Pożyczka pozabankowa dla przedsiębiorców

Jeśli zakładasz własną firmę i potrzebujesz gotówki na jej rozwinięcie, to decydujesz się zwykle na kredyty dla osób niefizycznych. Jednak te bankowe wymagają często wielu formalności, przez co pozyskanie niezbędnych środków może być długotrwałe. Dlatego by ominąć zbędne procedury można aplikować o pożyczki spoza sektora bankowego, adresowane właśnie do przedsiębiorców. Oferowane przez sprawdzone instytucje są bezpieczne a ty w krótkim czasie zdobędziesz pieniądze na otworzenie lub rozwinięcie własnego interesu.

Boss Pożyczka – pożyczki pozabankowe dla przedsiębiorców

Boss Pożyczka to nowa instytucja pozabankowa, które proponuje usługi finansowe mikroprzedsiębiorcom już od pierwszego dnia prowadzonej działalności. Pożyczkodawcą firmy jest znana spółka Aasa, która należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Minimalna kwota zobowiązania finansowego wynosi 1 000 zł, maksymalna zaś 10 000 zł. Okres kredytowania mieści się w granicach od 1 do 24 miesięcy. Koszty pożyczek, choć są wyższe od ich odpowiedników w bankach, pozostają niewygórowane. RRSO dla kredytu w kwocie 10 000 zł na 2 lata to 85,42%.
logo boss pożyczka

Kto może ubiegać się o pożyczkę?

Klientami firmy mogą zostać osoby prowadzące działalność gospodarczą, zamieszkujące na stałe w Polsce i będące w wieku od 20 do 80 lat. Należy także legitymować się dowodem osobistym oraz dysponować aktywnym numerem telefonu komórkowego. Do rejestracji nie są wymagane dodatkowe dokumenty księgowe bądź zabezpieczenia czy poręczenia. Ponadto wnioskodawcy nie mogą widnieć w rejestrze dłużników i mieć negatywnych wpisów w bazach BIG. Istotne jest także by przekazane pieniądze były przeznaczone na cel związany z prowadzeniem firmy.

Jak aplikować o pożyczkę?

Gdy potencjalny klient spełnia wymogi co do ubiegania się o zobowiązanie finansowe w Boss Pożyczka musi zarejestrować się na stronie internetowej tej instytucji. Aby to zrobić należy wybrać kwotę kredytu oraz okres jego spłaty a następnie wypełnić wniosek online. W ciągu kilku minut wniosek ten jest sprawdzany, a odpowiedź w sprawie pożyczki przekazywana jest mailowo oraz za pośrednictwem wiadomości sms. po podpisaniu umowy w obecności kuriera i odesłaniu ją (bezpłatnie) na adres zwrotny, pieniądze zostaną przelane na wskazany przez pożyczkobiorcę rachunek bankowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *