SMS365

Pożyczka w SMS365? Prosto, szybko, tanio!

Już „niebawem wakacje”? Oczywiście wszyscy wiemy „co za tym idzie … wydatki”! „Zaczyna się niepozornie” od kupienia dziecku ubrania na zakończenie roku szkolnego. Jednak później „wchodzą” wyjazdy, wycieczki, kolonie. Później znowu „kolejne wydatki”, bo trzeba zapłacić za książki na nowy rok szkolny, opłacić szkołę i kupić dziecku „ubrania do szkoły”. Zwykle mówi się, że w okresie Świątecznym „najwięcej ludzie wydają pieniędzy”, ale to nieprawda. „W wakacje zawsze znajdą się” jakieś „nieoczekiwane wydatki”. Dlatego „już teraz” dowiedz się gdzie sms365-logo możesz „ewentualnie pożyczyć pieniądze”! Z pewnością SMS365 pożyczy Ci je, „bez większych problemów” (czyli formalności itp.).

Jak można ubiegać się o pożyczkę w SMS365?

„W tym parabanku” nie potrzebujesz „żadnych zaświadczeń”! Nie musisz „biegać od Urzędu do Urzędu”, żeby uzyskać odpowiednie „papierki”. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.sms365.pl a następnie zarejestrujesz się na niej („założysz konto pożyczkobiorcy”). „Masz 1 grosz” na swoim koncie bankowym? Jeśli tak, to „przekaż taką właśnie sumę” na konto pożyczkodawcy. Dzięki temu SMS365 „otrzyma Twoje dane wraz z numerem konta”, na który „później przeleje pożyczkę”! Właściwie już „wszystko jest zrobione”. Prawda, że to łatwe? Poczekaj na SMS, którego „bez bank” wyśle do Ciebie z decyzją, a następnie „sprawdź swoje konto osobiste”.

Jak skontaktować się z SMS365?

Jest kilka „możliwości, które możesz wykorzystać” przy próbie kontaktu. Podamy dane parabanku, „abyś nie musiał ich już szukać”:

Numer telefonu – (22) 100 58 00
Adres – Warszawa ulica Al. Niepodległości 69
Adres e-mailinfo@sms365.pl
KRS firmy to: 0000327459
NIP: 9512280556
REGON: 141778612

Co to jest ubezpieczenie pożyczki i dlaczego trzeba je opłacić w SMS365?

Wiele banków i parabanków „ubezpiecza kredyty” na „wypadek śmierci pożyczkobiorcy”. Chcą mieć tym samym pewność, że w razie podobnych zdarzeń, „nie stracą na tym swoich pieniędzy”. Ubezpieczeniami „zajmuje się” firma Compansa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group.

Ile można pożyczyć od SMS365?

Jeśli „jesteś nowym klientem nie banku”, to możesz pożyczyć zaledwie od 200 złotych do 620 PLN. Jednakże za każdym kolejnym razem będziesz mógł „wziąć” więcej. Przy drugiej pożyczce „dostaniesz” 930 złotych. Przy trzeciej „suma rośnie” do 1250 PLN, przy czwartej 1500 złotych, a przy piątej i każdej kolejnej już aż 2000 PLN! „Musisz wiedzieć o tym, że …” abyś mógł wziąć „następną pożyczkę bez żadnych problemów”, to musisz poprzednią „spłacać regularnie i bez opóźnień”!

Ile trzeba zapłacić za pożyczkę w SMS365?

Pożyczając pieniądze od parabanku „trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami” z tym związanymi. Dlatego „pokażemy Ci jak wygląda” pożyczka na 310 złotych.

Kwota kredytu: 310 PLN
Okres spłaty kredytu: 15 dni
Prowizja kredytu: 62 PLN
1- dniowa prowizja kredytu: 4.13 PLN
Oprocentowanie kredytu: 20%
1- dniowe oprocentowanie kredytu: 1.33%
Całkowita kwota do spłaty kredytu: 372 PLN

„Z powyższego przykładu” można wywnioskować, iż pożyczając od SMS365 należy „do pożyczonej sumy doliczyć” 62 złote prowizji (opłat), oraz 20% (na 15 dni) oprocentowania. Należy więc po 15 dniach „zaopatrzyć się” w 372 PLN, aby móc oddać dług.

Co zrobić w wypadku, kiedy nie ma się pieniędzy na spłatę należności w SMS365?

Przede wszystkim „nie panikować”! W takich sytuacjach ludzie „zwykle zaczynają się denerwować”, martwić, a „przecież nie ma czym”! Wystarczy zadzwonić, bądź umówić się na spotkanie z doradcą i „ustalić kolejny termin spłaty”. Jednak to nie jest za darmo! Trzeba za to zapłacić. Suma ta „będzie różna dla każdej pożyczki”, My będziemy „trzymać się pożyczki” na 310 złotych. Trzeba więc „od tej sumy zapłacić dodatkowo” 78 złotych (przedłużając spłatę na kolejne 15 dni). Najlepiej „zrobić to, przelewając pieniądze” na konto pożyczkodawcy.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *