Ekspres Kasa

Ekstra Kasa pożyczy Ci pieniądze na prezenty!

Zbliża się ważna data? Może to urodziny dziecka, albo Święta? Rodzice zawsze chcą kupić dziecku najlepszy prezent i choćby mieli się („wyjątkowo”) zapożyczyć, zrobią to! Najważniejszy jest zdrowy rozsądek, bo przecież „wszyscy wiem, że…” dzieci szybko nudzą się zabawkami. Może warto więc kupić coś, z czego Nasz szkrab będzie mógł korzystać dłużej? Ekstra Kasa Chcesz kupić maluchowi trampolinę? A może laptop czy nową grę? Weź pożyczkę w Ekspres Kasa i kup swojemu Maleńswu to wszystko, czego pragnie!

W jaki sposób możesz złożyć wniosek o pożyczkę w Ekspres Kasa?

Na stronie internetowej pożyczkodawcy możesz wypełnić prosty wniosek online. Wystarczy, że odwiedzisz stronę www.ekspreskasa.pl a następnie po lewej stronie wypełnisz kalkulator pożyczkowy. Kliknij „Weź pożyczkę”, a następnie wypełnij wniosek. Tam będziesz poproszony o podanie swoich danych (podstawowych!). Gdy zaakceptujesz wniosek, to przelej 0.01 złoty na konto bankowe parabanku. Dzięki temu „bez bank” zweryfikuje Twoje dane, a później przeleje kredyt na to właśnie konto. 15 minut – tyle czasu ma „nie bank” na odpowiedź. Jeśli dostaniesz potwierdzenie pożyczki, to po około 60 minutach powinieneś mieć pieniądze na koncie (w zależności od tego w jakim banku posiadasz „swoje własne” konto osobiste).

„Czy wiesz, że …” o pożyczkę możesz również starać się za pomocą wiadomości SMS? Wystarczy wysłać „odpowiednią treść SMS-a” na podany na stronie numer, a następnie poczekać na „kilka słów od parabanku”!

Jak skontaktować się z Ekspres Kasą?

Musisz porozmawiać z przedstawicielem firmy? Masz jeszcze jakieś pytania, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadzwoń do nich! Podamy Ci ich dane:

Telefon: (71) 712 – 00 – 23
Adres: ul. Długa 16A/23 Wrocław
Adres e-mail: ekspreskasa@ekspreskasa.pl
KRS: 289238
NIP: 7010091551

Ile można pożyczyć od Ekspres Kasa?

Pierwszą pożyczkę możesz wziąć od 100 złotych do 400 PLN. Za drugim razem możesz pożyczyć już do 2000 złotych. Pamiętaj, że spłatę pożyczki możesz rozłożyć na 15 lub 30 dni (jeśli jesteś stałym klientem, to możesz skorzystać z pożyczki na 60 dni).

Kiedy można ubiegać się o drugą pożyczkę w Ekspres Kasa?

To wszystko zależy od tego w jaki sposób spłaciłeś pierwszy kredyt. Jeśli nie miałeś problemów z oddaniem pieniędzy i nie było żadnych opóźnień, to drugą pożyczkę możesz „odebrać” zaraz po spłaceniu pierwszej.

Czy można spłacić pożyczkę przed terminem w Ekspres Kasa?

Tak. Możesz spłacić pożyczkę wcześniej, ale nie musisz się spieszyć. Do wyznaczonego terminu masz czas, więc nikt nie będzie wymagał od Ciebie, żebyś pieniądze „przelał” wcześniej.

Kto może „wnioskować o” pożyczkę w Ekspres Kasa?

Oczywiście osoby pełnoletnie, czyli między 21 a 70 rokiem życia, które nie są „wciągnięte” na listę KRD (Krajowy Rejestr Długów).

Co zrobić jeśli zgubi się polecenie zapłaty bądź zmieni się adres?

Jeśli zmieniasz nazwisko bądź adres, musisz poinformować o tym parabank. Z kolei jeśli zgubiłeś polecenie zapłaty i nie wiesz na jaki numer konta przelać pieniądze, zadzwoń do „bez banku” i poproś o (ponowne!) podanie go.

Ile kosztuje pożyczka w Ekspres Kasa?

Do każdej pożyczki trzeba doliczyć opłaty. Jeśli sam nie umiesz sobie tego wyliczyć, to My zrobimy to za Ciebie! Tak może przedstawiać się pożyczka na 1500 PLN:

Kwota pożyczki: 1500 złotych
Okres spłaty pożyczki: 60 dni
Opłaty pożyczki: 800 złotych
1- dniowe opłaty pożyczki: 13 złotych i 33 grosze
Oprocentowanie pożyczki: 53.33%
1- dniowe oprocentowanie pożyczki: 0.88%
Kwota do oddania (dla pożyczkodawcy!): 2300 złotych

„Z tego wynika, że…” przy pożyczce na 1500 PLN, należy oddać po 60 dniach o 53.33% więcej czyli 2300 złotych.

„Powiemy Ci jeszcze, że …” przy pożyczce od 1300 PLN okres spłaty wynosi 60 dni. Nie możesz wybrać krótszego, ale możesz oddać pieniądze wcześniej!

Jeden komentarz

  1. Z chwilówkami robi się kłopot, kiedy nie oddajemy pieniędzy w ustalonym terminie, odsetki są wtedy duże, ale biorąc pożyczkę mamy świadomość, że trzeba oddać i to w terminie. Brałam ekspres kasę, zwróciłam na czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *