Ekstra Kredyty pożyczy Ci pieniądze

Problemy ze spłatą kredytów? Ekstra Kredyty pożyczy Ci pieniądze na ich uregulowanie!

„Masz kredyt, którego nie możesz spłacić” gdyż po prostu nie masz pieniędzy? Teraz chcesz wziąć kolejny, żeby móc oddać dług? „Nie tylko Tobie zdarzyło się tak”, że nie możesz (ale bardzo chcesz!) spłacić pożyczki, bo w tym miesiącu było za dużo wydatków, albo po prostu mniej zarobiłeś w tym miesiącu! Dlatego lepiej „sięgnij” po kolejną pożyczkę w innym ekstra kredyty „pozabanku” i spłać pierwszy kredyt! Nie pozwól na to aby (KRD, BIG) „wciągnął Cię” na listę dłużników! Odwiedź stronę Ekstra Kredyty i dowiedz się jakie musisz spełniać warunki, aby „dostać pieniądze”.

Ile można pożyczyć od Ekstra Kredyty?

Ten parabank przyznaje kredyty w wysokości od 100 złotych do 1000 PLN. Musisz jednak wiedzieć, że jeśli nie spłacisz pożyczki w terminie, kolejnej możesz już nie otrzymać! Jednak jeśli nie masz pieniędzy, możesz pożyczkę odsunąć. Po prostu spłacisz ją w późniejszym okresie. Ile za to zapłacisz? To zależy od tego ile pożyczasz. Zakładając, że „wziąłeś” 1000 złotych, to przesunięcie spłaty pożyczki o 15 dni będzie Cię kosztowało 270.64 PLN, a o 30 dni 352 złote i 29 groszy.

Jakie warunki trzeba spełniać, żeby móc pożyczyć pieniądze od Ekstra Kredyty?

Jeśli jesteś obywatelem Polski i posiadasz numer PESEL oraz dowód osobisty, a do tego masz nie mniej niż 21 lat i nie więcej niż 60, to możesz ubiegać się o kredyt. Parabank sprawdza również historię w BIK (Biuro Informacji Kredytowej), oraz czy nie posiadasz egzekucji komorniczej! Ważne też żebyś miał zaświadczenie o zarobkach. „Nie bank” nie oferuje pożyczek osobom prowadzącym działalność gospodarczą i rolniczą!

Jak należy ubiegać się o pożyczkę w Ekstra Kredyty?

Wejdź na stronę www.ekstrakredyty.pl a następnie załóż swoje konto pożyczkobiorcy. Aby rejestracja została poprawnie zakończona, należy wpłacić na konto pożyczkodawcy kwotę w wysokości 5 złotych. Dzięki temu parabank otrzyma Twoje dane i numer konta, na który później przeleje pożyczkę. Numer konta oraz dane do przelewu znajdziesz na stronie „bez banku” (możesz również wejść w zakładkę „Pytania i odpowiedzi” i pod numerem 8 znaleźć wszystkie informacje). Jeśli wszystko zrobiłeś poprawnie, to na Twój numer telefonu przyjdzie SMS, w którym znajdziesz login (numer ID) oraz tymczasowe hasło do portalu. Zaloguj się i od razu zmień hasło na takie, które Ci odpowiada. Podczas następnej wizyty będziesz musiał wpisać swój numer ID oraz hasło, które sam wybrałeś.

W jaki sposób złożyć wniosek o udzielenie pożyczki w Ekstra Kredyty?

Jesteś już w pełni zarejestrowany na stronie parabanku? To znaczy, że możesz starać się o pożyczkę! W tym celu należy na stronie „bez banku” wybrać warunki pożyczki jakie Cię interesują, a następnie potwierdzić wniosek i „złożyć go”.

Ile zapłacisz za pożyczkę w Ekstra Kredyty?

„Bez bank” jak wiele innych pobiera opłaty za udzielenie kredytu. Dlatego też musisz do kwoty pożyczonych pieniędzy doliczyć również opłaty i oprocentowanie, które oczywiście będziesz musiał „opłacić”. Pokażemy Ci jak może przedstawiać się kredyt na 1000 złotych w Ekstra Kredyty:

Kwota pożyczki: 1000 PLN
Okres spłaty pożyczki: 15 dni
Opłaty pożyczki: 240.64 PLN
1- dniowe opłaty pożyczki: 16.04 PLN
Oprocentowanie pożyczki: 24.06%
1- dniowe oprocentowanie pożyczki: 1.604%
Kwota pożyczki do spłaty: 1240.64 PLN

Jak widzisz pożyczka w Ekstra Kredyty na 1000 złotych wcale nie jest aż tak kosztowna. Wystarczy jedynie zgłosić się po nią, aby niebawem cieszyć się pieniędzmi.

Jak przedłużyć okres pożyczki w Ekstra Kredyty?

Nie jesteś w stanie spłacić kredytu w wyznaczonym terminie, to masz możliwość jego odroczenia. Wcześniej jest napisane ile trzeba za to zapłacić, teraz opiszemy jak trzeba się o to ubiegać. Najpierw należy zarejestrować się na swoim koncie pożyczkobiorcy, a następnie znaleźć zakładkę „Wniosek o przedłużenie okresu pożyczki”. Tam można wybrać odpowiednie warunki opóźnienia terminu, oraz zaakceptować.

W jaki sposób skontaktować się z Ekstra Kredyty?

Podamy Ci najważniejsze dane, dzięki którym będziesz mógł porozmawiać z przedstawicielem parabanku:

Infolinia: (22) 389 – 63 – 65
Telefon: (85) 674 – 93 – 19
Adres: Suwałki ulica Jana Pawła II 16 lok. U1
KRS: 0000335407
REGON: 141972892
NIP: 5213539286

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *