Tylko w Optima Pożyczki!

Gdzie łatwo i szybko pożyczyć pieniądze? Tylko w Optima Pożyczki!

Twoje dziecko choć skończyło studia, to od dawna nie może znaleźć pracy? To niestety obecnie bardzo powszechne „zjawisko”. Nie bez powodu jest „aż tak” duże bezrobocie w Polsce! Oto on : Wiele osób (kandydatów!) stara się o jedną posadę w jednej firmie ( i dlatego też odrzucanych jest mnóstwo zgłoszeń!). Jeśli Twoje dziecko już od dawna „nie może odnaleźć pracy” chce wyjechać za granicę, żeby „stanąć na (samodzielnie) nogi”, to możesz mu w tym pomóc. Wiesz o tym, że…bilety lotnicze są drogie (a przecież „myślisz o tym, aby…” dać „jakieś”pieniądze na życie, chociaż na kilka tygodni, dopóki „nie otrzyma” pracę…). Nie zastanawiaj się dłużej, tylko pomóż dziecku! Weź pożyczkę w Optima Pożyczki, aby móc szybko zapłacić za przelot (i nie tylko!)!

Jak dużo pieniędzy możesz pożyczyć od Optima Pożyczki?Optima opinie

Ten parabank stara się zadowolić nie tylko stałych klientów, ale też tych nowych. Właśnie dlatego za pierwszym razem możesz pożyczyć aż do 2800 złotych, z kolei drugą i każdą kolejną dostaniesz w wysokości 6000 PLN!

W jaki sposób spłaca się pożyczkę w Optima Pożyczki?

Chcesz wziąć pożyczkę w Optima Pożyczki ale nie bardzo wiesz jak ją spłacać? To bardzo proste, bo nie musisz wychodzić z domu, żeby oddać dług! Przyjdzie do Ciebie przedstawiciel firmy, który sam odbierze od Ciebie pieniądze. Warto zauważyć, że nie musisz czekać do końca terminu, żeby oddać całą należność. Możesz to zrobić w dowolnym terminie poprzedzającym okres spłaty.

Jakie warunki należy spełniać, aby otrzymać pożyczkę w Optima Pożyczki?

Przede wszystkim należy mieć aktualny dowód osobisty, w którym wpisany jest adres zameldowania. Dodatkowo trzeba przygotować zaświadczenie o zarobkach (bądź zaświadczenie z ZUS, lub „o prowadzeniu” działalności gospodarczej).

Czy osoba figurująca w BIK będzie mogła wziąć pożyczkę w Optima Pożyczki?

Figurowanie w BIK (Biuro Informacji Kredytowej) nie jest równoznaczne z nieotrzymaniem kredytu w tym „bez banku”. Dodatkowo, jeśli posiadasz jakieś kredyty w firmach pozabankowych czy w bankach, to również możesz składać wniosek w „nie banku” Optima Pożyczki.

Kiedy odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Optima Pożyczki?

Jeśli decydujesz się na pożyczkę w tym „pozabanku”, musisz zadzwonić pod numer infolinii („odnajdziesz” go na końcu „tego” artykułu!) . Tam będziesz mógł umówić się z przedstawicielem firmy. To Ty ustalasz termin spotkania, więc nie obawiaj się, że będziesz musiał długo czekać (czy też spotkanie wypadnie akurat w ten dzień, w którym będziesz zajęty). Podczas tej rozmowy będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego o pożyczce jaką chcesz otrzymać. Jeśli będziesz zainteresowany kredytem, doradca „spisze” wniosek!

Ile kosztuje pożyczka w Optima Pożyczki?

Każda pożyczka czy to w „pozabanku” czy w banku, jest oprocentowana na jakiś procent. Do tego trzeba też doliczyć prowizje oraz obsługę (pożyczki) w domu. Chcesz wiedzieć jak prezentuje się pożyczka w tym „bez banku”? Zobacz sam:

Kwota pożyczki: 1200 złotych
Okres spłaty pożyczki: 40 tygodni
Opłata za obsługę domową: 527 złotych i 39 groszy
Opłata za ubezpieczenie pożyczki: 205 złotych
Kwota odsetek: 172 złote i 31 groszy
Opłata przygotowawcza: 101 złotych i 70 groszy
Oprocentowanie: 83.86%
1- tygodniowe oprocentowanie: 2.09%
Kwota pożyczki do oddania: 2206 złotych i 40 groszy

Dlaczego musisz płacić za ubezpieczenie pożyczki w Optima Pożyczki?

Ubezpieczenie pożyczki jest ważne dla parabanku, gdyż to właśnie on narażony jest na (ewentualne!) straty. Gdy pożyczkobiorca „poniesie śmierć”, parabank nie mógłby otrzymać zwrotu pożyczki. Dlatego właśnie zabezpiecza się ubezpieczeniem.

W jaki sposób skontaktować się z przedstawicielem Optima Pożyczki?

Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się na spotkanie. My dla Ciebie przygotowaliśmy kilka danych firmy, które mogą Ci się przydać:

Infolinia: 801 – 800 – 400
Telefon: (58) 554 – 80 – 80
Adres: ul. Grunwaldzka 82 Gdańsk
REGON: 191827286
KRS: 0000000916
NIP: 5842357975.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *