Chwilówka, czyli szybkie pieniądze

Zastanawiasz się jak załatać kolejną dziurę w domowym budżecie? Nie wiesz skąd wziąć pieniądze na naprawę lub kupno nowej pralki? A może głowisz się, za co kupisz prezent na ślub brata? Jeśli masz podobny problem finansowy, który musisz natychmiast rozwiązać, poniższy artykuł z pewnością Cię zaciekawi.

W podreperowaniu domowego budżetu pomóc może szybka pożyczka, którą uzyskać można od ręki i bez większych formalności. Większość firm pożyczkowych działa także w Internecie, a złożenie wniosku online, trwa zaledwie kilka minut. Równie szybko odbywa się weryfikacja wniosku i wypłata pieniędzy. Konieczne jest także zweryfikowanie swojego konta bankowego. Zwykle odbywa się to poprzez przelanie na konto pożyczkodawcy symbolicznej kwoty w wysokości 1 grosza. Wnioskowana kwota pożyczki może pojawić się na koncie już do 15 minutach. Kwota, jaką można pożyczyć w ten sposób, nie przekracza zwykle 1000 zł (jeśli jest to pierwsza pożyczka), a spłacić ją trzeba po maksymalnie 30 dniach.

pieniądze w tylnej kieszeni spodni

Firmy pożyczkowe mają też propozycję dla osób, które nie są w stanie terminowo spłacić określonej kwoty. W takim przypadku można skorzystać z opcji przedłużenia pożyczki.
Szybka pożyczka jest natychmiastowym zastrzykiem pieniędzy, w nagłych sytuacjach. Zwykle do kwoty podstawowej, doliczane są koszty przygotowawcze i oprocentowanie. Niektóre firmy pożyczkowej oferują kredytobiorcom pierwszą pożyczkę za darmo, wystarczy że spłata pożyczki nastąpi w określonym terminie, zwykle po 7 lub 14 dniach.

Każdy pożyczkobiorca ma oczywiście prawo odstąpienia od umowy, warto także pamiętać o odpowiedzialnym pożyczaniu i mierzyć siły na zamiary. Każdą pożyczkę, prędzej czy później, trzeba przecież oddać. Dlatego przed zaciągnięciem mini kredytu sprawdź, czy będziesz mógł w terminie oddać dług. Szybkie pożyczki wzbudzają wiele kontrowersji, jednak faktem jest, że jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i wiesz, że będzie Cię stać na spłatę pożyczki, taka opcja jest naprawdę dobrym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *