Pożyczki dla małych i dużych firm od Multi Money

Założyłeś już własną działalność gospodarczą, ale wciąż nie masz klientów? Opłaty w ZUS „musisz robić” co miesiąc, a Ty nie masz grosza, żeby „za nie” zapłacić? Pracownicy denerwują się, że nie dostają pensji „na czas”? Weź pożyczkę w Multi Money! Tam dostaniesz szybko pieniądze i bez zbędnych formalności! Dzięki tej pożyczce będziesz mógł „spłacić” pracowników oraz pożyczka dla firm „zrobić” najważniejsze opłaty. Nie zamykaj od razu swojej firmy, przecież w każdej branży jeden miesiąc może być gorszy, ale drugi już o wiele lepszy! Postaraj się „zadbać o swoje dziecko”, jakim teraz stała się dla Ciebie Twoja własna firma!

Gdzie znaleźć dane „o” Multi Money?

„Są” trzy telefony do tego parabanku, pod które można zadzwonić w celu omówienia szczegółów. Dodatkowo podamy Ci resztę ważnych informacji dotyczących tego „bez banku”:

Oto numery telefonów :

505 – 041 – 451
514 – 263 – 267
501 – 846 – 641

Adres: ul. Kalwaryjska 82 Kraków

Oraz adres e – mail: biuro@multimoney.pl

W jaki sposób „występować o” pożyczkę w Multi Money?

„Dziś” wystarczy wejść na stronę www.multimoney.pl oraz wypełnić formularz. Wyślij go i poczekaj na odpowiedź „bez banku”.

„Co charakteryzuje pożyczkę” Multi Money?

Parabank udziela pożyczek bez BIK, ZUS i US, co z pewnością ucieszy nie jednego przedsiębiorcę! Nie trzeba wychodzić z firmy, żeby móc ubiegać się o pożyczkę, a co ważne kredyty udzielane są bezgotówkowo! Multi Money daje pożyczki dla nowych firm i dla tych, które już istnieją na polskim rynku od lat. Możesz pożyczyć aż do 350 000 złotych, a spłacić (całą pożyczkę) nawet po 60 miesiącach! „Nie bank” stara się zadowolić swoich klientów, więc przelew pożyczki następuje bardzo szybko i nie trzeba „ponosić” żadnych opłat wstępnych!

Co to jest pożyczka na start w Multi Money?

To znaczy, że nie musisz mieć działalności gospodarczej, pożyczając pieniądze od parabanku, ale musisz ją zarejestrować w najbliższym czasie. Celem pożyczki ma być prowadzenie działalności gospodarczej, a kwota jaką możesz pożyczyć jest pomiędzy 5 000 złotych a 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać do 12 miesięcy. Zabezpieczeniem dla pożyczki na start w Multi Money jest dochód udokumentowany oraz dochód od dwóch poręczycieli.

Jakie dokumenty złożyć ubiegając się o pożyczkę na start w Multi Money?

W tej sytuacji i Ty i poręczyciele musicie złożyć dokumenty. Ty jako pożyczkobiorca musisz przedłożyć dowód osobisty, biznesplan, dokumenty rejestrowe firmy oraz formularze uprawniające „pozabank” do weryfikacji bazy Informator. Z kolei Twoi poręczyciele muszą dostarczyć dowody osobiste oraz zaświadczenia o „własnych” dochodach.

Co to jest pożyczka ze stałą ratą w Multi Money?

Taki kredyt (pożyczkę w parabanku!) mogą wziąć osoby prowadzące własną działalność gospodarczą od co najmniej 3 miesięcy. „Muszą też mieć…” ukończone 20 lat! Pożyczka ta udzielana jest na „rozkręcenie działalności” i może się mieścić w przedziale między 10 000 złotych a 150 000 PLN. Okres spłaty (Naszej pożyczki w Multi Money) wydłuża się do 72 miesięcy. Jeśli posiadasz małą firmę i chcesz pożyczyć pieniądze od tego „bez banku”, musisz przygotować kilka dokumentów, które będą Ci potrzebne przy weryfikacji. Z pewnością musisz mieć wypełniony formularz, który upoważnia parabank do weryfikacji bazy Informator, oraz dowód osobisty. Dodatkowo przygotuj dokumenty finansowe firmy za ostatnie 12 miesięcy, zaświadczenia z US i ZUS o niezaleganiu, oraz dokumenty zabezpieczające pożyczkę w Multi Money. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tych dokumentów, zadzwoń do „nie banku” i dowiedz się „czegoś więcej”.

Co to jest pożyczka z ratą odsetkową w Multi Money?

Jest to pożyczka dla właściciela firmy, który może ją wykorzystać na zakup towaru bądź „rozruch” działalności. Suma pieniędzy jaką możesz tu pożyczyć wynosi od 10 000 złotych o 150 000 PLN. Okres spłaty pożyczki wynosi zaledwie 24 miesiące. Dokumenty jakie musisz złożyć aby ubiegać się o ten kredyt to: zaświadczenie z US I ZUS o niezaleganiu, dowód osobisty, dokumenty rejestrowe firmy, formularze uprawniające „pozabank” do weryfikacji bazy Informator, dokumenty finansowe firmy za ostatni rok, oraz dokumenty – zabezpieczenia pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *