Bocian Pożyczki

Na odświeżenie kuchni pożycz pieniądz od Bocian Pożyczki!

„Żona ciągle wspomina o odświeżeniu kuchni”? Sam wchodząc do niej „boisz się, że szafki niebawem spadną na ziemię”? A może „drzwiczki już wiszą, a zawiasów nie da się naprawić”? „Nie męcz się we własnej kuchni”! Twoja „żona spędza w niej bardzo dużo czasu”, więc postaraj się, żeby to było „bezpieczne miejsce”! Zakup nowego piekarnika, kuchenki, mebli, Bocian pożyczki  lodówki czy nawet okapu to „dość duża inwestycja”, ale pamiętaj, że w taki sposób kuchnię „odświeża się raz na kilkanaście lat”! „Pożycz pieniądze” od Bocian Pożyczki i „nie martw się o bezpieczeństwo w Twoim domu”!

Co to jest Pakiet Gotówka i Pakiet Przelew w Bocian Pożyczki?

Są to „dwie opcje”, które możesz sobie wybrać. Jeśli wybierasz PG (Pakiet Gotówka), to „nie musisz wychodzić z domu”, aby otrzymać pożyczkę. Przyjdzie do Ciebie przedstawiciel firmy, który „dopełni wszystkich formalności”, a następnie „przekaże Ci pieniądze”. Jedyne zadanie jakie masz, to „zadzwonić do parabanku i umówić się na spotkanie”. Ponadto „nie musisz chodzić do banku”, żeby spłacać pożyczkę, gdyż to „właśnie ten doradca będzie do Ciebie przychodził po raty”! Jeśli decydujesz się na PP (Pakiet Przelew), to „wszystko musisz zrobić sam”. Pożyczkę „możesz wziąć na stronie internetowej bez banku”, a następnie „pieniądze otrzymasz na swoje konto bankowe”. Przy czym „ta opcja nie umożliwia Ci posiadania własnego doradcy”, więc „sam będziesz musiał spłacać raty” przelewem bankowym.

Ile można pożyczyć od Bocian Pożyczki?

Parabank „proponuje pożyczki” w wysokości od 300 złotych do 6000 PLN. Okres spłaty z kolei „może być rozłożony na różne okresy”. Może to być 18, 25, 35, 44, 52, oraz 62 tygodnie. Sam „zdecyduj w jakim terminie” będziesz mógł spłacić cały kredyt!

Jakie dokumenty należy przedstawić podczas „brania” pożyczki w Bocian Pożyczki?

„Przy pożyczce” do 700 złotych należy przedstawić „jedynie kserokopię dowodu tożsamości”. Jeśli „chcesz wziąć większą pożyczkę”, musisz dostarczyć również „zaświadczenie o dochodach lub ewentualnie odcinek z renty czy emerytury”.

Co zrobić, gdy nie ma się pieniędzy na spłatę pożyczki w Bocian Pożyczki?

Pamiętaj, że „z każdej (nawet najgorszej) sytuacji jest jakieś wyjście”. Jeśli wybrałeś PG to „zadzwoń do swojego przedstawiciela”, który zajmuje się Twoją pożyczką i „wspólnie z nim ustalcie wygodny dla Ciebie termin spłaty”. Z kolei jeśli wybrałeś PP musisz „zadzwonić pod numer infolinii”, bądź wysłać „listownie prośbę o przesunięcie terminu spłaty”.

Jak skontaktować się z firmą Bocian Pożyczki?

Istnieje kilka możliwości kontaktu z parabankiem. „Podamy Ci najważniejsze dane nie banku”:

Infolinia: 801 – 301- 222
Adres: Poznań ul. Stary Rynek 88
KRS: 0000400369
REGON: 300486230
NIP: 777 – 29 – 55 – 240
Adres strony: www.bocianpożyczki.pl

Ile będzie Cię kosztowała pożyczka w parabanku Bocian Pożyczki?

„W jaki sposób może prezentować przykładowa pożyczka” na 1500 złotych z obsługą domową (PG)?:

Kwota kredytu: 1500 złotych
Okres spłaty kredytu: 25 tygodni
Opłaty kredytu: 294 złote i 82 grosze
1 – tygodniowa opłata kredytu: 11 złotych i 79 groszy
Opłata za obsługę domową: 680 złotych i 18 groszy
Oprocentowanie kredytu: 19.65%
1- tygodniowe oprocentowanie kredytu: 0.78%
Kwota do oddania: 2475 złotych

„Z tego wynika, że … ” wybierając PG należy „dodatkowo zapłacić za obsługę przedstawiciela” w domu. Przy PP „nie uiszcza się tej opłaty”, więc kwota kredytu „do oddania jest pomniejszona” o 680.18 PLN.

Jak należy ubiegać się o pożyczkę w Bocian Pożyczki?

Aby „dostać pożyczkę należy” skontaktować się z „pozabankiem”. Można to zrobić telefonicznie, „dzwoniąc na podany wcześniej numer”, bądź „poprzez portal internetowy bez banku”. Jeśli wolisz „drugą opcję”, to „wejdź na stronę” Bocian Pożyczki, a następnie „po lewej stronie wpisz” ile pieniędzy możesz oddawać co tydzień oraz jaka suma pożyczki Cię interesuje. „To przekieruje Cię” na kolejną stronę, na której będziesz mógł kliknąć w ikonkę „Zamów kontakt”. Następnie postępuj według wskazówek (parabanku!)!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *