Ekspres Kasa opinie

„Oprocentowanie pożyczki (dla nowych i dla stałych klientów!) Ekspres Kasa to 30 procent! Pieniądze pożyczamy tylko na dwa tygodnie (nawet nie na miesiąc)! To nie jest oprocentowanie w skali roku (przed złożeniem wniosku o pożyczkę powinniśmy to zauważyć, aby potem nie być „zdruzgotanym” przy spłacie!)! Firma Ekspres Kasa nie pożyczy Nam więcej niż 1000 złotych (nie godzi się na wyższe pożyczki!), a My będziemy musieli zwrócić co najmniej 1300 złotych (nie pomińmy tego „szczegółu” podpisując umowę pożyczki!)! Ja zdecydowałem się na bardzo małą pożyczkę w Ekspres Kasa (wiedziałem, że oprocentowanie pożyczki nie jest niskie!), 100 złotych, a po 15 dniach oddałem 130 złotych (ta niewielka kwota uratowała mój budżet domowy!)”!

„Odwiedziłem dzisiaj stronę firmy Ekspres Kasa i bardzo niemiło się zaskoczyłem! Okazuje się, że 200 Ekstra Kasa złotych pożyczki musimy zapłacić 250 złotych (i to już po pierwszym miesiącu!)! Oprocentowanie pożyczki to 500% w skali roku (zdecydowanie za dużo na możliwości mojego portfela, jestem tylko pracującym studentem!)! Chętnie pożyczyłbym trochę pieniędzy (brakuje mi na niemal podstawowe wydatki!), ale nie na taki olbrzymi procent (na pewno miałbym poważne problemy ze spłatą!)”!

„Nawet gdybym miał bardzo poważny problem (z finansami!), to nie pożyczyłbym pieniędzy od Ekspres Kasa! Koszt pożyczki jest za duży (w stosunku do moich zarobków!). Nie zgodziłbym się również na to, aby właściciele parabanku zarobili „na mnie” tak duże pieniądze (ja zarabiam znacznie mniej, a pracuję ponad 8 godzin na dobę!)”!

„To prawda, że firma Ekspres Kasa zarabia duże pieniądze (na każdej pożyczce), nie możemy być jednak całkowicie obojętni wobec tego, że firma pożycza pieniądze wszystkim (nawet tym osobom, które zarabiają bardzo mało!), nie powinna więc zniknąć z rynku (jakby sobie tego życzyła większość „komentujących” Internautów!)”!

„Skoro pożyczamy pieniądze na bardzo krótki czas, to dlaczego nie na bardzo niski procent? Oprocentowanie pożyczki Ekspres Kasa jest „wyjątkowo przerośnięte”! Z oferty parabanków nie korzystają tylko klienci wysokiego ryzyka”!

„Pożyczka Ekspres Kasa nie jest dla wszystkich! Złożyłem wniosek o pożyczkę (nie pominąłem żadnego punktu!), zgodziłem się na wszystkie warunki umowy (bez żadnych odstępstw!), a pożyczka nie została mi przyznana, ponieważ nie zatwierdziłem warunków umowy! Pracownicy parabanku nie skontaktowali się ze mną w żaden sposób (ani za pomocą telefonu komórkowego ani adresu e – mail, udostępniłem wszystkie dane na swój temat, nawet adres zamieszkania!)”!

„Nie udało mi się otrzymać pożyczki od Ekspres Kasa za pierwszym razem. Ponownie wniosek o pożyczkę mogę złożyć dopiero za 3 miesiące! Nie wiem dlaczego mój wniosek został odrzucony (gdyż ja uważam, że spełniłam wszystkie wytyczne!), ale (nie zastanawiałam się nad tym sama!) i poszłam do konkurencji (w konkurencyjnym parabanku mój wniosek o pożyczkę został akceptowany po kilku minutach!)”!

„Firma Ekspres Kasa przyznała mi pożyczkę, a jestem w BIK (zalegam z kilkudziesięcioma ratami!), wystarczyło, że wypełniłem wniosek o pożyczkę na stronie internetowej (niesamowicie prosty!) i poczekałam 5 minut (na przelew środków!)”!

„Od firmy Ekspres Kasa próbowałem pożyczyć tylko 300 złotych, nie udało się. Mój wniosek został odrzucony ponieważ jeden z moich (niesystematycznych!) kredytów został wpisany do BIK”!

„Mam niemałe długi (nie takie, które można spłacić w jeden miesiąc!) i na pewno jestem „odnotowany” w BIK (wszystkie moje kredyty w bankach mają zaległości, nie ma takiej możliwości abym spłacał jej regularnie z każdej pensji!). Firma Ekspres Kasa wypłaciła mi już drugą pożyczkę, po raz drugi 500 złotych. Uważam, że lepiej pożyczyć pieniądze w parabanku (na wysoki procent) niż np. pracować na czarno”!

„Współpraca z parabankiem Ekspres Kasa bardzo mi się podoba! Przyznana zostało mi już trzecia pożyczka! I to bez żadnych problemów! Na pieniądze nigdy nie oczekiwałem dłużej niż 15 minut! Odsetki są wysokie (tego nie ukryje nawet najbardziej zadowolony klient parabanku), ale jeśli nie mamy możliwości pożyczenie pieniędzy w żadnym banku (nie tylko w swoim), to nikt z Nas nie będzie się długo zastanawiał (oszczędności gromadzi się bardzo długo, a tym czasie ceny cały czas pną się w górę!). Nie pożyczam żadnych pieniędzy od mojej rodziny (bo zawsze kończy się to niepotrzebną kłótnię). Wyrażam zgodę na tak wysokie odsetki, jakie są dostępne w parabanku Ekspres Kasa (i nikt nie powinien ingerować w moją decyzje)”!

„Dwa razy byłem już klientem firmy Ekspres Kasa (z pożyczki skorzystałem dobrowolnie, nikt mnie nie „zmuszał” do pożyczenia pieniędzy na tak wysoki procent, i nie czułem się oszukany, bo o kosztach pożyczki zostałem poinformowany z góry!)! Za każdym razem zostałem obsłużony w bardzo miły sposób („bez żadnego dogryzania”!). Pieniądze już po 30 minutach „były gotowy do użycia” na moim koncie! Nigdy nie spóźniłem się ze spłatą pożyczki (i nie zostały mi doliczone żadne dodatkowe odsetki!)! Na pewno złożę wniosek o pożyczkę raz jeszcze”!

„Firma pozabankowa Ekspres Kasa nie tylko zdobyła mój szacunek, ale także duże uznanie! Pożyczki w tej firmie są udzielane : łatwo, błyskawicznie, i bez żadnych zbędnych formalności (we wniosku „wstawiamy” najpotrzebniejsze dane)”!

„Przed złożeniem wniosku o pożyczkę w Ekspres Kasa „jak najbardziej dokładnie” przyjrzałem się kosztom pożyczki (skorzystałem z kalkulatora dostępnego na stronie www, każdy przyszły pożyczkobiorca może to zrobić, nie trwa to dłużej niż kilka sekund, po prostu wybieramy parametry Naszej pożyczki i przyglądamy się kosztom! Ja skróciłem czas spłaty mojej pożyczki do minimum, bo zauważyłem, że taka pożyczka będzie dla mnie najmniej kosztowna!), nie śpieszyłem się z podjęciem decyzji (przed złożeniem podpisu pod umową, przeczytałem ją kilak razy!), a pożyczkę oddałem w terminie (nie przedłużałem terminu spłaty, bo to wiąże się z dodatkowymi kosztami)”!

5 komentarzy

  1. Opinie o chwilówkach są różne, potrzebowałam pieniędzy na już, i naprawdę zostałam pozytywnie zaskoczona pożyczką w Ferratum Bank. Czytelne zasady, nie sprawdzają w BIK, potrzebny tylko dowód osobisty, a pieniądze miałam na koncie po 10 minutach od złożenia wniosku. Jeżeli ktoś jest w potrzebie, to polecam.

    1. Ja też potrzebują na już, najlepiej na dzisiaj! Szukam opinii nt. Ekspres Kasy i są w większości są pozytywne. Przekonam się na włsnej skórze, bo właśnie złożyłam wniosek 🙂

  2. Dla mnie pożyczka w Ekspres Kasa była przyjemnością. Pieniądze bardzo szybko dostałam na konto, co było dla mnie ważne, bo byłam w nagłej potrzebie, minimum formalności, potrzebny tylko dowód. Od początku wiedziałam, ile trzeba będzie oddać. Dla mnie Ekspres Kasa to wiarygodna firma, mogę polecić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *