Kasomat.pl opinie

(To Wy!) Dziś opiniujecie firmę pozabankową Kasomat.pl! W ofercie firmy obecne są : ekspresowe pożyczki (na krótki termin!) i (zarazem!) pożyczki przez Internet! Firma pozabankowa Kasomat.pl udostępnia pożyczki osobom : od 18 do 30 roku życia, bez żadnych formalności (bez zaświadczenia o dochodach, bez zaświadczenia o pracy!)! Czas oczekiwania na „dostęp do” pożyczki to dwa kwadranse (30 minut)! Dla „świeżych” pożyczkobiorców Kasomat.pl oferuje pożyczkę w kwocie od 100 do 250 złotych, i okres spłaty pożyczki od 14 do 30 dni.

„Pożyczka Kasomat.pl to niesamowita lichwa! Załóżmy, że pożyczysz Kasomat opinie 100 złotych i spóźnisz się ze spłatę kilka dni. Za pierwszy monit (w formie papierowej) zapłacić 100 złotych (Czyli tyle samo, ile? Ile wynosi kapitał Twojej pożyczki!), za jedną wiadomość e – mail 20 złotych, za jedną wiadomość SMS również 20 złotych! Kasomat.pl wykorzystuje „słabą sytuację” w portfelach Polaków”!

„Znam takie osoby, które pożyczają pieniądze w Kasomat.pl (kilkakrotnie!) i ich nie oddają. Już w dniu składania wniosku o pożyczkę, „postanowiły sobie”, że jej nie spłacą”!

„Prawie tydzień temu usiłowałem się zarejestrować na stronie Kasomat.pl, nie udało mi się! W czasie rejestracji cały czas otrzymywałem komunikat : że mój numer dowodu osobisty jest zbyt krótki! Po kilku nieudanych próbach zrezygnowałem, i „przeniosłem się” do konkurencji (gdzie nie było żadnych problemów z rejestracją”!

„Moje źródło stałego dochodu to zasiłek (wypłacany mi co miesiąc!), nie umowa o pracę ani umowa zlecenie, pożyczkę od firmy Kasomat.pl dostałem bez żadnych schodów (w innych parabankach mój wniosek był odrzucany”!

„Na pożyczkę od Kasomat.pl czekam od kilku dni! Przeszedłem przez całą procedurę kredytową (A przynajmniej tak myślę! Przeczytałem „przewodnik” na stronie internetowej!) a pożyczka nie została mi jeszcze wypłacona (mój wniosek o pożyczkę na pewno został zaakceptowany!)! Podpisałem również umowę (zobowiązującą mnie do spłaty pożyczki za 14 dni!) z Kasomat.pl a pieniędzy nie widzę na moim koncie! Próbowałem skontaktować się z pracownikami firmy Kasomat.pl, ale nikt nie odbiera ode mnie telefonów! Jest niedziela wieczór, a wniosek złożyłem w piątek popołudniu”!

„Pożyczka w firmie Kasomat.pl została mi przyznana, ale nie po 30 minutach, tylko po 3 tygodniach. Sama weryfikacja mojego konta bankowego trwała jeden tydzień”!

„Pieniądze od firmy Kasomat.pl pożyczyłem kilka tygodni temu, firma wypłaciła mi pieniądze już po godzinie (od akceptacji wniosku o pożyczkę!)! Jedynie oprocentowanie pożyczki nie wzbudziło mojego zachwytu (zostałem jednakże o nim poinformowany przed złożeniem wniosku o pożyczkę, firma nie ukrywała przede mną jego wysokości!)! Firmę polecam tym osobom, które chcą szybko (bez stania w długich kolejkach bankowych) rozwiązać swój mały (kwota pożyczki nie jest wysoka!) problem finansowy”!

„Pożyczka Kasomat.pl zdobyła moją uwagę wówczas gdy potrzebowałem pieniędzy na zakup upominku dla mojej siostrzenicy! Wypatrzyłam świetną zabawkę na aukcji, a moje konto świeciło pustkami (wiedziałam, że stan ten nie zmieni się w ciągu następnych 10 dni!)! Zdecydowałem się więc na pożyczkę w firmie Kasomat.pl, za aukcje mogłam zapłacić już po 2 tygodniach, a pieniądze zwróciłam po 10 dniach (nie po 14, jak miałam zapisane w umowie)”!

„Firmę Kasomat.pl mogę opisać w kilku słowach : To firma, która oferuje pożyczkę „błyskawicznie”! Osobiście myślę, że pożyczka przeznaczona jest dla tych osób, które mają dochód powyżej średniej (ze względu na wysokość oprocentowania!), a z różnych powodów nie mogą otrzymać pożyczki w banku (na przykład osoby oficjalnie bezrobotne!)”!

„Na pożyczkę od Kasomat.pl musiałem poczekać dłużej, bo pracownicy firmy mieli poważne problemy z zarejestrowaniem mojego konta (być może z pisownią mojego nazwiska, bo jest bardzo nietypowe!). Po 24 godzinach pożyczka została mi wypłacona (bezpośrednio na konto bankowe!), a ja oddałem pożyczkę po miesiącu (bez żadnego przesuwania”!

„Podczas rozmowy z jedną z pracownic parabanku Kasomat.pl wszystkie niejasności (dotyczące pożyczki) zostały mi wyjaśnione! Na pożyczkę nie czekałam dłużej niż pół godziny (nie liczyłam dokładnie, ale na pieniądze oczekiwałam około 20 minut!)! Pożyczkę należy spłacić w terminie (gdyż 1 SMS „upominający” kosztuje 20 złotych!)!

„Firma Kasomat.pl bardzo mi się spodobała, poza jednym szczegółem! Mianowicie oprocentowanie pożyczki jest za wysokie (na pewno mogłoby być chociaż ciut niższe!)! Jestem przekonana o tym, że pożyczki pozabankowe (Kasomat.pl) zyskałyby na popularności, gdyby ich oprocentowanie nie było aż tak duże”!

„Od firmy Kasomat.pl pożyczyłem 200 złotych (w poprzednim miesiącu), zwróciłem 300 złotych (po miesiącu!)! Koszty pożyczki nie są wysokie, jeśli popatrzymy na nie przez „pryzmat” jednego dnia. To około 3 złotych dziennie (czy to dużo „za spokój”?)! Firma cały czas przypomina mi o swojej ofercie (wyraziłem na to zgody, w tym momencie jednak pożyczka nie jest mi potrzebna, udało mi się stanąć na nogi)”!

„Pożyczka pozabankowa była mi bardzo potrzebna kilka miesięcy temu (trafiło na firmę Kasomat.pl jest oferta wydała mi się „najmniej kłopotliwa”)! Pożyczyłem pieniądze (oczywiście czytając wcześniej umowę!), pożyczkę spłaciłem już po dwóch tygodniach (w tym czasie otrzymałem bardzo interesującą ofertę pracy, dlatego nie miałem żadnych „utrudnień z terminami”!), a dzisiaj cieszę się „wolnością finansową” i pracę na etacie (mogę śmiało powiedzieć, że pożyczka Kasomat.pl odmieniła moje życie!)”!

„Nie polecam firmy Kasomat.pl gdyż uważam, że inne firmy pozabankowe mają znacznie bardziej atrakcyjną ofertę (wystarczy się nią zainteresować i przeliczyć koszty!)”!

5 komentarzy

  1. tutaj jakies personalne zagrywki 😉 nieladnie. a u mnie kasomat sie sprawdzil! i co teraz powiesz, ja??? 😉 milion razy juz bralam tam pozyczke i nigdy nie mialam zadnego oproblemu. oczywiśce jeśli spłacałam w terminie ;))

  2. Z życia: pożyczka ratalna kasomat, spóźnienie ze spłatą po 2 dniach telefony do pracodawcy mimo braku próby nawiązania kontaktu ze mną, emaile i smsy ze straszeniem wywiadem gospodarczym, jakimiś bliżej nie sprecyzowanymi konsekwencjami, pytania w stylu: czy ja tak lubię? ogólnie pisane chamskim i wulgarnym językiem z polszczyzną na poziomie zero, teraz zaczeli naliczać opłatę 18/zł dzień za nieodesłanie umowy mimo iż jest to klauzula niedozwolona zawarta w ich umowie. Widocznie to oni nie ponieśli jeszcze konsekwencji takich działań a zgodnie z prawem można i trzeba ich o wiele oskarżyć. NIKOMU NIE POLECAM!!! LUDZIE NIE RÓBCIE TAKIEJ GŁUPOTY BIORĄC U NICH POŻYCZKĘ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *