Kredyt konsolidacyjny – Nasze propozycje

Kredyt konsolidacyjny – Nasze propozycje

Jesteś właścicielem kredytu gotówkowego w banku numer 1, karty kredytowej w banku numer 2, i linii kredytowej w banku numer 3? Oto rada dla Ciebie : Zapukaj do drzwi banku numer 4 i weź kredyt konsolidacyjny. Zostań właścicielem jednego jedynego kredytu. Bank numer 4 spłaci wszystkie Twoje wcześniejsze kredyty (otrzymane w banku numer 1, 2 oraz 3) – usunie wszelkie zobowiązania kredytowe. To nie prawda, że każdy kredytodawca konsolidujący raty oczekuje od kredytobiorców dodatkowych zabezpieczeń. Np. Alior Bank – pierwszy, ale nie jedyny opisywany przez Nas bank – wysuwa ofertę kredytu konsolidacyjnego bez żadnych zabezpieczeń.

Nie wiesz, w jaki sposób wejść w posiadanie „Gwarancji najniższej raty” w Alior Banku? Nim złożyłeś wniosek o kredyt konsolidacyjny w ów kredytodawcy inny bank zaproponował Ci niższą ratę? Oferta mniejszej raty została przedstawiona Ci 14 dni po wypełnieniu wniosku? Pokaż formularz informacyjny z innego banku – Upewnij się, że nie narusza on żadnych zapisów w ustawie o kredycie konsumenckim – i zatwierdza warunki kredytu : całkowitą kwotę konsolidacji, ilość oraz wysokość comiesięcznych rat, RRSO. WAŻNE! Akceptacji nie otrzyma formularz informacyjny uzupełniony przez pośrednika kredytowego ) – a Alior Bank natychmiast udoskonali swoją wcześniejszą propozycję – otrzymasz nie tylko mniejszą ratę, ale także poprzedni czas na spłatę.

Okres trwania kredytu : 10 lat – 120 miesięcy
Kwota kredytu : 150 000 złotych – bez zabezpieczenia
Konto w banku : Niewymagane
Sposób spłaty kredytu : przelew tradycyjny/e – przelew/przelew telefoniczny na wskazany przez kredytodawcę rachunek, wpłata gotówki w kasie (w dowolnym oddziale banku)
Rodzaj rat : raty wyrównane i raty opadające

Gdzie możemy złożyć wniosek o kredyt? W każdej placówce Alior Banku oraz za pośrednictwem Internetu.

Czy o kredyt konsolodacyjny może zawnioskować z Nami tylko Nasz współmałżonek/współmałożonka lub rodzice?

Nie. Naszym współkredytobiorcą może zostać także Nasza najlepsza koleżanka.

Bank BPH

Krótka prezentacja promocji

Kredyt gotówkowy bez prowizji”

Dlaczego warto zwrócić uwagę na kredyt konsolidacyjny w banku BPH? Dlatego, że ów bank nie tylko połączy wszystkie Nasze kredyty (o charakterze ratalnym, gotówkowym, samochodowym, odnawialnym), ale także nie pobierze żadnej prowizji (za przyznanie kredytu). UWAGA! Koniec promocji nastąpi 31 lipca 2013 roku.

Oto pozostałe zalety konsolidacji :

 • jedno zobowiązanie kredytowe (w zastępstwie kilku, kilkunastu),
 • mniejsza rata kredytu (podsumuj raty wszystkich swoich kredytów, np. comiesięczna rata kredytu gotówkowego nr 1 – 300 złotych, nr 2 – 180 złotych, nr 3 – 250 złotych, kredytu samochodowego – 500 złotych, i minimalnej kwoty wymaganej przez bank do spłaty zadłużenia na karcie kredytowej – 90 złotych, następnie zapytaj bank BPH o wysokość raty kredytu konsolidacyjnego, i porównaj wyniki),
 • dodatkowa gotówka na całkowicie dowolny cel (Marzysz o nowej sofie do salonu czy kilku nowych obrazach? Nie wyobrażasz sobie życia bez kilkutygodniowych wakacji nad Bałtykiem?)

„Kredyt gotówkowy z rabatem”

Nie ma najmniejszych wątpliwości pożyczanie pieniędzy i ich oszczędzanie może łączyć się ze sobą.

 1. Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny (i kredyt gotówkę),
 2. podpisz umowę – przed końcem lipca, załóż rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Maksymalny, Kapitalny lub Dopasowany (skrót ROR nie jest Ci obcy?) w banku BPH (nie później niż 14 dni nie roboczych, kalendarzowych od dnia złożenia podpisu pod umową kredytową),
 3. co miesiąc wprowadź na swoje konto co najmniej 1000 złotych,
 4. i nie zapomnij o tym, że : Poszczególne raty kredytu wpłacamy na czas

  A przez pierwszy rok spłaty kredytu, uda Ci się odłożyć minimum po 10, maksimum po 100 złotych – nie w jednym roku, a w jednym miesiącu (Razem nawet 1200 złotych – Już dziś pomyśl o tym, gdzie spędzisz przyszłoroczny urlop? Nie za biurkiem, nie w domu, a w hotelu SPA).

  Suma comiesięcznego rabatu zależy od kwoty zaciągniętego kredytu (nie brutto, a netto) : 10 złotych w przypadku zobowiązania od 1000 do 4 999 złotych i 99 groszy, 15 złotych w przypadku zobowiązania od 5 000 9 999 złotych i 99 groszy, 20 złotych w przypadku zobowiązania od 10 000 do 19 999 złotych i 99 groszy, 30 złotych w przypadku zobowiązania od 20 000 zł do 39 999 złotych i 99 groszy, 40 złotych w przypadku zobowiązania od 40 000 do 59 999 złotych i 99 groszy, 50 złotych w przypadku zobowiązania od 60 000 do 79 999 złotych i 99 groszy, 60 złotych w przypadku zobowiązania od 80 000do 99 999 złotych i 99 groszy, 100 złotych w przypadku zobowiązania powyżej 100 000 złotych.

Wysokość kredytu : od 1 do 150 tysięcy złotych

Okres kredytowania : od 9 do 96 miesięcy

Wielkość i termin wpłaty comiesięcznej raty : Ustalana w indywidulny sposób przez kredytobiorcę

Możliwość odstąpienia od podpisanej umowy : TAK. W ciągu 3 tygodni.

Jak złożyć wniosek o kredyt konsolidacjny?

 • Wstąpić do oddziału albo placówki partnerskiej
 • Nawiązać rozmowę telefoniczną
 • Wysłać wiadomość SMS
 • lub uzupełnić formularz kontaktowy

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu konsolidacyjnego, to (na przykład)?

Całkowita kwota kredytu : 6 tysięcy 313 złotych i 81 groszy
Czas na spłatę : 56 miesięcy
Wysokość comiesięcznej raty : 162 złote i 87 groszy
Oprocentowanie nominalne kredytu : 16.41%

RRSO : 17.98%
Odsetki : 2 tysiące 806 złotych i 91 groszy
Całkowita kwota do spłaty : 9 tysięcy 120 złotych i 72 grosze

I dla porównania zarys kosztów konsolidacji kredytowej w banku Millenium

Kwota konsolidacji : 26 tysięcy i 789 złotych
Czas na zwrot pożyczonych pieniędzy : 60 miesięcy – 5 lat
Oprocentowanie nominalne : 12.51%
Comiesięczna rata pożyczki : 602 złote i 83 grosze
Odsetki : 9 tysięcy 381 złotych i 1 grosz
Całkowita kwota do zwrotu : 36 tysięcy i 170 złotych
RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania : 14.24%

Czy to prawda, że Bank Millenium za każdym razem sprawdza Naszą zdolność do spłaty kredytu? Prawda – weryfikowana jest zarówno Nasza (możliwość) zdolność do spłaty kredytu oraz wiarygodność kredytowa (Kredytodawca może obdarzyć Cię zaufaniem?).

Podstawowe parametry pożyczki :

Najwyższa kwota zobowiązania : 80 tysięcy złotych – w przypadku zupełnie nowych klientów, 150 000 złotych – jeśli wniosek o pożyczę konsolidacyjną składa znany klient.

Czas na spłatę : od 6 do 84 miesięcy

Dodatkowa gotówka

Oprocentowanie pożyczki : Spada tuż po zmianie kredytodawcy (Już po konsolidacji kredytowej Twoim jedynym kredytodawcą stanie się Millenium Bank)

Maksymalna ilość konsolidowanych produktów o charakterze kredytowym : 8

Prowizja za udzielenie pożyczki : 0%

Nieskomplikowana procedura przyznawania pożyczki

Kredyt konsolidacyjny PKO BP

Zaprezentowany przez Nas niżej kredyt, to kredyt konsolidacyjny z zabezpieczeniem. Od razu odpowiadamy na pytanie : Co może być zabezpieczeniem kredytu (konsolidacji kredytowej)? Po pierwsze – hipoteka ustanowiona albo na nieruchomości należącej do kredytobiorcy albo do osób trzecich. Po drugie – Zgoda na przelew wierzytelności pieniężnej z umowy ubezpieczenia od ognia oraz innych zdarzeń losowych.

Najniższa kwota kredytu : Brak minimum

Czas na spłatę : Nawet 25 lat

Wakacje kredytowe : 1 miesiąc, w każdym roku

Ubezpieczenie : w przypadku straty pracy i pobytu w szpitalu
Prosta procedura kredytowa
Możliwość udziału w programie oszczędnościowym „Niższa rata” (inwestycji zaoszczędzonych pieniędzy w fundusze PKO TFI)
Waluta kredytu : polska złotówka
Miejsce złożenia wniosku o kredyt : Odział PKO Banku Polskiego
Typ rat : Raty równe i raty malejące
Sposób wykorzystania kredytu : spłata wcześniejszych kredytów, zwrot pozostałych zobowiązań finansowych (nie łączących się z prowadzoną przez kredytobiorcę działalnością gospodarczą), dowolny cel (najwyżej 40% kwoty kredytu).
Sylwetka kredytobiorcy : indywidualny klient banku, posiadający zdolność kredytową (a więc możność spłaty zobowiązania) i zabezpieczenie kredytu.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *