Weź pożyczę w VIVUS.PL

Potrzebujesz pieniędzy na wyprawkę dla dziecka? Weź pożyczę w VIVUS.PL!

Wielu „przyszłych rodziców” zamartwia się „skąd „weźmie pieniądze” na wyprawkę dla dziecka”? Niby Państwo daje „becikowe”, ale nie dość, że „to za mało”, żeby kupić „całą wyprawkę”, to jeszcze „dostaje się te pieniądze dopiero po urodzeniu dziecka”, a przecież wszystkie potrzebne rzeczy „trzeba mieć już przed narodzinami”! Dlatego w VIVUS.PL możesz „bezpiecznie pożyczyć pieniądze”! Warto zauważyć, że „za pierwszą pożyczkę nic nie zapłacisz”! Dokładnie! „Tyle, ile pożyczysz, tyle oddajesz”! Nie ma „żadnych ukrytych opłat, prowizji czy oprocentowania”. Pożyczasz 1000 złotych, oddajesz 1000 PLN! „I jak”? „Przekonaliśmy Cię już”, że to najlepszy „sposób na zakup wyprawki” dla Maluszka? No to teraz „opowiemy Ci o pożyczce”.

Wzięcie pożyczki w VIVUS.PL to tylko kilka minut! Vivus pl

Wystarczy, że „wejdziesz na stronę” www.vivus.pl i „wypełnisz puste pola” na kalkulatorze. Dzięki temu „przekażesz informację pozabankowi” ile chcesz pożyczyć i w jakim terminie „będziesz w stanie spłacić”. Gdy „zaznaczysz już wszystko”, po prawej stronie będziesz „mógł zobaczyć dokładnie” „jak będzie wyglądała pożyczka” i ile będzie kosztowała. Jeśli skończyłeś, to wciśnij „Weź szybką pożyczkę” i na kolejnej stronie „wypełnij swoje dane” (pamiętaj, żeby sprawdzić ich poprawność). Aby przekazać w „bezpieczny sposób swój numer konta” oraz dane do przelewu, „przelej na konto pożyczkodawcy” (numer konta znajdziesz na stronie „pozabanku”) kwotę 0.01 złotych. I to już koniec. „Prawda, że to proste”? Po tym wszystkim „trzeba usiąść wygodnie w fotelu”, odprężyć się i poczekać na decyzję VIVUS.PL. Po „odpowiedzi” dostaniesz pieniądze na swoje konto bankowe!

Ile możesz pożyczyć od VIVUS.PL?

VIVUS.PL „proponuje pożyczki” w wysokości od 100 złotych do 2000 PLN. Jednak pierwszy kredyt nie może być wyższy niż 1000 złotych! „Nie ma się co martwić”, jak spłacisz tą pożyczkę, to możesz zaciągnąć drugą o 500 PLN większą. Z kolei trzeci i każdy kolejny kredyt „możesz wziąć” już w wysokości do 2000 złotych. Pamiętaj, że „za pierwszą pożyczkę nic nie płacisz”!

Ile trzeba zapłacić za prowizje i oprocentowanie w VIVUS.PL?

„Biorąc pożyczkę należy uiścić różne opłaty”. Dlatego „rozpiszemy dla Ciebie kredyt”, który mógłby Cię zainteresować, abyś mógł się z nim zapoznać.

Kwota pożyczki: 1650 złotych
Ilość dni na spłatę pożyczki: 14
Prowizja pożyczki: 112.20 PLN
1- dniowa prowizja pożyczki: 8 złotych i 1 grosz
Oprocentowanie pożyczki: 6.8%
1-dniowe oprocentowanie pożyczki: 0.48%
Całkowity koszt pożyczki: 1762.20 PLN

Jak widać „w przykładzie”, przy pożyczce na 1650 złotych, należy oddać o 112.20 PLN więcej, czyli 1762 złote i 20 groszy. Oczywiście kwota ta „wynika z ilości dni na spłatę”. Jeśli chciałbyś oddać „ten sam dług” ale po 30 dniach, to „musiałbyś oddać” o 165 PLN więcej. Jak widzisz oprocentowanie i opłaty pożyczki są wyższe, gdy spłacasz kredyt w „dłuższym terminie”.

Jak można przedłużyć okres spłaty w VIVUS.PL?

„Okazało się”, że nie masz pieniędzy, aby „spłacić dług w parabanku”? Możesz go „przedłużyć”. Wystarczy, że skontaktujesz się z doradcą i „ustalicie wspólnie nowy termin spłaty”. W tym wypadku „będziesz zmuszony uiścić kolejne opłaty”. Kwoty opłat za „przedłużenie spłaty kredytu” różnią się od siebie, „w zależności od wysokości kredytu”. Jeśli pożyczasz 1650 złotych, to „będziesz musiał oddać”:

7 dni przedłużenia – 138.60 PLN
14 dni zwłoki – 173.30 złotych
30 dni spóźnienia – 247.50 PLN

Jak skontaktować się z doradcą VIVUS.PL?

Podamy Ci wszystkie dane „pozabanku”:

Numer telefonu: (22) 206 21 21
Adres: Warszawa ulica 17 Stycznia 56
Adres strony: www.vivus.pl
Adres e-mail: info@vivus.pl
KRS: 0000418977
REGON: 146101268
NIP: 5252531320

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *