Gotówka Domówka – prześwietlamy firmę

Gotówka Domówka to marka stosunkowo nowa na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Witryna firmy przeszła w poprzednim roku rewitalizację i obecnie firma wydaje się bardziej profesjonalną i rzetelną, mimo dość frywolnej nazwy przyjmowanej raczej z uśmiechem na ustach. Zmiana wizerunku witryny z pewnością wpłynęła na odbieranie firmy wśród klientów – naszym zdaniem na plus.

Pożyczki w Gotówce Domówce – czym się cechują?

  • Dostępne w kwotach od 200 do 2 000 zł
  • Okres pożyczkowania wynoszący 30 dni
  • Brak rejestracji online, pożyczki z obsługą domową
  • Nieoferowane w całej Polsce, jedynie w poszczególnych miastach i miejscowościach
  • Wysokie koszty dodatkowe związane z wezwaniami do zapłaty (20 zł za wezwanie telefoniczne, 50 zł za wezwanie listowne, 60 zł za wizytę przedstawiciela firmy w domu bez odebrania należności) oraz obsługą firmy windykacyjnej (300 zł) w przypadku braku terminowej spłaty pożyczki
na banknotach leżą monety
Gotówka Domówka nie wypada atrakcyjnie w porównaniu do konkurencyjnych firm pożyczkowych.

Jak starać się o pożyczkę?

Krokiem numer jeden jest skontaktowanie się z przedstawicielem firmy pracującym w naszym mieście, województwie. Listę wszystkich kontaktów znajdziemy na stronie http://gotowkadomowka.pl/oddzialy. Kontaktować można się telefonicznie, za pomocą formularza (umieszczony jest przy każdym mieście), oraz za pomocą wiadomości SMS z prośbą o kontakt zwrotny.

Po skontaktowaniu się z przedstawicielem firmy i przedstawieniu mu swoich wymagań dotyczących pożyczki, zostaniemy umówieni na spotkanie. Na spotkaniu ustala się wszystkie kwestie związane z pożyczką i dostaje możliwość jej uzyskania. Pożyczka udzielana jest w domu klienta w gotówce.

Jak oceniamy firmę?

Koszty pożyczek są dość wysokie, porównując je z kosztami innych wiodących parabanków. Za pożyczkę w kwocie 1 000 zł na okres 30 dni (czyli jedyny możliwy, bez wyboru) zapłacimy 400 zł. Przykładowo pobierając pożyczkę z pomocą firmy Kredito24 korzystając z marki Panda Money, za podobną pożyczkę zapłacimy dokładnie 100 zł. Ceny Gotówki Domówki są zauważalnie wysokie.

Trudno znaleźć w Internecie opinie byłych klientów firmy. Jedni z nich zauważają, że firma nie trzyma się restrykcyjnie polityki naliczania opłat dodatkowych za spóźnienia w spłacie pożyczki. Przedstawiciele firmy nie są nachalni i raczej uprzejmi.

Plusem firmy jest nieukrywanie dodatkowych kosztów pożyczek oraz udostępnienie klientom do wglądu przykładowej umowy oraz formularza informacyjnego dotyczącego kredytu konsumenckiego. Z powodu wysokich kosztów pożyczek, Gotówki Domówki nie można polecić jednak wszystkim. Z jej oferty najpewniej skorzystają jedynie osoby, które niestety nie mogły otrzymać pomocy finansowej w innej firmie lub w banku.

Kontakt z Gotówką Domówką

  • Adres do korespondencji:

INCOMAXX Sp. z o.o. Sp. komandytowa

os. Centrum D 2/96, 31-932 Kraków

  • E-mail: biuro@gotowkadomowka.pl
  • Kontakt telefoniczny do poszczególnych oddziałów: http://gotowkadomowka.pl/oddzialy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *