Firma pożyczkowa Biz Credit i jej oferta

Biz Credit prosperuje, jako firma pożyczkowa już od dłuższego czasu. Należy do spółki BUSINESS CREDIT Sp. z o.o. powstałej w 2011 roku. Ostatnio Biz Credit reklamuje się hasłem „szybki jak wiatr!”, mającym stanowić o niezwykle szybkim rozpatrywaniu wniosków pożyczkowych. Jak jest naprawdę? Dzisiaj to sprawdzimy.

Jaką pożyczkę otrzymamy w Biz Credit? W jaki sposób?

Proponowane kwoty pożyczek wynoszą od 100 do 1 000 zł na okres 15 lub 30 dni. Aby wysłać wniosek pożyczkowy trzeba wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się pod adresem:

  • Formularz rejestracyjny: https://www.bizcredit.pl/rejestracja/
narada biznesowa
Oferta Biz Credit nie wyróżnia się niczym na tle konkurencji.

Po wypełnieniu formularza, wysłaniu i zalogowaniu na swoje konto, będziemy w stanie wypełnić wniosek o pożyczkę w interesującej nas kwocie. Dodatkowo wymagane jest również dokonanie przelewu weryfikacyjnego, opłata ta wynosi 3 zł. Jest to całkiem sporo, ponieważ inne firmy z tego samego sektora proponują opłatę w wysokości 1 gr lub 1 zł. Dodatkowo, jak czytamy na stronie firmy, opłata nie podlega zwrotowi nawet, gdy pożyczkobiorca źle wypełni formularz i zwyczajnie wyśle np. opłatę wynoszącą wielokrotność tej sumy. Wydaje się, że jest to wprowadzanie klienta w błąd. Każdy bank uzna taką pomyłkę i powinien zwrócić nam odpowiednią kwotę oraz nadpłatę. Jeśli otrzymamy późniejszą pożyczkę, firma informuje, że nadpłata może zostać rozliczona na poczet pożyczki.

Dodatkowe dokumenty do złożenia wniosku

Do zweryfikowania wniosku pożyczkowego wymagane jest przesyłanie do Biura Obsługi Klienta pliku dokumentów (można tego dokonać poprzez adres e-mail podany na samym końcu artykułu).
Wymagane dokumenty:

  • Kopia dowodu osobistego
  • Kopia wyciągu z konta bankowego za okres trzech miesięcy
  • Aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu

Ile zapłacimy za szybką chwilówkę?

Poniżej przedstawiamy sporządzoną przez nas tabelę reprezentatywnych kosztów pożyczek w Biz Credit.

Kwota pożyczkiOkres spłatyCałkowity KosztSuma do spłaty
100 zł15 dni20 zł120 zł
300 zł15 dni60 zł360 zł
500 zł15 dni120 zł520 zł
800 zł30 dni240 zł1 040 zł
1 000 zł30 dni300 zł1 300 zł

Prezentowana obecnie przez firmę oferta jest raczej ofertą drogą, porównując ją do oferty innych wiodących parabanków. Niewątpliwie koszty pożyczek pobieranych na krótszy możliwy okres – wynoszący 15 dni – są niższe od pożyczek pobieranych na okres dłuższy. Są także według naszej opinii bardziej opłacalne.

Jak skonsultować się z firmą?

Wszystkie osoby pragnące uzyskać bardziej dokładne informacje o działalności firmy skorzystać mogą z jednej z wybranych dróg kontaktu.

  • Telefon: +48 791 500 552
  • Numer dla wiadomości SMS: +48 664079959
  • Adres e-mail: info@bizcredit.pl

W Internecie nadal nie znajdujemy wielu opinii nt. oferty proponowanej przez firmę. W szczególności ciekawią nas opinie byłych klientów, jeśli więc posiadają Państwo jakiekolwiek informacje – zapraszamy do pozostawiania ich w komentarzach.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *