Jesteś zainteresowany ofertą Euroloan? Poznaj opinie i szczegółowe informacje

W jednym z poprzednich artykułów opisywaliśmy sposób pożyczkowania w firmie Euroloan, oraz niezwykle innowacyjne podejście firmy do tego tematu. Jeśli szukają Państwo podstawowych informacji wyjaśniających czym na przykład jest limit pożyczkowy w Euroloan zapraszamy do przeczytania właśnie tamtego artykułu, który można znaleźć [tutaj]. Dzisiaj opiszemy największe plusy działalności firmy oraz przedstawimy dostępne w Internecie opinie na jej temat., aby pomóc Państwu z wyborem tej lub innej firmy pożyczkowej.

Największe plusy pożyczek w Euroloan

zadowolona rodzinaPrzypominając pokrótce ofertę firmy przedstawimy jej największe zalety i plusy, które wyróżniają ją pośród innych firm pożyczkowych w Polsce:

 • klient sam określa wysokość wypłacanych w danej chwili środków
 • wnioski z reguły nie są odrzucane, a firma po prostu zmniejsza wysokość pożyczki, którą może zaproponować klientowi
 • indywidualne podejście do każdego nowego klienta
 • możliwość pożyczki będąc w BIK I BIG
 • klient w każdej chwili może podnieść wartość pożyczki
 • klient sam wybiera wysokość miesięcznej spłaty pożyczki
 • rachunek pożyczki obsługuje się za pomocą intuicyjnego i dobrze zbudowanego interfejsu przyjaznego dla użytkownika

Konto Euroloan – firma podobna do banku?

Rzeczywiście konto otwierane przy rachunku pożyczkowym podobne jest w swym działaniu do normalnego konta bankowego. Użytkownik w każdej chwili dokonywać może “przelewów” na swoje konto osobiste, wypłacając sobie z kwoty pożyczki sumy, które akurat są mu potrzebne. W dodatku Euroloan daje możliwość podwyższania kwoty pobranej już pożyczki, tak więc “debet” na koncie można ciągle zwiększać.

Dzięki dobrym rozwiązaniom informatycznym obsługa konta działa przez 7 dni w tygodniu, więc pieniądze nigdy nie zostaną “zamrożone” na koncie w wyniku “niepracowania” firmy w dane dni tygodnia (np. weekend).

Kontakt z firmą Euloan

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą firmy warto skontaktować się z jej przedstawicielem lub konsultantem. Możliwe formy kontaktu to:

 • Numer telefonu:

22 360 54 10

 • E-mail:

cok@euroloan.pl

 • Adres korespondencyjny:

Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o.

Ul. Działdowska 11/10

01-184 Warszawa

Infolinia firmy dostępna jest godziny 8:00 do 18:00.

Opinia o działalności firmy Euroloan

Klienci chwalą sobie sposób działalności firmy. Większość z nich zadowolona jest z kontaktu z firmą i z samego procesu pożyczkowania. Klienci podkreślają, że pożyczki naprawdę udzielane są również osobom z negatywną opinią kredytową oraz tym osobom, które zostały odrzucone w procesie wnioskowania przez inne firmy pozabankowe.

Jeden komentarz

 1. Witam radzę nie popełnić mojego błędu nie dopłaciłam w terminie paru groszy
  (uregulowałam już windykacji)mięło 3 tygodnie windykacja twierdzi ,że u nich wszystko jest ok euroloan twierdzi,że oni pozbyli się długu trwa odbijanie piłeczki a odsetki choć zostało spłacone rosną UWAGA UWAGA UWAGA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *