Chcesz wziąć pożyczkę w SosBik? Poznaj naszą opinię

SosBik jest kolejną firmą (?) pozabankową oferującą szybkie chwilówki dla wszystkich zainteresowanych. Plusem firmy jest tutaj niewątpliwie ustanowienie bardzo konkurencyjnej kwoty minimalnej i maksymalnej wartości pożyczki jaką można otrzymać. Otóż, z jednej strony, pożyczkobiorcy liczyć mogą na błyskawiczną pożyczkę w wysokości nawet 300 zł, a z drugiej Ci, którzy planują o wiele większe wydatki na dłuższy okres – pożyczkę nawet do 8000 zł.

człowiek w stercie papierów
SosBik naszym zdaniem to mało wiarygodna strona. Brak regulaminów i podstawowych informacji na temat firmy. Odradzamy!

Cechy pożyczki w SosBik

Pożyczki w SosBik charakteryzują się następującymi właściwościami:

 • minimalna kwota pożyczki 300 zł
 • maksymalna kwota pożyczki 8000 zł
 • brak ukrytych opłat
 • indywidualne traktowanie klienta
 • bez zbędnych formalności

Pożyczki bez BIK I KRD

Niezwykłym plusem firmy SosBik jest udzielanie pożyczek bez sprawdzania swoich klientów w rejestrach dłużników oraz bez sprawdzania historii kredytowej. Dzięki temu klientami firmy zostać mogą również osoby z zadłużeniami, z zajęciami komorniczymi oraz posiadające inne, większe problemy finansowe.

Jak wziąć pożyczkę w SosBik?

Proces starania się o pożyczkę jest niezwykle prosty i intuicyjny, przekłada się na całkowicie na działania on-line. Pożyczkę można więc uzyskać bez wychodzenia z domu. Cały proces można opisać w trzech głównych krokach:

 1. Rejestracja na stronie firmy – wypełnienie wniosku o pożyczkę

http://sos-bik.pl/formularz/#form

 1. Analiza wniosku przez konsultanta firmy i jego zatwierdzenie bądź odrzucenie – proces niezależny od nas

 2. Nawiązanie kontaktu przez pracownika firmy, który przedstawi nam najlepszą dla nas ofertę

Aby wniosek mógł zostać zatwierdzony, należy wypełnić wszystkie pola, a podane informacje powinny być zgodne z prawdą i aktualnym stanem rzeczy.

Opinie o firmie SosBik i kontakt z firmą

Niestety, w naszym odczuciu firma nie jest dobrze zorganizowana. A przynajmniej jej strona internetowa nie prezentuje się w należyty sposób. Brak na niej jest kluczowych informacji na temat pożyczek, regulaminów oraz istotnych komunikatów dla potencjalnych klientów.

Dodatkowym minusem, który wzbudza nasz niepokój, jest brak informacji o samej firmie: o jej nazwie, działalności oraz numerach regon oraz nip.

Wydaje się, że strona ta jest stroną statyczną, która napędza ruch i zarabia poprzez umieszczone na niej reklamy. Jest to naprawdę dziwny zwyczaj, aby firma pozabankowa umieszczała na swojej stronie reklamy od Google…

Jedynym możliwym kontaktem z firmą jest wysłanie wiadomości na podany adres e-mail:

 • biuro@sos-bik.pl

Zapraszamy Państwa do dyskusji na temat firmy: czy jest ona bezpieczna i rzetelna?

Jeden komentarz

 1. Witam serdecznie. Jako przedstawiciel SMS365 gorąco zachęcam do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Oferujemy szybkie pożyczki przez Internet i minimum formalności. Nasi konsultanci telefoniczni udzielą Państwu wszelkich wyjaśnień.

  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *