Sprawdź, czy nie przepłacasz za usługi bankowe!

Każdy bank reklamuje się jako najlepszy, ale każdy konsument wie, że ich oferty są bardzo zróżnicowane, a znalezienie tej perfekcyjnej może być także sporym problemem. Kredyt gotówkowy z niskim oprocentowaniem, konto osobiste bez żadnych opłat, niedroga karta kredytowa – jeżeli również nie chcesz przepłacać lub chcesz zyskać z bankiem jeszcze więcej, pamiętaj o tym, że trwanie przy jednej instytucji przez lata nie jest korzystnym rozwiązaniem. Warto wobec tego sprawdzić, czy nie płacisz za dużo za usługi bankowe!

Opłaca się być nowym klientem

monetyNajbardziej korzystne oferty bankowe czekają na nowych klientów – nie bez powodu, ponieważ banki walczą ze sobą o każdego z nich, gdyż rynek jest już nasycony. W związku z tym najbardziej opłaca się być nowym klientem, ponieważ to dla niego instytucje mają najbardziej atrakcyjne oferty. Pamiętaj jednak o tym, że mogą pojawić się dodatkowe wymagania, na przykład konieczność skorzystania z dodatkowych produktów, czy też ograniczenia, przykładowo w wysokości pożyczki czy też okresie i maksymalnej sumie lokaty. Jeżeli wobec tego nie zniechęca cię konieczność prowadzenia nowych formalności oraz pewne ograniczenia i wymogi, w takim przypadku warto zmienić bank lub też korzystać z kilku z nich.

Korzystaj z porównywarek online i oszczędzaj

W poszukiwaniu najbardziej atrakcyjnych ofert w bankach warto wykorzystać porównywarki i rankingi internetowe – dzięki nim można mieć wszystkie z nich jak na dłoni, nie musząc wchodzić na wszystkie strony internetowe instytucji po kolei, dzięki czemu również oszczędzasz swój czas. Używanie tego rodzaju serwisów jest bardzo proste – wybierz produkt czy usługę, która interesuje cię najbardziej, a następnie sprawdź oferty. Są one zwykle uszeregowane od najbardziej atrakcyjnych, ale również można samodzielnie ustalić ich odpowiednie parametry, by wybrać najlepszą dla siebie. W ten sposób możesz dowiedzieć się w ciągu kilku minut, gdzie czekają na ciebie najbardziej atrakcyjne propozycje.

Jeżeli interesują cię najlepsze oferty bankowe, znajdziesz je na portalu internetowym Finmarket pod adresem: http://www.finmarket.pl/finanse.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *