Bezbanq

ludzie unoszą z zadowoleniem kciuki do góry
To czy oferta Bezbanq jest dobra czy zła możesz ocenić na podstawie przygotowanej przez naszą redakcję tabeli.

Bezbanq to jedna z firm pożyczkowych, która proponuje obecnie szybkie pożyczki „chwilówki” bez zbędnych formalności. Niedawno, w ciągu najwyżej ostatniego miesiąca, witryna firmy przeszła gruntowne zmiany, świeży wygląd z pewnością przyciąga teraz klientów. Dawna strona firmy nie prezentowała się najlepiej. Obecnie Bezbang ściga swoich konkurentów, jeśli porównujemy tutaj dbałość o sam wizerunek firmy. W tym zakresie jest teraz znacznie lepiej.

Ile pożyczę w Bezbanq?

Bezbanq oferuje pożyczki o niższych kwotach, ale za to nadrabia w stosunku do konkurencji, propozycją dłuższych okresów pożyczkowania – od jednego do czterech miesięcy.

  • Kwoty dostępnych pożyczek: 500 – 1 200 zł

Według informacji podawanych przez firmę, czas rozpatrywania wniosku wynosi około godziny. Przed zaakceptowaniem wniosku firma kontaktuje się z klientem i jest to krok niezbędny do uzyskania ostatecznej opinii.

Jak wezmę pożyczkę?

Pożyczki w Bezbanq udzielane są całkowicie przez Internet. Aby wnioskować o pożyczkę, należy wypełnić wniosek znajdujący się na poniżej podanej stronie.

  • Wniosek pożyczkowy: http://bezbanq.pl/wniosek-o-pozyczke

Po prawidłowym wypełnieniu wniosku, czekamy na kontakt przedstawiciela firmy. Pozytywna opinia powinna wtedy zostać wystawiona w ciągu godziny od czasu złożenia wniosku. Po zaakceptowaniu wniosku, w drugim kroku, aby uzyskać pożyczkę, musimy dokonać opłaty weryfikacyjnej (1 zł). Wszystkie informacje dotyczące wpłaty zostaną wysłane na podany przez nas we wniosku adres kontaktowy – e-mail. Dopiero po prawidłowym dokonaniu opłaty i jej zaksięgowaniu, pożyczka zostanie udzielona. W tym samym czasie otrzymamy również umowę pożyczki i sporządzony harmonogram spłat.

Ile będzie mnie kosztować pożyczka z Bezbanq?

Reprezentatywne koszty pożyczki dla różnych okresów umieściliśmy w poniższej tabeli.

Kwota pożyczkiOkres spłatyCałkowity KosztSuma do spłaty
500 zł1 miesiąc95 zł595 zł
800 zł2 miesiące304 zł1 104 zł
1 000 zł2 miesiące380 zł1 380 zł
1 000 zł4 miesiące760 zł1 760 zł
1 200 zł2 miesiące456 zł1 656 zł
1 200 zł4 miesiące912 zł2 112 zł

Analizując tabelę widzimy, że im większy okres spłaty pożyczki, tym również wyższy jej koszt. Jest to intuicyjne, ale w przypadku Bezbanq wzrost kosztu w stosunku do liczby miesięcy okresu pożyczkowania jest naprawdę duży.

Chcę uzyskać więcej informacji – kontakt

Z firmą Bezbanq skontaktować się można na wiele sposobów. W Internecie nie znajdujemy zbyt wielu opinii o jej działalności. Klienci potwierdzają nasze wnioski płynące z analizy kosztów reprezentatywnych pożyczek: jest to firma dość droga. Wzbudza jednak zaufanie klientów.

  • Email: kontakt@bezbanq.pl
  • Telefon: +48 724 015 014

Bezbanq pracuje od godziny 8:00 do 18:00 codziennie od poniedziałku do piątku.Zapraszamy Państwa do przedstawiania własnych opinii na temat firmy. Jesteśmy ich niezwykle ciekawi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *