Szybka i łatwa pożyczka w Kredito24.pl „tylko dla Ciebie”!

Chcesz zacząć dbać o siebie? Siłownia, suplementy diety, ćwiczenia siłowe, ruchowe … Wiadomo, że sport to zdrowie, więc warto czasami się poświęcić. Bardzo dużo ludzi uprawia sporty, ale niektóre z nich są „dość drogie”! Na przykład za karnet na siłownię trzeba zapłacić (i to nie mało!). Oprócz tego trzeba kupić „dla siebie” strój sportowy, torbę na ramię (żeby zapakować do niej „Nasze sportowe ubrania”!) wodę do picia czy ręcznik. Dodatkowo warto też „być właścicielem” (świadomym!): suplementów diety! A jak wiadomo…wszystko to kosztuje „dużo”! Nie każdego (od razu!)  „stać na ćwiczenia”. kredito Dlatego Kredito24.pl pożyczy Ci pieniądze, abyś już teraz mógł zacząć „stawiać pierwsze kroki w sporcie”!

W jaki sposób ubiegać się o pożyczkę w Kredito24.pl?

Najpierw wejdź na stronę pożyczkodawcy. Następnie na kalkulatorze wybierz sobie sumę pożyczki oraz okres jej spłaty. Kliknij „Wypłać” i postępuj według dalszych wskazówek.

Dlaczego muszę wpłacić 1 grosz na konto Kredito24.pl?

Parabank chce sprawdzić poprawność Twoich danych. Dlatego gdy zrobisz przelew, „bez bank” otrzyma Twoje dane, a później przeleje na to konto pożyczkę. Jest to tylko dla Twojego bezpieczeństwa, nie chodzi tu o zarobek firmy! Tą sumę przelejesz dopiero po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu kredytu.

Czy można przesunąć okres spłaty pożyczki w Kredito24.pl?

Nie jesteś w stanie oddać długu w danym (ustalonym przez Ciebie i pożyczkodawcę!)terminie? Nie przejmuj się! Wystarczy, że zadzwonisz do „nadawcy” Twojej pożyczki i wspólnie ustalicie kolejny termin spłaty. Będziesz musiał za to zapłacić! Od razu powiemy Ci ile to kosztuje:

Za 7 dni przedłużenia – 12% całkowitej kwoty pożyczki
15 dni spóźnienia – 16% od kwoty pożyczonych pieniędzy
30 dni zwłoki – 30% od sumy pożyczki

Kiedy można ubiegać się o drugą pożyczkę w Kredito24.pl?

Jeżeli pierwszy kredyt spłaciłeś w całości i bez opóźnień, to drugi możesz wziąć po 7 dniach (po 1 tygodniu!) od zaksięgowania ostatniej raty na koncie pożyczkodawcy. To znaczy, że ósmego dnia możesz wziąć drugą i co ważniejsze większą pożyczkę!

W jakiej wysokości pożyczkę możesz otrzymać w Kredito24.pl?

Pierwszą pożyczkę dostaniesz w wysokości do 500 złotych. Drugą z kolei już do 800 PLN. Jeśli trzeci raz pożyczysz pieniądze, to weźmiesz aż 1200 złotych, a każdą kolejną do 2000 PLN.

Jakie zaświadczenia są potrzebne aby otrzymać pożyczkę w Kredito24.pl?

Jeśli jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę i starasz się o kredyt to musisz przedstawić zaświadczenie o zarobkach. Nie może ono być starsze niż sprzed 3 miesięcy. Posiadasz własną firmę? To musisz dostarczyć deklarację podatkową za rok ubiegły bądź stan księgi przychodów i rozchodów z ostatnich 3 miesięcy. Możesz też po prostu pokazać faktury, które sam wystawiłeś!

Ile musisz zapłacić za pożyczkę w Kredito24.pl?

Każdy parabank czy bank pobiera opłaty za pożyczki. Poniżej znajdziesz „rozpisaną” (na szczegóły…) pożyczkę na 1000 złotych. Sprawdź czy jest dla Ciebie korzystna!

Kwota pożyczki: 1000 PLN
Termin spłaty pożyczki: 15 dni
Prowizja pożyczki: 160 PLN
1- dniowa prowizja pożyczki: 10.66 PLN
Oprocentowanie pożyczki: 16%
1- dniowe oprocentowanie pożyczki: 1%
Suma pożyczki do oddania: 1160 PLN

Teraz możesz zobaczyć jak prezentuje się taka pożyczka i sam wybrać dla siebie odpowiednią sumę. Wejdź na stronę www.kredito24.pl i sprawdź czy jest możliwe, żebyś wziął taką pożyczkę „dla siebie”!

Jak skontaktować się z Kredito24.pl?

Chcesz porozmawiać z doradcą, ale nie bardzo wiesz jak się z nim skontaktować? Wystarczą Ci te dane, które podamy poniżej?:

Numer telefonu: (22) 307 – 13 – 31
Adres: Warszawa ul. Chmielna 19
KRS: 00004290184
REGON: 146209184
NIP: 5252534005

Kiedy dostaniesz pieniądze na konto od Kredito24.pl?

Starasz się o kredyt w dni powszednie? To pieniądze zostaną Ci przelane w ciągu 15 minut. Jeśli jednak zgłaszasz się o nią w sobotę lub niedzielę, to musisz poczekać do poniedziałku, gdyż to właśnie wtedy (wszystkie!) banki księgują przelewy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *