Optima Pożyczki opinie

„Opinii na temat firmy Optima Pożyczki brakuje! Zbyt mało (zadowolonych i niezadowolonych!) pożyczkobiorców wypowiada się na jej temat! Nie można jednakże zauważyć, że firmie cały czas przybywa nowych klientów (usatysfakcjonowanych czy nie?)! Żaden z pożyczkobiorców nie powinien zapominać o tym, że całkowity koszt pożyczki (oraz koszt jednej raty!) możemy obniżyć wybierając pożyczkę „w wariancie” : przelew na konto bankowe”!

„Przez kilka ostatnich lat byłem (szczęśliwym!) klientem firmy Provident! Teraz firma „nie chce” (nie może?) udzielić mi żadnej pożyczki (ponieważ nie spłaciłem 3 ostatnich raz poprzedniej pożyczki, nie ma takie możliwości aby „połączyć ze sobą” starą i nową pożyczkę!). A ja chciałbym otrzymać nową pożyczkę, najlepiej jeszcze dzisiaj! Optima opinie Z komentarzy (wygłoszonych przez Internautów!) wynika, że firma Optima Pożyczki jest tak samo „dobra”, jak firma Provident (mam nadzieję, że pozytywne komentarze Internautów nie wprowadzają mnie w błąd!)! Oczywiście, że nie brałem pod uwagę wypowiedzi nierzetelnych pożyczkobiorców (ja wszystkie moje zobowiązanie spłacam o czasie, nawet jeśli jest to równoznaczne ze „skromniejszym życiem w przyszłym miesiącu”!), ufam tylko tym uczciwym (którzy wiedzą, że o długów nie można „lekceważyć”!)”!

„Firma Optima Pożyczki pożyczyła mi (wniosek o pożyczkę składałem po raz pierwszy!) tylko 2000 złotych (wnioskowałem o 5000 złotych!)! Zdecydowałem się na opcję przelew (gdyż wcześniej przeczytałam bardzo ciekawy artykuł „o oszczędnościach w parabankach”! Oprocentowanie pożyczki w parabanku zawsze jest wyższe od pożyczki w banku, ale możemy „nie tak znowu trochę” oszczędzić, nie „zaznaczają” opcji : pożyczka z obsługą domową), a pożyczka (bez wychodzenia z domu!) została mi przyznana po kilku godzinach (nie moje „sugerowane” 5000 złotych, ale 2000 złotych, również mnie ucieszyło!)! Dla wszystkich „wątpiących” pożyczkobiorców (w to, że można otrzymać pożyczkę w parabanku „prawie” bez dochodu!) dodam, że mój dochód jest bardzo nieregularny (zdarza się tak, że zarabiam tylko przez 3 -4 miesiące w roku!)”!

„Składając wniosek o pożyczkę Optima Pożyczki najbardziej obawiałem się weryfikacji w BIK i KRD, „nie doszło do niej”! A ja już po kilku godzinach miałem pieniądze na koncie (bez żadnych opóźnień, kilka minut wcześniej otrzymałem wiadomość od parabanku Optima Pożyczki, „pożyczka właśnie została wysłana na Pana konto”!)! Z mojego doświadczenia wynika, że aby otrzymać pożyczkę w tym parabanku należy zarabiać minimum 1000 złotych (to właśnie mój dochód na podstawie umowy zlecenie! Tak, chciałabym zarabiać więcej, ale nie jest to możliwe! Firma w której pracuje dopiero się rozwija!)! Do banku przesłałem tylko ksero mojego dowodu osobistego, ksero zaświadczenia o dochodach (nie pracuje w oparciu o umowę o pracę, „czego się nie wstydzę”!) za trzy ostatnie miesiące (moja średnia za trzy ostatnie miesiące, to wspomniane już 1000 złotych!)”!

„Optima Pożyczki to jedna z niewielu firm pozabankowych, która udziela swoim pożyczkobiorcom kilka pożyczek, jednocześnie (w każdej chwili możemy złożyć wniosek zarówno o „podwyższenie” kwoty pożyczki, jak i o całkiem nową!)”!

„Nie otrzymałem pożyczki w Optima Pożyczki ponieważ nie mogłem przedstawić zaświadczenia o dochodach (o czym informowałem firmę od samego początku)! Firma nie zgodziła się na złożenie oświadczenia o dochodach, i mój wniosek o pożyczkę został odrzucony”!

„Od firmy Optima Pożyczki chciałem pożyczyć tylko 1000 złotych (to naprawdę mało przy moich wysokich zarobkach)! Firmanie przyjęła mojego wniosku o pożyczkę, ponieważ mam kilka wpisów w BIG oraz KRD. Jestem rozczarowany postawą firmę (Byłem pewien, że pożyczki pozabankowe to zawsze pożyczki bez BIG i bez KRD!)”!

„Na oficjalnej stronie internetowej Optima Pożyczki w żadnym miejscu nie mogę znaleźć informacji na temat oprocentowania pożyczki! To najcenniejsza dla mnie informacja (nie chcę zaciągać żadnej drogiej pożyczki!)! Z pewnością spóźnię się ze spłatą pierwszej raty (tylko pierwszej), bo pieniądze (od mojej mamy!) otrzymam dopiero za 2 miesiące (dopiero wtedy będzie mogła zlecić mi większy przelew!), potem będą już spłacał systematycznie (Czy to nie będzie dla firmy żaden większy problem?)”!

„Oprocentowanie pożyczki Optima Pożyczki to 150%! Tak wynika z moich rachunków przeprowadzonych dzięki informacjom udostępnionych na stronie internetowej firmie. Na 100% nie zainteresuje się pożyczką o tak wysokim oprocentowania (na rynku pożyczek pozabankowych na pewno są tańsze pożyczki!)”!

„Firmy Optima Pożyczki nie mogę polecić nikomu ponieważ obsługa klienta jest fatalna! Pracownicy parabanku mają trudności z wykonaniem najprostszych czynności (choćby weryfikacją konta bankowe, czy pracownicy nie przechodzą żadnych szkoleń?)! Jestem zatrudniony od ponad roku (u mojego brata!), nie mam żadnych kredytów w BIK (bo nigdy nie wnioskowałem o kredyt w banku), a mój wniosek o pożyczkę został odrzucony ponieważ jestem zbyt młody (mam prawie 22 lata”!

„Nawet jeśli figurujemy w BIK – u (jako nierzetelni kredytobiorcy!) to nie powinniśmy składać wniosku o pożyczkę w firmie Optima Pożyczki! Oprocentowanie jest tak wysokie, że „nie pozwoli Nam na wyjście z długów” (Osobiście uważam, że pożyczki pozabankowe powinny być oprocentowane na niższy procent, niż pożyczki bankowe! Skoro kredytobiorcy mają trudności ze spłatą pożyczki w banku (na dużo niższy procent!), to oczywiste (przynajmniej dla mnie!) jest to, że będą mieli jeszcze większe kłopoty ze zwrotem pożyczki do parabanku (o jeszcze wyższym oprocentowaniu!)”!

6 komentarzy

  1. Jeżeli chcecie być poniżeni i obrażeni we własnym domu, to wystarczy starać się o pożyczkę w optimie. Po dostarczeniu wszystkich wymaganych dokumentów i przyznaniu pożyczki czeka was wizyta przedstawiciela w domu, u mnie była pani kierownik. Taka osoba powinna wiedzieć jak się należy zachować,nawet jeżeli trafiła do skromnego mieszkania, powinna ,ale niestety. Zostałam potraktowana jak najgorszy złodziej,który tylko czyha na pożyczkę i nie ma zamiaru jej spłacać.Pani kierownik E.T. stwierdziła,że wszystko wygląda bardzo podejrzanie,rzuciła parę obrażliwych słów pożyczki nie wypłaciła i wyszła twierdząc,że szkoda jej dla mnie jej cennego czasu. Najgorsze jest to, że firma takie zachowanie popier nic z tym nie robiąc. Nie usłyszałam nawet przepraszam.

  2. Uważajcie , na optime . wysokie oprocentowanie poza tym wpłaciłem im całość po 3 ratach , z 1500 zł pożyczki musiałem spłacić 3000zł, optima to dla mnie oszuści i więcej u nich nie wezme , a znajomym też będę odradzał.!!!!!!!!

  3. jestem ze Złotowa i dzis dostalam tel od przedstawicielki ktora wyskoczyla na mnie na dzien dobry ze mam sie okreslic teraz czy bede calas splacac czy przedluzac a umowa sie konczy w lipcu,malo tego wyzwala mnie za mojego meza ktory poinfpormowal ja ze jest za granica i jak przyjedzie to zaplaci rate,zaczela mnie szantazowac ze bede to splacac za niego czy mi sie to podoba czy nie!!!! bezczelne traktowanie klientow!!! odradzam !!!! wydzieranie sie i ponizanie!!!! jak ktos taki moze byc konsultantem????

  4. Jak każda pozyczka pozabankowa ma duży procent….jeśli gamoniu nie możesz wziąć w banku pożyczki to chyba takie są pomocne? Kożystałam i z prowidenta i z optimy…takie czasy….nie narzekam jak Ty bałwanie

  5. Wystarczy wpisać w Google “spowiedź byłego przedstawiciela parabanku”, przeczytać w “natemat” historię pani pracującej w firmie oraz posłuchać w Radio Katowice audycji z dnia 30 stycznia 2014 o pożyczkach w 15 minut.

  6. dości nie miła kultura chamstwo ja mam też tą pożyczkę mówić im że ma się świadczenia to teraz zastraszają przez tela ze jak tego nie spłacę to popamiętam boje się tej pożyczki dość ze duży procent to są podli przez telefon i aroganccy nie da się wo-gule z nimi dogadać a tylko wmawiając mi ze rozmowy są nagrywane i zmusiły mnie do zawarcia tej pożyczki pomimo ze nie mam pracy odradzam wam takiej pożyczki uważajcie na nią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *