Eurocent opinie czyli dla kogo są pożyczki w Eurocent? Poznaj całą ofertę firmy!

Eurocent jest niezwykle rozbudowaną firmą pożyczkową pozabankową, która oferuje swoje pożyczki w dwóch odrębnych pakietach. Dodatkowo w ofercie firmy znajdują się również ubezpieczenia komunikacyjne: AC/OC. W jednym z poprzednich artykułów opisywaliśmy już jednak zakres działalności firmy i główne cechy jej pożyczek. Dzisiaj dowiemy się o dokładniejszej charakterystyce pożyczek oraz podamy wszystkie warunki, jakie należy spełnić aby zostać klientem firmy.

para przy laptopie
Eurocent sprawdza BIK i inne rejestry. Zły wpis nie przekreśla szans na otrzymanie pożyczki!

Kto może się ubiegać o pożyczkę w Eurocent?

Eurocent nie definiuje wprost profilu swojego pożyczkobiorcy. Tym samym nie stawia przed klientem wymogów wiekowych, wymogu posiadania aktywnego numeru telefonu, konta osobistego czy innych warunków, takich jak:

 • Przymus posiadania polskiego obywatelstwa
 • Zamieszkania i zameldowania na terenie Polski

Niestety jednak firma wymaga od swoich klientów stałego źródła dochodu, które jednak może być dochodem z tytułu:

 • Umowy o pracę
 • Renty/emerytury
 • Działalności gospodarczej
 • Innego udokumentowanego dochodu

Osoba wnioskująca o pożyczkę w Eurocent powinna także nie figurować na liście dłużników BIK ponieważ firma sprawdza wszystkich swoich klientów w bazach dłużników. Mimo tego jak dowiadujemy się z witryny internetowej firmy również osoby z negatywną historią w BIK mogą być potencjalnymi klientami firmy:

 • Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego negatywna informacja w BIK nie przekreśla jednoznacznie szans Klienta na otrzymanie pożyczki. Firma rozpatruje każdy wniosek o pożyczkę i do każdego Klienta podchodzi indywidualnie.”

Jakie dokumenty należy przygotować w Eurocent?

Do uzyskania pożyczki wymagany jest dowód osobisty oraz inny, drugi dokument potwierdzający naszą tożsamość, na przykład:

 • Prawo jazdy
 • Paszport

Należy przygotować również zaświadczenie o dochodach którym może być:

 • Wyciąg z konta bankowego
 • Pasek z wynagrodzenia
 • Waloryzacja

Zamiast zaświadczenia o dochodach można również wypełnić specjalnie przygotowany blankiet firmy Eurocent będący oświadczeniem o dochodach.

W przypadku kiedy klient pobiera następną, nie pierwszą, pożyczkę w firmie może ją uzyskać jedynie na dowód osobisty bez zbędnych formalności.

Reprezentatywna pożyczka w Eurocent

Przedstawione poniżej tabele reprezentatywnych kosztów pożyczek mają charakter informacyjny i orientacyjny, ponieważ informacje o pożyczkach firmy umieszczone na jej oficjalnej witrynie, z których zaczerpnęliśmy poniższe dane również mają taki charakter.

Kwota pożyczki
Rata tygodniowa
Opłata przygotowawcza
Oprocentowanie
Pakiet Bezpieczny Komfort
Kwota do spłaty
300 PLN
16.76 PLN
30 PLN
29.42 PLN
240.28 PLN
569.7 PLN
Kwota pożyczki
Rata tygodniowa
Opłata przygotowawcza
Oprocentowanie
Pakiet Bezpieczny Komfort
Kwota do spłaty
600 PLN
57 PLN
66 PLN
27.69 PLN
284.31 PLN
912 PLN
Kwota pożyczki
Rata tygodniowa
Opłata przygotowawcza
Oprocentowanie
Pakiet Bezpieczny Komfort
Kwota do spłaty
1000 PLN
55.85 PLN
100 PLN
98.08 PLN
800.92 PLN
1899 PLN
Kwota pożyczki
Rata tygodniowa
Opłata przygotowawcza
Oprocentowanie
Pakiet Bezpieczny Komfort
Kwota do spłaty
1600 PLN
99.31 PLN
176 PLN
133.85 PLN
1146.15 PLN
2880 PLN
Kwota pożyczki
Rata tygodniowa
Opłata przygotowawcza
Oprocentowanie
Pakiet Bezpieczny Komfort
Kwota do spłaty
3000 PLN
109.09 PLN
330 PLN
475.96 PLN
2524.04 PLN
6000 PLN
Kwota pożyczki
Rata tygodniowa
Opłata przygotowawcza
Oprocentowanie
Pakiet Bezpieczny Komfort
Kwota do spłaty
4000 PLN
145.45 PLN
440 PLN
634.62 PLN
3365.38 PLN
8000 PLN
Kwota pożyczki
Rata tygodniowa
Opłata przygotowawcza
Oprocentowanie
Pakiet Bezpieczny Komfort
Kwota do spłaty
4900 PLN
178.18 PLN
539 PLN
777.4 PLN
4122.6 PLN
9800 PLN

Jak dobrze zobrazowano w powyższych tabelach najdroższą częścią pożyczki jest Pakiet Bezpieczny Komfort, dlatego wnioskując o pożyczkę w Eurocent należy wybierać drugi jej wariant bez dołączonego pakietu domowego.

Do dyskusji o pożyczkach w Eurocent szczególnie zapraszamy wszystkich obecnych i byłych klientów firmy!

5 komentarzy

 1. Przestrzegam Państwa przed braniem pożyczki po moim przykrym doświadczeniu z Firmą Eurocent. Pracownicy zobowiązani do przestrzegania warunków umowy łamią ją, nie dotrzymują terminów ustalanych z klientami świadomie doprowadzając do sytuacji w której żądają wysokich opłat komfortowych umowy mają charakter lichwiarski nie chodzi o odsetki ale o wysokie opłaty związane z obsługą umowy za przyjście kasują 216zł, przy czym pożyczka nadal pozostaje niespłacona, w ciągu miesiąca potrafią zarobić 50% kwoty pożyczki ,nieuczciwość pracownicy Katarzyny Momont i Anny Antoniak które próbowały wyłudzić ode mnie dodatkową kwotę opłaty komfortowej 216zł przychodząc po terminie 28 dniowym gdzie zobowiązane były przez pracodawcę do odebrania 400zł oszukały mnie następnie pomówiły w Policji a epilog sprawy rozegrał się w Sądzie gdzie prowadzona jest sprawa karna, po prostu wszystkiemu jest winien klient a nie nieuczciwy pracownik, pora zabrać się za uczciwe zajęcie prawda bo żerowanie na ludzkiej biedzie niekoniecznie kojarzy się z Polską a raczej z Izraelem. Firma nie posiada rachunku bankowego na który można by było wpłacać pożyczone pieniądze nie ma możliwości przelania pieniędzy przekazem pocztowym skazywanie klientów na przedstawicieli może się skończyć tragicznie.

  1. Art.212 par. 1 kk – publiczne pomówienie – Katarzyna M i Anna A.
   Art 256 par.2 kk – nawoływanie do nienawiści na tle rasowym – żerowanie na ludzkiej biedzie niekonicznie kojarzy się z Polską a raczej z Izraelem

 2. Skoro bik sprawdzaja potencjalnych klientow;-) to osoba czysta wiarygodna pracujaca. Nie wezmie pozyczki gdzie sa naliczane takie splaty;-) biore 4000tys splacam drugie tyle;-) zabawne :-p to jako wiarygodny platnik woli w banku wziasc gdzie takich kwot nienaliczaja;-) ludzie piszcie ze dla dluznikow te parabanki sa bo przeciez tez wymagacie zaswiadczen;-)

 3. . To banda !!!! Jedna wielka kpina i nie wiem jak jeszcze ich nazwać. Od dwóch miesięcy piszę, dzwonię, przekazują mój kredyt co róż innej firmie, zmieniają konta do wpłat o niczym nie informują. Najpierw przychodziła kobieta po kase a potem powiedziala że już nie pracuje.Burdel i nic więcej. Nie zgadzają się salda, niczego nie można sie dowiedzieć.Pozyczylem 5000 na 60 tygodni wyszło że spłacić muszę 11 300. Zastanawiam się czy nie zgłosić ich działań do prokuratury. Z daleka od tej firmy zryw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *