Freezl – nasza opinia

Freezl to marka, którą od niedawna możemy znaleźć na polskim rynku pożyczek internetowych. Z racji dużego nasycenia tego rynku dość ciężko jest od razu przebić się do świadomości klientów. Szczególnie, że w Polsce mamy liderów branży, którzy nie oddadzą pola bez walki. Właśnie, dlatego większość mniejszych firm decyduje się na promocję mające za zadanie przyciągnąć nowych klientów. Jak w tej sytuacji odnalazła się marki Freezl? Czy jako nowi klienci również możemy liczyć na dodatkowe bonusy z jej strony? Sprawdźmy.

Co piąta pożyczka darmowa

Najpopularniejszym rozwiązaniem promocyjnym, które przyciąga największą ilość klientów i jest stosowane przez bardzo wiele firm jest darmowa pożyczka. Z reguły chodzi o pierwszą pożyczkę, którą bierzemy w danej firmie. Często dochodzą dodatkowe warunki jak odpowiednia kwota pożyczki czy okres spłaty, które musimy spełnić, by pożyczka była rzeczywiście darmowa. Platforma Freezl.pl niestety nie ma w swojej ofercie podobnego rozwiązania. Pierwsza pożyczka jest płatna, tak samo jak następne. Sytuacja zmienia się dopiero, gdy spłacimy naszą czwartą pożyczkę. Wtedy kolejna, czyli już piąta zostanie nam przyznana za darmo. Plusem jest to, że kwota pożyczki może osiągnąć nawet 5000 złotych. Na tym nie kończy się omawiana promocja. Każda, co piąta pożyczka będzie wolna od jakichkolwiek kosztów dodatkowych. Należy zaznaczyć, że kwota darmowej pożyczki nie może przekroczyć kwoty poprzedniej.

moneta pomiędzy palcami mężczyzny
Freezl.pl oferuję co piątą pożyczkę za darmo (bez kosztów). W naszej opinii nie jest to najlepsza promocja.

Firma zdecydowała się na dodatkowy program bonusowy. Każda osoba, która skorzystała z usług serwisu Freezl może zmniejszyć koszt pożyczek o 40 złotych za każdą poleconą osobę, która również weźmie pożyczkę. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które zadowoli obie strony. Zakładając, że uda nam się polecić firmę kilku osobom możemy znacznie zredukować koszty pożyczki. Nic nas to nie kosztuje, a pozwala zaoszczędzić.

Nasza opinia o Freezl.pl

Niestety to koniec dobrych wiadomości. Freezl.pl to droga platforma. W porównaniu z innymi firmami jej usługi są wyżej oprocentowane i przez to mogą spotkać się z niewielkim odzewem. Początkowo może nie być to aż tak zauważalne, gdyż z racji tego, iż jest to nowa firma większość wniosków zostanie pozytywnie rozpatrzona, jednak później właściciele mogą wyraźnie odczuć odpływ klientów. Nietrafionym pomysłem wydaje się również sposób rejestracji w portalu. Aby to zrobić musimy posiadać konto na portalu społecznościowym. W grę wchodzi Facebook, Nasza-Klasa lub LinkedIn. Osoby nieposiadające takiego konta zmuszone są do rejestracji w innym wypadku nie będą w stanie złożyć wniosku o pożyczkę. Również wiele osób posiadających konto na przykład na Facebooku może nie chcieć udostępniać go w takich celach. Czas pokaże jak firma Freezl poradzi sobie na rynku, pewne jest jednak, że czeka ją ciężka walka o klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *