All Money dla wszystkich potrzebujących pożyczki – poznaj najnowszą ofertę

All Money jest firmą pośrednictwa finansowego oferującą swoim klientom pomoc w znalezieniu dla nich najbardziej optymalnego kredytu w oparciu o oferty wielu współpracujących banków.

Jak działa All Money?

Ponieważ na polskim rynku działa niezwykle duża ilość niezależnych banków, porównanie ofert kredytowych wszystkich z nich z uwzględnieniem naszych osobistych preferencji i możliwości byłoby prawie niemożliwe. Tym właśnie zajmuje się firma All Money, która zbierając informacje o swoim kliencie oraz jego wymaganiach względem kredytu próbuje wyszukać najlepszą ofertę kredytową oraz dopomóc nam w złożeniu wniosku i dokonaniu wszystkich formalności związanych z wnioskowaniem o kredyt.
All Money posiada w chwili obecnej 17 oddziałów w całej Polsce, chociaż spółka istnieje dopiero od 2012 roku. Wciąż także firma się rozwija mając w planie otworzenie kolejnych oddziałów.

doradca i klienci
All Money sprawia wrażenie rzetelnej firmy.

Wśród miast obsługiwanych przez spółkę znajdują się:

 1. Poznań
 2. Szczecin
 3. Bydgoszcz
 4. Gdynia
 5. Gdańsk
 6. Łódź
 7. Białystok
 8. Warszawa
 9. Lublin
 10. Bytom
 11. Katowice
 12. Zabrze
 13. Kraków
 14. Bielsko-Biała
 15. Wrocław
 16. Bełchatów
 17. Olsztyn

Jak skorzystać z usług All Money?

Aby skorzystać z usług firmy w zakresie kredytowym należy skontaktować się z pracownikiem firmy. Całą procedurę można wykonać on-line, przez Internet, bez wychodzenia z domu.
W tym celu należy:

 • Wypełnić formularz na stronie internetowej firmy: https://allmoney.pl/kredyty
 • Wskazówka: formularz znajduje się na końcu rozwijanej strony, informacje, które należy podać to: imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail
  Poczekać na skontaktowanie się z nami pracownika firmy
 • Pracownik firmy poprosi nas o termin i czas spotkania, na którym klient będzie mógł przedstawić wszelkie wymagania i prośby
 • Na spotkaniu z przedstawicielem firmy podajemy interesującą nas kwotę kredytu, informacje o dochodach, nasze oczekiwania i wymagania
 • Przedstawiciel firmy po zebraniu wszystkich informacji i przeprowadzeniu analizy rynku wskaże nam ofertę najlepszego i dopasowanego do naszych potrzeb kredytu gotówkowego

Opinie klientów o All Money

Klienci firmy ogólnie chwalą sobie jej działalność. W minusach podkreślają jednak, że cena kredytu nieznacznie wzrasta jeśli pobieramy go za pośrednictwem firmy. Niestety również klienci spotykali się z odmową udzielenia kredytu już po znalezieniu odpowiedniego banku. Możliwe więc, że banki – lub sama firma – sprawdzają swoich klientów w BIK.
Według naszej opinii firma wydaje się uczciwa i rzetelnie podchodząca do swojej pracy. Można ją polecić każdemu poszukującemu dla siebie idealnego kredytu.
Zapraszamy również Państwa do dyskusji na temat działalności podobnych firm pośredniczących w usługach finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *