Ekstra Kredyty opinie

„Na temat firmy Ekstra Kredyty możemy przeczytać w Sieci mnóstwo nieprawdziwych informacji! Ja jestem klientem tej firmy od przeszło 3 lat i to bardzo zadowolonych (z jej oferty!). Firma nigdy nie odmówiła mi pożyczki (Nawet, jeśli nie miałem prawie żadnego dochodu! Nie zarabiałem więcej niż tysiąc złotych!) i zawsze miała czas aby ze mną porozmawiać (wyjaśnić krok po kroku, w jaki sposób mam się ubiegać o pożyczkę!)! Doskonale wiedziałem o tym, że Ekstra Kredyty to firma pozabankowa (nie bank!), jeszcze zanim złożyłem pierwszy wniosek o pożyczkę! Nie rozumiem dlaczego tak wiele osób obraża tę firmę! Wszyscy piszą o wysokim oprocentowaniu pożyczki, a nie mają na uwadze tego, że są parabanki, które mają jeszcze wyższe oprocentowanie! Oprocentowanie pożyczki zdaniem niektórych Internautów to ponad 3000 procent, to nieprawda (oprocentowanie ekstra kredytypożyczki jest dużo niższe!)! Wszyscy Internauci powinni poważnie zastanowić się nad swoimi komentarzami („Chcecie aby firma zaprosiła Was do sądu”? Firmę Ekspres Kasa można komentować tylko w pozytywny sposób, bo to firma, która zasłużyła wyłącznie na pozytywne komentarze!)”!

„Firma Ekstra Kredyty nie przyciąga do siebie wielu klientów (a już na pewno nie przyciągnie do siebie mojego portfela!) ze względu na bardzo wysokie oprocentowanie pożyczki (ponad 600 procent!)! Banki nie powinny pożyczać na tak wysoki procent (codziennie zarabiają fortunę na Naszych pożyczkach!)! Nie uda się Nam otrzymać pożyczki bez zaświadczenia o dochodach (Po pożyczkę nie sięgną więc osoby, które nie są zatrudnione u swojego pracodawcy, a takich osób stale przybywa, zwłaszcza w grupie młodych osób!). Powinniśmy szukać innego wyjścia z Naszej kłopotliwej sytuacji (zainteresujmy się pożyczką oprocentowaną na niższy procent!)! Ubezpieczenie pożyczki jest obowiązkowe (co nie jest zgodne z prawem, gdyż każdy pożyczkobiorca ma prawo sam zdecydować o tym, czy chce ubezpieczyć swoją pożyczkę, czy też nie! Jeśli jest pewien, że w tym czasie, kiedy będzie spłacał pożyczkę nie straci pracy, to dlaczego miałby to robić? Po to aby firma Ekstra Kredyty zarobiła jeszcze więcej?)!”

„Aby otrzymać jakąkolwiek pożyczkę od firmy Ekstra Kredyty (nawet pożyczkę na 200 złotych!) musimy przedstawić szereg „osobistych” dokumentów : zaświadczenie o dochodach (Nawet mój bank nie prosi mnie o zaświadczenie o dochodach, a o oświadczenie, a przecież banki mają „wygórowane oczekiwania” wobec swoich klientów! Parabanki miały to zmienić, i uprościć procedurę kredytową!) oraz wyciąg z konta bankowego (Cały! Nie tylko potwierdzenie przelewu od pracodawcy!)! Przed otrzymaniem pożyczki Ekstra Kredyty zostanie sprawdzona także Nasza zdolność kredytowa (Mnie zainteresować mogą tylko kredyty bez zdolności kredytowej! Nie posiadam jej, bo mój pracodawca nie podpisał ze mną żadnej umowy!). Wysokość oprocentowania jednoznacznie łamie ustawę antylichwiarską (oprocentowanie pożyczki nie powinno być wyższe niż 25%, a tu osiąga poziom ponad 600!)”!

„Pożyczka Ekstra Kredyty jest dla mnie za droga! Mam poważne (ale nie aż tak poważne!) problemy finansowe, ale na pewno nie złożę wniosku o pożyczkę w tym parabanku (na rynku funkcjonują parabanki, które oferują pożyczki z niższym oprocentowaniem, musimy tylko przez chwilę ich poszukać!)! Oferta nie przypadła mi do gustu (i to nie tylko ze względu na wysokość oprocentowania!), nawet jeśli miałbym szukać drugiego etatu (na razie pracuje w jednym miejscu, ale nie wykluczam takiej w sytuacji, w której przez kilka miesięcy pracuję po 16 godzin!), to zrobiłbym to, ale nie pożyczyłbym pieniędzy na tak wysoki procent”!

„Ja uważam, że wszystkie osoby, które pozytywnie wypowiadają się o firmie Ekstra Kredyty, pracują w niej! Oferta ma liczne niedociągnięcie (w pierwszej kolejności należałoby obniżyć wysokość oprocentowania, następnie zrezygnować z zaświadczenia o dochodach, a już na pewno nie sprawdzać zdolności kredytowej, czyli nie pytać klientów, o ich „własne” wydatki i nie „zmuszać” do przystąpienia do ubezpieczenia!), co zauważy każdy „przeciętny” klient (nie musimy się interesować finansami aby zauważyć to, że pożyczka nie spełnia oczekiwań wszystkich klientów, nie każdy musi być zadowolony z faktu, iż musi „dostarczyć” zaświadczenie o dochodach, przystąpić do ubezpieczenia, i może otwarcie o tym napisać!), ale nie znaczy to, że firma nie ma mocnych stron (weryfikacja w KRD, to bardzo dobry pomysł!)”!

„Od firmy Ekstra Kredyty otrzymałem bardzo dobrą pożyczkę! Koszty pożyczki w żaden sposób mnie nie „przytłoczyły”! Za słaby punkt oferty uważam to, że musiałam prosić pracodawcą o wystawienie zaświadczenia o dochodach (mój pracodawca uważa, że : „kredyty nie są nikomu potrzebne, na wszystko można samemu zarobić…” i proszenie go o zaświadczenie o moich dochodach było dla mnie bardzo nieprzyjemne)”!

„Pożyczka Ekstra Kredyty to lichwa! RRSO ponad 4000 procent! Reklamują pożyczki bez BIK, a potem wszystkich sprawdzają, i odrzucają wnioski”!

„Po raz pierwszy złożyłem wniosek o pożyczkę w parabanku! Wybrałem parabank Ekstra Kredyty ponieważ na stronie internetowej przeczytałam, że pożyczka zostanie mi wypłacona w tym samym dniu (obietnica została dotrzymana!)”!

„Oprocentowanie pożyczki Ekstra Kredyty nie jest wyższe niż 25%, bo zakazuje tego ustawa antylichwiarska”!

„Jeśli pożyczymy pieniądze od firmy Ekstra Kredyty, to będziemy musieli oddać dwa razy tyle”!

„Ekstra Kredyty to firma, która wypłaciła mi pieniądze niezwykle szybko! Nie miały miejsca żadne kłopoty (nie musiałem kilka razy powtarzać numeru konta bankowego!). Pieniądze „dotarły” na moje konto już po 48 godzinach. Firmę polecam innym (szybka wypłata pieniędzy i nieskomplikowana procedura kredytowa rekompensuje dość wysokie koszty ubezpieczenia pożyczki)”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *