Pożyczki pod zastaw auta – sprawdzona firma

Wielu z nas boryka się z problemami finansowymi, zwłaszcza gdy nadchodzą wakacje, święta lub zbliża się rok szkolny. Zycie jest drogie i nie zawsze udaje nam się zaoszczędzić pieniądze by w przyszłości mieć stały dostęp do gotówki. Z uwagi na popularność firm pożyczkowych w internecie, najczęściej decydujemy się na popularne chwilówki, jednak kwota pożyczki często jest zbyt mała by zaspokoić nasze potrzeby. Chcąc ubiegać się o wyższe kwoty jesteśmy zobowiązani przedstawić odpowiednie zaświadczenie o zarobkach a ponadto jesteśmy dość dokładnie weryfikowani w bazach gospodarczych. By uniknąć wszelkich przeszkód, które utrudnią nam uzyskania szybkiej gotówki, warto rozważyć propozycję pożyczek pod zastaw samochodu.

Mężczyzna kieruje samochodem
Pożyczki pod zastaw auta cechują się dużą przyznawalnością

Czym jest pożyczka pod zastaw auta?

Taki rodzaj pożyczki to zobowiązanie finansowe, które podpisujemy z firmą specjalizującą się kredytach i pożyczkach pod zastaw spoza sektora bankowego. W zamian za kartę pojazdu otrzymujemy pożądaną kwotę, której wysokość zależy od stanu technicznego auta oraz jego wartości. Z reguły maksymalna kwota stanowi od 50-65 % wartości danego pojazdu. Pożyczki pod zastaw można uzyskać drogą internetową, przy czym finalizacja umowy odbywa się w wybranym punkcie samochodowym, który obsługuje dana firma. Niekiedy taki rodzaj działalności porównuje się do lombardu. Warto jednak dokładnie zapoznać się z ofertami różnych firm działających na rynku pożyczek pod zastaw, gdyż w wielu przypadkach konieczne jest przerejestrowanie auta i uczynienie danej firmy jego współwłaścicielem.

Autogotówka – najlepsza firma udzielająca pożyczek pod zastaw samochodu

Przeglądając propozycję pożyczek pod zastaw świadczonych przez firmy w internecie możemy czuć się zagubieni i przetłoczeni mnogością różnych ofert. Dlatego sugerujemy skupić się na sprawdzonej i godnej zaufania instytucji, jaką jest Autogotówka. Firma ta posiada duże doświadczenie w tego rodzaju rozwiązaniach a oferowane przez nią pożyczki pod zastaw samochodu są jednymi z najtańszych na rynku. Ponadto, nie wymaga przerejestrowania auta oraz dopisania jej jako współwłaściciela pojazdu. Klient musi jedynie w zastawie za otrzymane pieniądze pozostawić kartę pojazdu.

Komu Autogotówka proponuje pożyczki pod zastaw

  • właścicielom pojazdów, które nie są w kredycie lub obciążone innymi zabezpieczeniami
  • osobom posiadającym kartę pojazdu oraz wykupioną polisę OC
  • klientom legitymującym się dowodem osobistym

Autogotówka z siedzibą w Warszawie obsługuje klientów na terenie aglomeracji warszawskiej, rybnickiej i bielskiej oraz konurbacji górnośląskiej.

Dlaczego warto wybrać firmę Autogotówka

Karty kredytowe i banknoty
Skorzystaj z usług sprawdzonej firmy Autogotówka

Jest rzetelną i godną zaufania instytucją, a opinie o Autogotówka w internecie są pozytywne. Ponadto klienci nie są zobowiązani do posiadania własnego konta bankowego,m gdyż mogą odebrać pieniądze bezpośrednio od przedstawiciela firmy na miejscu pozostawienia karty pojazdu. Decyzja pożyczkowa podejmowana jest szybko, a środki mogą być już dostępne następnego dnia. Pożyczkobiorca pozostaje jedynym właścicielem pojazdu pod zastaw i co więcej nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty.

Tabela prezentuje główne zalety Autogotówka w porównaniu do innych firm udzielających pożyczki pod zastaw auta

AutogotówkaInne firmy pożyczkowe
brak konieczności przerejestrowania pojazduczęsto wymagane przerejestrowanie auta
klient nie musi posiadać konta bankowegoniezbędne jest posiadanie własnego konta w banku
wiek auta nieograniczonysamochód nie może być starszy niż 12 lat
pożyczki pod zastaw auta bez sprawdzania baz BIKklienci mogą zostać zweryfikowani w bazach BIK i BIG

Autogotówka oferuje kredyty pod zastaw w kwocie sięgającej zwykle do 50% wartości danego samochodu. Ważne by pojazd posiadał aktualne badania techniczne oraz polisę OC. Polisa AC nie jest konieczna do ubiegania się o pożyczki pod zastaw. Okres kredytowania wynosi od 3 do 48 miesięcy. Wniosek o kredyt pod zastaw auta można złożyć online, na stronie internetowej firmy Autogotówka lub dzwoniąc pod numer telefonu: 537 107 107.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *