Plus Kasa

uśmiechnięci młodzi ludzie ubrani biurowo w pracy
Plus Kasa oferuje typowe mikro-pożyczki.

Plus Kasa reprezentowana przez witrynę www.pluskasa.pl jest marką firmy o tej samej nazwie – Plus Kasa S.A. Obecny wygląd strony jest bardzo profesjonalny i niezwykle przejrzysty. Wcześniej firma posiadała inną stronę, mniej przyjazną dla oka oraz dla klienta. Zmianę tą oceniamy na duży plus.

Cechy pożyczek

Kwoty pożyczki wynoszą od 100 do 600 zł. Pożyczki udzielane są na 15 lub 30 dni. Koszty związane z pożyczką w Plus Kasie są raczej kosztami niskimi, chociaż – analizując i porównując do oferty innych parabanków – również nie najniższymi.

  • Przykład: Pożyczając 100 zł na okres 15 dni będziemy musieli oddać firmie prawie 141 zł. Pożyczając sumę wyższą – 600 zł – na okres 30 dni, będziemy musieli oddać firmie prawie 784 zł (dokładnie 783,99 zł).

Jak wnioskować?

Wnioskować o pożyczkę możemy na trzy różne sposoby. Podstawowym z nich jest rejestracja online dzięki zamieszczonemu na stronie formularzowi. Następnie możemy albo zadzwonić na infolinię i złożyć wniosek telefonicznie z pomocą konsultanta, albo wysłać wiadomość SMS z prośbą o pożyczkę na podany numer telefonu:

  • Formularz pożyczkowy online: www.pluskasa.pl, klikamy na link „Weź pożyczkę” uprzednio wybierając kwotę pożyczki i okres pożyczkowania (menu po prawej stronie serwisu)
  • Wnioskowanie telefoniczne, numer: 58 732 19 16
  • Wnioskowanie przez SMS: Wiadomość SMS na numer 664 078 578 o treści „KREDYT” z podaniem swojego numeru PESEL

Po wypełnieniu wniosku wymagana jest dodatkowo opłata rejestracyjna. Numer konta bankowego niezbędny do dokonania opłaty dostaje się po zarejestrowaniu w serwisie lub poprzez inne medium (SMS, w czasie rozmowy telefonicznej). Opłata wynosi 1 zł.

Warunki

Pożyczkę otrzyma każdy, kto posiada zdolność do czynności prawnych oraz stałe zameldowanie na terenie Polski. Potrzebne będzie również źródło dochodu, które pozwoli na spłatę rat zaciągniętej pożyczki – firma wymaga dokumentów w tym zakresie. Postawiony jest również warunek wieku: pożyczkę dostanie każdy, kto ma od 19 do 79 lat.
Dodatkowe informacje:

  • Firmie należy dostarczyć dokumenty poświadczające otrzymywane dochody oraz ksero lub zdjęcie dowodu osobistego
  • Pożyczkę może otrzymać osoba, która w danym momencie posiada już inne zobowiązania wobec banków lub innych parabanków, ale nie zalega ze spłatami poszczególnych rat

Plus Kasa – firma z zaufaniem

Wydaje się, że największym plusem firmy jest jej rzetelność i profesjonalizm na wysokim poziomie. Firma wzięła bowiem udział w programie „Innowacyjna gospodarka – Narodowa strategia spójności”. Dofinansowanie, które otrzymała Plus Kasa wynosi 481 600 zł. Jak czytamy w oficjalnych dokumentach, pieniądze te zostały przeznaczone na budowę systemu teleinformatycznego firmy zintegrowanego z systemami informacji kredytowej i systemami pośredników.
Otrzymane wsparcie związane jest z dofinansowaniami udzielanymi przez Unię Europejską.

Kontakt z Plus Kasa

Konsultanci pracują codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

  • Formularz kontaktowy: http://pluskasa.pl/kontakt
  • Telefon: 58 732 19 16
  • E-mail: kontakt@pluskasa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *