Kredito24.pl opinie

„Wystąpiły u mnie problemy ze spłatą pożyczki Kredito24.pl! Parabank zgodził się na przedłużenie mi terminu spłaty pożyczki, co wiązało się z następującymi kosztami pożyczki : 12% (kwoty pożyczki), jeśli przedłużyłbym termin spłaty pożyczki o 1 tydzień, 16% gdybym zdecydował się na 14 – dniowe „odsunięcie” czasu na spłatę pożyczki i (aż!) 30%, jeślibym „postanowił” spłacić pożyczkę dopiero po 30 dniach (od daty pierwotnego terminu!)”!

„Do weryfikacji mojego konta w Kredito24.pl był potrzebny tylko mój dowód osobisty i1 grosz! Na wskazane kredito przed Kredito24.pl wpłaciłem kwotę 0.01 PLN, pieniądze (ku mojemu zdumieniu!) została mi zwrócone zaraz po tym, jak parabank zaakceptował mój wniosek o pożyczkę. Aby „stało się to możliwe” zalogowałem się na moje konto (pożyczkobiorcy!) i zleciłem przelew na moje konto (w ten sposób na 100% przekonałam się o tym, że firma działa uczciwie!)”!

„Wczoraj podpisałem pierwszą umowę pożyczki z Kredito24.pl! Wcześniej otrzymałem od firmy list powitalny, regulamin oraz samą umowę! Odbiór wszystkich dokumentów potwierdziłem otrzymanym od Kredito24.pl kodem! Umowę pożyczki podpisałem osobiście i natychmiast wysłałem do firmy (nie chciałem aby firma uznała mnie za „przesadnie zwlekającego klienta”!)! Za wysłanie umowy nie zapłaciłem nic (od firmy otrzymałem „opłaconą z góry” kopertę!)! Firma poinformowała mnie „na wstępie”, że to jednorazowa „bardziej skomplikowana” procedura kredytowa, następnym razem otrzymam pożyczkę przez Internet (całkowicie!)”!

„Kredito24.pl to jeden (polski!) z oddziałów renomowanej firmy : kredito.de! Uważam, że (korzystałem z obu!) i polski odział i niemiecka filia prezentują bardzo wysoki poziom obsługi swoich klientów (chronią ich dane na każdym kroku!). Kredit24 (pl oraz de) nie ukrywa żadnych kosztów pożyczki przed pożyczkobiorcami (wszystko jest dla nich jasne!). W umowach nie znalazłem nawet jednego zapisu tzw. drobnym druczkiem (cała umowa napisana jest dużym drukiem!)”!

„Z mojego doświadczenia wynika, że firma Kredito24.pl nie sprawdza swoich klientów (w żadnej sytuacji) w BIK, BIG oraz KRD! Ma pełne zaufanie do wszystkich pożyczkobiorców (a pożyczkobiorcy do firmy!). Ja złożyłem wniosek o pożyczę ponieważ pożyczka była mi potrzebna bardzo szybko (potrzebowałem jej już właściwie za godzinę i naprawdę nie mogłem czekać na to aż przejdę przez skomplikowaną procedurę kredytową w banku!), i ją otrzymałem (w rzeczywiście ekspresowym czasie!)”!

„Nie mogę w żaden sposób się skontaktować z firmą Kredito24.pl (kontakt jest dla mnie niezbędny, jeśli mam złożyć wniosek o pożyczkę „na prawdę”!). Firma wysłała do mnie kod niezbędny w czasie rejestracji konta, ale przy każdej próbie rejestracji otrzymuję komunikat, że jest on nieprawidłowy! Ja jestem prawie pewna, że firma sprawdza Nas w BIK oraz KRD. Na szczęście ja mam bardzo pozytywną historię kredytową”!

„Umowa pożyczki Kredito24.pl nie ma żadnych „pułapek”. Umowę przeczytałem punkt po punkcie (nie musiałem poświęcać na to mnóstwa czasu!) i przed chwilą ją podpisałem! Kredito24.pl wypłacił mi pieniądze po 1 minucie! Całą procedurę kredytową (nie trwała ona dłużej niż 5 minut!) przeszedłem przez telefon (rozmowa nawet przez moment nie była dla mnie krępująca)”!

„Ja mam mnóstwo podejrzeń względem działalności firmy Kredit24.pl! Czy firma nie „wyciąga” danych osobowych? W formularzu na stronie internetowej parabanku, „widziałem” mnóstwo pytań (firma nie powinna pytać o takie szczegóły, imię i nazwisko oraz numer konta bankowego zupełnie wystarczą!)! Mimo podejrzeń uzupełniłem formularz rejestracyjny, niestety, ale moja pożyczka nie została przyjęta (co w pewien sposób potwierdza moje podejrzenia!)! Zarabiam ponad 3000 złotych (co miesiąc) i nie mam żadnych długów (firma nie weryfikuje swoich klientów ani w BIG ani w KRD, co zwiększa moje obawy!)”!

„Oprocentowanie pożyczki Kredito24.pl jest bardzo wysokie, ale informacja na temat wysokości oprocentowania, nie jest w żaden sposób przed Nami ukrywana!”

„Firma Kredito24.pl wszystkim swoich klientom mówi o tym, ile wynosi oprocentowanie jej pożyczki! Wspomina także o możliwości wydłużenia spłaty pożyczki (co mnie bardzo uspokoiło, cały czas myślałam o tym, „co zrobię, jeśli nie uda mi się spłacić pożyczki na czas”!)”!

„Kredito24.pl odmówił mi pożyczki (a doskonale wpisywałem się w profil pożyczkobiorcy!), nie zrobiła tego konkurencyjna firma (i to ona zarobiła na mojej pożyczce!)”!

„Parabank Kredito24.pl jest nie tylko bardzo uczciwy, ale również niezwykle profesjonalny”!

„Przelewy z firmy Kredito24.pl wychodzą 24 godziny na dobę! Firma nigdy nie zamyka drzwi przed swoimi klientami! O pożyczkę możemy wnioskować o każdej porze dnia i nocy (a pieniądze błyskawicznie zostaną przelane na Nasze konto!), oczywiście także w weekendy”!

„W Kredito24.pl nie chciano mi udzielić żadnych informacji na temat kosztów pożyczki! Zadzwoniłem pod wskazany na stronie internetowej numer telefonu, a Pani w odpowiedzi powiedziała, że firma nie udziela takich informacji w sposób telefoniczny i mam zajrzeć na ich stronę internetową (pracowników firmy oceniam bardzo negatywnie, ich zadaniem nie jest przecież „zniechęcanie” klientów do pożyczki!)”!

„Żadna firma nie „opowie Nam” przed podpisaniem umowy pożyczki o prawdziwych kosztach pożyczki (prawdziwy kosztorys otrzymuje może minutę przed podpisaniem umowy, nie wcześniej, a już na pewno nie mamy czasu na jego analizę!). Kredito24.pl nie tylko zaniża prawdziwe koszty pożyczki (na oficjalnej stronie www!), ale także wysokość oprocentowania (jest ono znacznie wyższe!)”!