Pożyczka Plus – oferta pożyczek, koszty, opłacalność

Pożyczka Plus, której oferta znajduje się na stronie www.pozyczkaplus.pl jest marką należącą do międzynarodowej spółki Mała Pożyczka Sp. z o.o. Spółka działa w czterech krajach należących do Unii Europejskiej: w Polsce, Czechach, na Litwie i na Łotwie. Powstała w 2010 roku jako odpowiedź na zwiększające się zainteresowanie konsumentów szybkimi pożyczkami przez Internet, potocznie nazywanymi „chwilówkami”.

Oferta pożyczkowa – cechy i charakterystyka

 • Dostępne kwoty pożyczek od 150 do 2 500 zł
 • Do wyboru okres kredytowania: 15, 30 lub 45 dni
 • Z oferty skorzystać mogą osoby mające od 21 do 70 lat
 • Wymagane jest aktualne zatrudnienie
 • Firma sprawdza klientów w popularnych bazach dłużników
 • Bez zastawu i poręczenia
kobieta trzyma długopis w ręku
Czy oferta Pożyczka Plus jest atrakcyjna? Jakie są opinie na temat tej firmy? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Jak wziąć swoją pierwszą pożyczkę?

Pożyczka dostępna jest w trzech prostych krokach. Pierwszym z nich jest przymus zarejestrowania się na stronie firmy. Wniosek rejestracyjny znajduje się pod linkiem: https://www.pozyczkaplus.pl/register.html. W tym samym czasie, zaraz po rejestracji na konto firmy należy przelać opłatę rejestracyjną w wysokości 1 złotego.
Prawidłowo wykonany przelew i zaksięgowanie opłaty na rachunku firmy skutkuje wysłaniem do klienta wiadomości SMS na wcześniej podany numer. SMS zawiera ID użytkownika. W tym samym czasie system wysyła również wiadomość e-mail na wcześniej podany adres, w której zawarte jest tymczasowe hasło użytkownika. Korzystając z podanych danych należy zalogować się na stronie firmy.

Po zalogowaniu się pożyczkobiorca ma możliwość wypełnienia wniosku pożyczkowego, który zostanie następnie zweryfikowany. Pozytywna weryfikacja wniosku oznacza wypłatę pożyczki na konto klienta.
Niewątpliwe plusy oferty Pożyczka Plus

 • Przedłużenie okresu spłaty pożyczki jest całkowicie darmowe. To najprawdopodobniej pierwsza taka oferta na rynku mikropożyczek w Polsce.
 • Stali klienci mogą liczyć na lepsze oprocentowanie pożyczki. W niektórych przypadkach nawet na pożyczki darmowe.

Czy Pożyczka Plus to dobra firma? Nasza opinia

Ceny pożyczek w firmie są dość wygórowane. Za reprezentatywną pożyczkę w kwocie 1 000 zł na okres 30 dni zapłacimy 299 zł, RRSO wyniesie 2311.26%. Za pożyczkę w kwocie nieco mniejszej – 300 zł na 15 dni, zapłacimy 59 zł. Ofertę firmy łatwo porównać do obecnie najtańszej firmy pożyczkowej Pandamoney.pl (serwis należy do firmy Kredito24). W Pandamoney za tą samą pożyczkę w kwocie 1 000 zł zapłacimy jedynie 100 zł (prawie 200 zł mniej niż w Pożyczka Plus!), a za pożyczkę w kwocie 300 zł na okres 15 dni – 27 zł, czyli mniej niż połowę ceny pożyczki w Pożyczka Plus.
Tak proste porównania pokazują rozłożenie cen pożyczek na rynku. Oferta Pożyczki Plus odbiega znacząca od oferty obecnie najtańszych firm w tym sektorze. Z tego powodu nie możemy jej polecić.
Zapraszamy Państwa do pozostawiania własnych opinii o firmie. Szczególnie mile widziane będą komentarze byłych klientów firmy. Dziękujemy!
Kontakt

 • Infolinia: 730 003 013
 • E-mail: info@pozyczkaplus.pl

 • Kontakt przez SMS na numer: 730 775 418

Konsultanci firmy pracują codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, oraz w soboty od 10:00 do 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *