firmą, przygotowuje ona wszystkie potrzebne dokumenty.

Jak czytamy na stronie firmy, ma ona obowiązek prowadzić nas w rozwiązywaniu swojego problemu przez 3 miesiące od daty podpisania upoważnienia

 • Prowadzenie sprawy klienta wobec wierzyciela, typowo banku, przez fachowców Centrum Dłużnika w okresie 3 miesięcy, po podpisaniu odpowiedniego upoważnienia.

Jak skonsultować się z pracownikiem firmy?

Kontakt z Centrum Dłużnika możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

 • Telefon: 690 000 117
 • Formularz kontaktowy: http://centrumdluznika.pl/kontakt/
 • E-mail: pomoc@centrumdluznika.pl

Centrum Dłużnika – opinie o firmie

Niestety, w Internecie brakuje miarodajnych opinii byłych klientów firmy. Trudno stwierdzić, czy oferowana przez firmę pomoc jest naprawdę przydatna – w teorii firma przedstawia bardzo ciekawą ofertę. Nie są znane również koszty samego postępowania firmy, chociaż wiadomym jest, że klient musi podpisać umowę o świadczenie usług oraz sporządzić dla firmy pełnomocnictwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *