Tempo Finanse

Tempo Finanse jest firmą z długim okresem działalności. Pierwsze kroki stawiała, jako niewielka lokalna firma we Wrocławiu w 2004 roku. Dopiero w 2007 roku firma rozszerzyła swoją działalność na całą Polskę. Obecnie posiada biura w największych miastach Polski, w tym: w Poznaniu, Gdańsku, Rzeszowie, Szczecinie, Kaliszu, Opolu czy Częstochowie. Strona internetowa, na której znajdujemy ofertę Tempo Finanse nie należy do najnowszych, design strony nie zachwyca, a całość nie wzbudza zaufania, wykonana jest bez dobrego smaku, cofa nas o parę lat wcześniej w historii Internetu.

Wnioskowanie o pożyczkę

Tempo Finanse nie udostępnia platformy pożyczkowej online. Nie ma również możliwości złożenia wniosku jedynie za pomocą Internetu. Co prawda, firma umożliwiła klientom wypełnienie formularza kontaktowego za pomocą swojej strony (http://www.finan.pl/zgloszenie), ale nadal wymagany będzie telefoniczny i osobisty kontakt z konsultantem.
Po wypełnieniu formularza, to konsultant skontaktuje się z nami. Dopiero na spotkaniu omówione zostaną wszystkie kwestie związane z pożyczką oraz udostępniona zostanie umowa pożyczkowa.

Ile i jak można pożyczyć?

  • Pożyczki dostępne są w kwotach od 500 do 5 000 zł
  • Okres kredytowania może wynieść od 30 do 60 tygodni
  • Pożyczki udzielane są w dwóch podstawowych trybach: z obsługą w domu oraz obsługą przez Internet (opcja przelew)
  • Pożyczkobiorca sam ustala dzień spłaty pożyczki
  • Brak możliwości wnioskowania przez Internet
Reprezentatywne koszty pożyczek w firmie Tempo Finanse, stan na październik 2014 r.
Tryb pożyczkiWysokość pożyczkiOkres trwania pożyczkiRata pożyczki
Z obsługą w domu1 000 zł30 tygodni61,67 zł
3 000 zł40 tygodni136 zł
5 000 zł60 tygodni175 zł
Z opcją przelew1 000 zł30 tygodni34,95 zł
3 000 zł40 tygodni79,83 zł
5 000 zł60 tygodni91,39 zł

Warto pożyczać, czy nie? Opinia o firmie

Tempo Finanse posiada diametralnie różne koszty pożyczek, w zależności od użytego rodzaju pożyczki – z obsługą domową lub bez. Pożyczki bez obsługi domowej są pożyczkami ogromnie konkurencyjnymi na obecnym rynku pożyczek pozabankowych. Można je polecić bez zawahania. Pożyczki z obsługą domową są jednak zupełnie nieopłacalne, kojarzą się z typową „lichwą”.
Firmę można polecić jedynie wtedy, kiedy klient zdecyduje się na pożyczkę z opcją przelewu gotówki na konto osobiste. Jesteśmy ciekawi również Państwa opinii na temat tak dużej rozbieżności kosztów pożyczek w firmie Tempo Finanse. Serdecznie zapraszamy do dyskusji, szczególnie obecnych i byłych klientów!
Kontakt

  • Telefon (dla tel. stacjonarnych): 0 801 006 100
  • Telefon (dla komórek): 222 287 100
  • Telefon (wiadomości SMS): 696 006 100

Konsultanci firmy są do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-20:00. Dodatkowo warto zapoznać się z pełną listą placówek firmy wraz z numerami kontaktowymi bezpośrednio do interesującego nas oddziału:

  • Lista oddziałów firmy: http://www.finan.pl/kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *