Przygotowania do Sylwestra czas zacząć!

Święta, święta i po świętach… a tuż po bożonarodzeniowym celebrowaniu w gronie najbliższych, czas na huczne zabawy i bale sylwestrowe! W tym roku postanowiłeś urządzić noworoczną zabawę u siebie? Świetnie! Sylwester to doskonała okazja do spotkań w gronie znajomych i przyjaciół! Jak jednak się do niego przygotować, co kupić, co zrobić, by był jedyny i niezapomniany? O tym wszystkim w najnowszym materiale!

Lista zakupów

Rzecz, bez której nie możesz ruszyć się na poświąteczne zakupy. Dlaczego? W sklepach wciąż trwa szał i zakupowa gorączka, ludzie w popłochu biegają i nie wiedzą, czego tak naprawdę chcą. Bądź o nich mądrzejszy, przygotuj się na każdą ewentualność. Przemyśl, ile osób do Ciebie przyjdzie, jak bardzo będą mogli pomóc Ci w kwestii jedzeniowego zaopatrzenia, czy wszystko będziesz przygotowywać samodzielnie, czy jednak Ci pomogą, na jakie menu stawiasz itp. To podstawowe pytania, które pozwolą Ci w szybkim tempie zweryfikować, co tak naprawdę będzie potrzebne. Pamiętaj, by podczas zakupów skorzystać z licznych poświątecznych promocji w dużych dyskontach – http://intermarche.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-52/. To świetna okazja na zaoszczędzenie po świątecznym szaleństwie i swoista ulga dla Twojego portfela, za którą na pewno będzie Ci wdzięczny.

fajerwerki na niebie

Zakąski i coś większego, czyli jedzenie

Kiedy zakupy będą już zrobione, czas na gotowanie. Jak już wspomnieliśmy, możesz podzielić się nim ze znajomymi, którzy przychodzą – nie chcesz przecież robić wszystkiego samodzielnie. Zajmij się daniem głównym, np. pieczonym schabem, który możesz podać zarówno na ciepło, jak i na zimno, sałatkami, które będą do niego doskonałym dodatkiem, ale również przekąskami, takimi jak koreczki czy śledziki (nawet po Wigilii, tych pyszności nigdy dość). Jeśli lubisz i umiesz piec, możesz przygotować sernik lub inną blachę pysznego domowego ciasta lub poprosić koleżankę, która przychodzi, by to ona się tym zajęła. Tak zastawiony stół na pewno sprosta oczekiwaniom każdego.

Ustrajanie mieszkania

Nie zapominaj również o tym, że Sylwester to wyjątkowa noc, w którą możesz świetnie się bawić. Aby tak było, przystrój swoje mieszkanie kolorowymi balonami, serpentynami i wszystkim, na co tylko masz ochotę. Nie zapomnij o tym, by przygotować odrobinę miejsca dla wszystkich tych, którzy postanowią zaszaleć na parkiecie i dać się porwać gorączce sylwestrowej nocy! Do tego odpowiednia oprawa muzyczna, szampan i fajerwerki (oczywiście wypuszczane na zewnątrz z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa), a Nowy Rok nadejdzie szybciej, niż mogłeś przypuszczać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *