Szybka pożyczka w Soho Credit

Szybka pożyczka w Soho Credit nie tylko na remont!

„Nadchodzi okres remontowy”, więc z pewnością i Ty „zastanawiasz się” czy nie zrobić w domu remontu? Jeśli tak, to „nie zastanawiaj się długo”! Po remoncie „będziesz się lepiej czuć w domu”! „Znudziła Cię stara tapeta”? A może „masz dość wszystkich dywanów” i chcesz wycyklinować podłogę, żeby się pięknie błyszczała przez kilka lat? Nie masz pieniędzy na remont? „Nie przejmuj się”, Soho Credit „udzieli Ci pożyczki”, za którą „będziesz mógł kupić” potrzebne narzędzia do remontu!

Boisz się, że parabank będzie „pobierał dodatkowe opłaty”, których „nie będzie zawartych w umowie”? „Nie zamartwiaj się”, bo Soho Credit „nie pobiera żadnych ukrytych opłat”! „Możesz być spokojny”! „Za chwilę dowiesz się” wszystkiego o pożyczce od tego „pozabanku”, więc „usiądź wygodnie i przeczytaj do końca”.

W jaki sposób wziąć pożyczkę w Soho Credit?

„Wszystko robi się” przez Internet, więc to „bardzo proste”. Wystarczy wejść na stronę www.sohocredit.pl, a Soho Credit następnie „wypełnić kalkulator”, który znajduje się na pierwszej stronie. „Tam też zaznacz kwotę jaką chcesz pożyczyć”, a następnie okres spłaty, w jakim „będziesz w stanie oddać pieniądze”. „U góry kalkulatora” znajdziesz rubrykę, w której będzie dokładnie napisane „ile musisz oddać”. Gdy już „zdecydujesz się na daną kwotę”, wciśnij „Weź pożyczkę”. „W tym momencie” musisz założyć swoje własne „konto pożyczkobiorcy”. „Podasz tam” między innymi swój numer telefonu, na który „zaraz przyjdzie” potwierdzenie przyznania pożyczki. Jeśli „taką otrzymasz”, możesz sprawdzić swoje konto bankowe!

Czy można przedłużyć spłatę pożyczki w Soho Credit?

Każdemu może się „powinąć noga” i każdy „może być niewypłacalny w terminie”. Soho Credit „jest otwarty” na różne prośby swoich klientów, dlatego „wystarczy zadzwonić” do doradcy kredytowego, który „przesunie Ci spłatę” o kilka bądź kilkanaście dni. „Musisz wiedzieć, że” … będziesz musiał „za to zapłacić”! Jeśli „pożyczasz od parabanku” 1100 złotych i „nie możesz tego oddać” w wyznaczonym terminie, to „zapłacisz za odsunięcie w czasie”:

7 dni zwłoki – 88 złotych
14 dni spóźnienia – 154 PLN
30 dni odsunięcia – 246 złotych i 40 groszy

Ile trzeba zapłacić za pożyczkę w Soho Credit?

Chcesz pożyczyć od „pozabanku” pieniądze, ale „nie wiesz ile będzie Cię to kosztowało”? Rozpiszemy dla Ciebie kredyt w wysokości 1100 PLN:

Kwota kredytu: 1100 złotych
Termin spłaty kredytu: 20 dni
Oprocentowanie kredytu: 14.4%
Prowizja kredytu: 158 złotych i 40 groszy
1- dniowe oprocentowanie kredytu: 0.72%
1- dniowa prowizja kredytu: 7 złotych i 92 grosze
Całkowity koszt kredytu: 1258 złotych i 40 groszy

Widzisz? Nie musisz „oddawać dużo więcej”! Wystarczy, że „weźmiesz pożyczkę” na 20 dni w wysokości 1100 PLN, a oddasz tylko o 158 złotych i 40 groszy więcej!

Jak długo czeka się na przelew od Soho Credit?

Zwykle o przyznaniu pożyczki „bez bank informuje po krótkiej chwili”, a „od wydania tej decyzji minie tylko 15 minut”, jak pieniądze „znajdą się na Twoim koncie” (jeśli posiadasz konto w jednym z banków podanych na stronie „pozabanku”)!

Chcesz skontaktować się z Soho Credit?

Podajemy dane firmy:
Numer telefonu: +48 608 642 142
Adres: Warszawa ulica Świętokrzyska 30 / 63
KRS firmy to: 0000439376
oraz adres e-mail: info@sohocredit.pl

„Wyprzedzamy dla Ciebie informacje….” jeśli chcesz „zaciągnąć pożyczkę” w Soho Credit, to musisz wiedzieć, że „pierwszą pożyczkę możesz wziąć” jedynie w wysokości od 250 złotych do 500 PLN. Drugą „weźmiesz już” wyższą, bo do 1000 złotych. „Za trzecim i czwartym razem dostaniesz” już 1500 PLN. „Za piątym razem” do 1750 złotych. Z kolei „za szóstym” i każdym kolejnym razem pożyczysz do 2000 PLN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *