Bank Millennium i jego oferta

Bank Millenium jest komercyjnym bankiem z siedzibą w Warszawie. Zajmuje 6 miejsce w Polsce pod względem liczby placówek i wartości aktywów. Do tej pory bank reklamowała wiele polskich „gwiazd”, takich jak Kasia Kowalska, Hubert Urbański, Robert Górki czy zespołu Feel i Zakopower.

Kredyty i pożyczki z bankiem Millenium

Najpopularniejszym produktem banku jest pożyczka gotówkowa z gwarancją najniższego oprocentowania. Wystarczy jedynie przejrzeć oferowane oprocentowania pożyczek w innych bankach i zażądać najmniejszego z nich.

rodzina i doradca wypełniający formularz
Bank Millennium ma w ofercie kredyty, pożyczki i lokaty – standard.

Cechy pożyczki gotówkowej:

 • Pożyczka od 1 000 do 100 000 zł
 • Aktywni klienci banku pożyczyć mogą do 150 000 zł
 • Niższe oprocentowanie dla osób posiadających w banku konto wraz ze stałymi przelewami dochodów

Na podobnych warunkach skorzystać można z oferty pożyczki konsolidacyjnej, która dostępna jest nawet dla 0% prowizji.

Szczególną ofertę pożyczki gotówkowej Bank Millenium przygotował dla pracowników branży finansowej i ubezpieczeniowej (pracownicy banków, spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych, zakładów ubezpieczeniowych)

Cechy oferty specjalnej:

 • Oprocentowanie od 9,99%
 • Prowizja od 1%
 • Okres kredytowania do 7 lat

Do otrzymania pożyczki w zakresie rozszerzonym wymagane jest dodatkowo przedstawienie dokumentów potwierdzających zatrudnienie w w/w branżach oraz wpływ wynagrodzenia z w/w instytucji na konto bankowe pożyczkobiorcy (może to być przedstawione w formie wyciągu z innego banku).

Happy Hours w banku? To możliwe z Millenium

Bank Millenium wprowadził bardzo ciekawą i świeżą na rynku finansowym w Polsce, promocję „Happy Hours”. Dotychczas tego typu promocje dotyczyły usług, restauracji, kin, muzeów i innych instytucji zajmujących się pozyskiwaniem klientów. Oferta banku jest jednak czymś nowym i bezprecedensowym.

Oferta Happy Hours Banku Millenium dotyczy założenia lokaty z podwyższonym oprocentowaniem. Na okazję trafić można raz w tygodniu w godzinach od 9:00 do 10:00.

 • Ostatnia promocja przeprowadzona została 16 lipca 2014 roku w godzinach 12:00-15:00

Cechy lokaty z Happy Hours:

 • Lokata Millenet w PLN
 • Czas trwania promocji na okres od 32 do 61 dni
 • Oprocentowanie 3% w skali roku
 • Maksymalnie zdeponować można do 20 000 zł
 • Minimalna kwota dla lokaty wynosi 500 zł

Kontakt z Millenium Bank

Osoby zainteresowane ofertą banku kontaktować się mogą z pracownikami na wiele sposobów:

 • Infolinia nr 1: 801 331 331
 • Infolinia nr 2: 48 22 598 40 40
 • Formularz kontaktowy online: https://www.bankmillennium.pl/pl/o-banku/kontakt/formularz-kontaktu/

Jeden komentarz

 1. Bank Millenium to mój ulubiony bank. Jest duży i owszem nie jest tani usługi jego są dość drogie na tle reszty banków zarobić w tym banku też wiele się nie da ale podejście do klienta to mistrzostwo świata a na pewno mistrzostwo Polski.
  W każdym oddziale w Polsce ludzie którzy tam pracują są przemili bardzo profesjonalni kulturalni aż miło tam iść.
  Wchodzisz uśmiech każdy zwraca uwagę na Ciebie natychmiast podbiegają pytają doradzają czuć że im zależy na komforcie klienta naprawdę atmosfera jest genialna w każdym miejscu w Polsce. Prawie nigdy nie czekasz na nic w przeciwieństwie do innych banków gdzie pracuje jedno okienko czy jedna kasa ….w Millenium jest kilka miejsc obsługi klienta i natychmiast się tobą zajmą. Doradzą co dla Ciebie najlepsze nie koniecznie w interesie banku profesjonalizm na każdym kroku. Dlatego od lat to mój główny bank, trzymam tam oszczędności pożyczam pieniądze i wykonuje różne operacje mimo iż nie koniecznie mają ofertę najlepszą.
  Jednocześnie praktycznie w każdym segmencie usług mają tanią minimalną alternatywę typu Dobre Konto lub Konto 360 0zł za utrzymanie konta 0zł za kartę 0zł za przelewy 0zł za wypłaty w bankomatach ich i Euro …..czyli nic nie kosztuje
  Cię konto u nich naprawdę nic jeśli korzystasz z podstawowych usług.
  Polecam ten Bank jeśli nie jesteś kompletnym Żydem czy Szkotem ;-P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *