Provident

Pożyczka w Provident-cie pozwoli Ci na remont generalny Twojego domu!

Powódź, wichura, albo po prostu zwykłe zalanie mieszkania „zabrało Ci” wszystko, na co „do tej pory zapracowałeś”? Nie masz teraz „pieniędzy na generalny remont” czy na „zakup potrzebnych mebli”? A może „musisz opłacić już ekipę remontową”, a z „ubezpieczenia dostałeś za mało pieniędzy”, żeby móc „to zrobić”? To nic, Provident „zajmie się Twoimi długami”! Wystarczy, że się „do Nich zgłosisz”, a „otrzymasz zaraz pieniądze” na swoje konto bankowe, bądź „osobiście do ręki”.

Jak można zgłosić się po pożyczkę w Provident-cie?provident logo

Na stronie www.provident.pl znajdziesz „tabelkę/ kalkulator”, w którym musisz wybrać „ile pieniędzy chcesz pożyczyć”, oraz „ile możesz spłacać co tydzień”. Następnie kliknij „Oblicz swoją pożyczkę”. To „przekieruje Cię na drugą stronę”. Tam z kolei będziesz miał „rozpisany” kredyt na taką sumę, jaka Cię interesuje. Możesz się tam „dowiedzieć za co i ile zapłacisz”. Warto zauważyć, że „u góry, nad rozpiską”, możesz wybrać sobie „Pakiet Gotówka bądź Pakiet Przelew”. „Wypróbuj obydwie możliwości” i sprawdź która z nich „Ci bardziej odpowiada”. Na końcu kliknij „Wybierz opcję” (na dole) i dalej postępuj według wskazówek. Pamiętaj, że „musisz mieć przy sobie” dowód tożsamości, zaświadczenie o zarobkach (nie zawsze jest potrzebne), oraz zaświadczenie o zameldowaniu.

Co to jest Pakiet Gotówka i Opcja Przelew w Provident-cie?

Są to „dwie opcje”, które może „wybrać sobie osobiście” każdy pożyczkobiorca. Czym się różnią? Tym, że w Pakiecie Gotówka, „przychodzi do domu przedstawiciel” Provident-a i sam się „zajmuje Twoim kredytem”. To znaczy, że „przyniesie Ci pieniądze do ręki”, a w „późniejszym czasie wróci”, aby odebrać ratę. Nie musisz wychodzić z domu, żeby „otrzymać pożyczkę, albo ją spłacić”! Jest to „droższa opcja”. Z kolei Pakiet Przelew to pożyczki bezgotówkowe, czyli Provident „nie przysyła do Ciebie przedstawiciela”, a pieniądze „wysyła na Twoje konto osobiste w banku”. Później „sam spłacasz kredyt”, przelewając pieniądze na konto pożyczkodawcy.

Ile kosztuje pożyczka w Provident-cie?

„Za pożyczkę w Provident-cie musisz zapłacić”. W zależności od tego „na jaki pakiet się zdecydujesz” będą to różne sumy. Dlatego przedstawimy Ci „jeden kredyt w dwóch pakietach”, żebyś mógł je sobie porównać.

Pakiet Gotówka:
Kwota kredytu: 2200 złotych
Okres umowy kredytu: 30 tygodni
Wysokość tygodniowej raty kredytu: 124 złotych i 56 groszy
Suma opłat dodatkowych kredytu: 918 złotych i 06 groszy
Prowizja kredytu: 618 złotych i 53 grosze
1-tygodniowa prowizja kredytu: 20 złotych i 61 groszy
Oprocentowanie kredytu: 69.84%
1-tygodniowe oprocentowanie kredytu: 2.32%
Całkowita kwota do spłaty kredytu: 3736 złotych i 59 groszy

Pakiet Przelew:
Kwota kredytu: 2200 PLN
Okres spłaty kredytu: 30 tygodni
Prowizja kredytu: 614.33 PLN
Oprocentowanie kredytu: 27.92%
1- tygodniowa prowizja kredytu: 20.47 PLN
1-tygodniowe oprocentowanie kredytu: 0.93%
Wysokość tygodniowej raty kredytu: 93.82 PLN
Całkowita kwota do spłaty kredytu: 2814.33 PLN

„Jak można zauważyć”, PG (Pakiet Gotówka) bardzo różni się od PP (Pakiet Przelew). Bardziej „opłaca się zaciągać pożyczkę” w Provident-cie „za pomocą drugiej opcji”, jednak nie każdy pożyczkobiorca w Polsce „posiada konto osobiste w banku”, a jeśli już je ma, to „nie ma codziennie do niego dostępu” (na przykład gdy mieszka na wsi). Przed wyborem „warto się zastanowić”, aby nie płacić więcej „za przedstawiciela”.

Jak skontaktować się z Provident-em?

Telefon: (22) 455 – 47 – 47
Adres: ul. Polna 11 w Warszawie
KRS: 0000009389
NIP: 5251571292
REGON: 011994880

Ile można pożyczyć od Provident-a?

Przy pierwszej pożyczce „może to być” od 300 złotych do 5000 PLN. Przy każdej kolejnej „możesz pożyczyć” już do 7000 złotych. Jest to więc duża suma, „nawet już przy pierwszym kredycie”. Z pewnością „to wystarczy na uregulowanie długów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *