Net Credit opinie

„Net Credit wprowadza w błąd wszystkich swoich klientów (także tych niedoszłych”)! Otóż po wpłacenie 1 złotówki (jako opłaty rejestracyjnej „dla” konta pożyczkobiorcy) i odczekaniu ponad pół dnia (opłatę wprowadziłem o godzinie 8 rano!) dowiadujemy się, że Nasz wniosek o pożyczkę został odrzucony (przez ten czas próbowałem nawiązać kontakt telefoniczny, kontakt mailowy…aby upewnić się, że moja opłata rejestracyjna „dotarła”, „słusznie” obawiałem się błędu ze strony banku!) ponieważ „źle zleciłam przelew…” (niepoprawnie wpisałem nazwę przelewu „czy to aż takie ważne…”?!). Ponownie dokonałem opłaty rejestracyjnej (uznałem, że warto w pożyczkę zainwestować dwa złote!), ale przez najbliższe kilka godzin „nie się nie działo” (żadnego potwierdzenia rejestracji mojego konta), po kilkunastu telefonach do Net Credit otrzymałem odpowiedź, że pożyczka w kwocie 1200 złotych nie Net Credit zostanie mi przyznana, bo mam za niskie dochody (zarabiam ponad 1500 złotych!), nie zainteresowałem się tą ofertą, jednak opłata rejestracyjna (ani jedna ani druga!) nie została mi zwrócona (koszty rozmów telefonicznych również!), firma nie jest warta „zachodu” (całodobowego!)”!

„Nie jestem zadowolony z procedury kredytowej przeprowadzanej przez firmę Net Credit (Firma zadaje zdecydowanie za dużo pytań!). Myślę, że warto zainteresować się ofertą innych firm („rosną jak grzyby po deszczu” i są znacznie mniej dociekliwe!)”!

„Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla pożyczki Net Credit to ponad 3000 procent! Żaden rozsądny pożyczkobiorcy (ceniący stabilizacje w swoim portfelu!) nie zgodzi się na takie warunki współpracy (pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą”!

„Ofertą pożyczki Net Credit zainteresowałem się tylko dlatego, że  firma nie kontaktuje się w żaden sposób z Naszym pracodawcom! Nie chciałabym aby w pracy wszyscy dowiedzieli się, że pożyczam pieniądze w parabanku (uchodzę za osobą, która świetnie sobie radzi w życiu i nie chciałabym zmieniać zdania na swój temat!)! Firma Net Credit zadzwoniła tylko do mnie (przecież to ja mam potwierdzić, „że chcę pożyczkę”, nie mój pracodawca!) do domu (chociaż we wniosku podałam numer telefonu komórkowego, na szczęście to ja odebrałam telefon!)”!

„Trzy dni temu złożyłam wniosek o pożyczkę w Net Credit! Firma natychmiast się ze mną skontaktowała (za pośrednictwem wiadomości e – mail) i poprosiła mnie o wpłatę 100 złotych (w innym wypadku nie rozpatrzy mojego wniosku o pożyczkę”!

„Już po kilku minutach (od wysłania wniosku!) firma Net Credit powiadomiła mnie, że mój wniosek o pożyczkę został odrzucony! Okazało się, że jestem za młody na pożyczkę w tym parabanku (A ukończyłam 18 rok życia kilka dni temu! Myślałem, że dorosłe osoby mogą pożyczyć pieniądze wszędzie! W Net Credit, nie!)”!

„Firma Net Credit od razu wyciągnęła do mnie pomocną dłoń! Wystarczyło, że o nią poprosiłam! Wypełniłam wniosek o pożyczkę dostępny na stronie internetowej (i w kilku słowach opisałam moją sytuacje), już po kilku minutach cieszyłam się z otrzymanych pieniędzy (mój problem rozwiązałam na drugi dzień!)”!

„Przed podpisaniem umowy pożyczki z Net Credit wysłałam ją do mojego znajomego (prawnika). Nie znalazł on w niej żadnych słabych punktów! Dlatego bez chwili wahania ją podpisałam! Koszty pożyczki mnie nie zaskoczyły, a sama pożyczka została wpłacona na moje konto po niecałym kwadransie (informacje na ten temat otrzymałem na moją skrzynkę mailową!)”!

„Założyłem konto w kilku parabankach (nie konto bankowe, a konto pożyczkobiorcy!), w kilku bankach złożyłem również wniosek o pożyczkę, Net Credit przyznał mi ją najwcześniej (w innych parabankach na „aprobatę” mojego wniosku o pożyczkę czekałem nawet kilka dni!), najwcześniej także udało mi się ją spłacić (już po 14 dniach”!

„Pracownicy parabanku Net Credit odpowiedzieli na wszystkie moje pytania (rozwiewając wszystkie moje wątpliwości odnośnie pożyczek pozabankowych!), pomogli mi także przy wypełnianiu wniosku o pożyczkę (nie miałem „w tej materii” żadnego doświadczenia!), na pieniądze z pożyczki nie czekałam długo (około 10 minut od momentu akceptacji wniosku o pożyczkę)”!

„Od tygodnia czekam na informacje od Net Credit! Do tej chwili nie wiem, czy mój wniosek o pożyczkę został zaakceptowany przez firmę! Nie wiem, czy powinienem „zacząć się rozglądać” za pożyczką w innym parabanku (pieniądze są mi pilnie potrzebne!)”!

„Przy pierwszym „podejściu” Net Credit przyznał mi tylko 500 złotych (nie powiem kwota ta podreperowała mój osłabiony budżet domowy)! Mam nadzieję, że następnym razem otrzymam więcej pieniędzy (np. 1000 złotych!)! Nie boję się już żadnych dodatkowych kosztów (bo wiem, że ich nie spotkam!)!”!

„Do otrzymania pożyczki w Net Credit potrzebne było tylko moje imię i nazwisko (podstawowe dane personalne). Firma nie zadawała mi żadnych „zaskakujących” pytań! Zapytała mnie tylko „jeszcze” : W jaki sposób może się ze mną skontaktować (poprzez e – mail, telefon komórkowy…)? Pieniądze otrzymałem znacznie wcześniej niż po jednej godzinie”!

„Od blisko miesiąca czekam na odpowiedź Net Credit! Nie odpisują na moje e – maile nawet jednym słowem! A ja cały czas nie wiem, czy muszę dostarczyć zaświadczenie o dochodach (mój pracodawca nie wystawi mi go z dnia na dzień!)! Na stronie internetowej znalazłem informacje, że informacje „zwrotną” otrzymuje się jeszcze tego samego dnia (dlaczego mnie nie spotkał ten zaszczyt?)”!

„Skorzystałem już łącznie z ofert kilkunastu parabanków („cały czas je testuje”!), oczywiście nie pożyczam pieniędzy „na ślepo” (i zaglądam do rankingów!), Net Credit oceniam bardzo pozytywnie (ponieważ na pieniądze czekałem kilkanaście minut!)”!

26 komentarzy

 1. A ja z całego serca nie polecam .
  Banda złodziei którzy wykorzystają każdą okazje żeby naliczyć horrendalne odsetki, ubiepieczenia pożyczek.
  Do tego sama prowizja jest złodziejska i bardzo słaby kontakt .
  Robią co chcą a później do nikogo nie można się zwrócić o wyjaśnienie sprawy .
  Wszystkich przestrzegam, nie podpisujcie się pod ich umowami , mnie już raz oszukali i chciałbym przestrzec innych .

  1. Niesty netcredit to chyba sciema. ponad 48h oczekiwania na pozyczke. Konsultanci puszcza dzyna i nic sie nie dzieje. Po 48 ha jakbym nie zadzwonil bylbym bez info zwrotnego! Nie polecam!

  2. Ja również nie polecam tej firmy i wszędzie będę pisał o jej nieuczciwości. Trzy dni temu mimo spłaty pożyczki stwierdzili, że mam niedopłatę około 8 zł. Po trzech dniach twierdzą, że jest to już ponad 30 zł. Zwróciłem się do rzecznika i będę z nimi walczył, nie popuszczę. Chyba po prostu nie potrafią tego policzyć. NET CREDIT – NIE POLECAM, NET CREDIT – FIRMA OSZUSTÓW. WIĘKSZYCH OSZUSTÓW NIE WIDZIAŁEM.

  3. Oczywiście jest to blef od samego początku. Dzwonisz, płacisz, dzwonisz, jeździsz do banku, znów dzwonisz… i nic. Net credit, a jeszcze nie przyszedł r-k za tel., kosztował mnie ok.30zł. Może używają tej działalności jako przykrywki? Trzymajcie się od nich z daleka i szukajcie pożyczki gdziekolwiek indziej

 2. Reklamują się, że pierwsza pożyczka w wysokości 1000 zł na 30 dni za darmo. To ściema. Mam dochody 3500, wydatki 1000zł i rzekomo analityk uznał, że mogę dostać tylko 300zł na 30 dni. Myślę, że tylko obiecują te 1000zł za darmo. Ciekawa jestem, czy jest ktoś, kto dostał 1000zł na 30 dni za darmo!

 3. Przeczytałem, że od nich jest w 15 minut pożyczka na koncie…
  Mając wiele zdolności, między innymi Tak cenną dziś jak kredytową, wypełniłem wniosek
  i po godzinie pożyczka została przyznana ale… jedynie “wirtualnie”.
  Dla dokładnego zobrazowania incydentu, przedstawię fragmenty korespondencji…;

  Net credit – po kilku godzinach…, 03.01.br. “…Twój wniosek o pożyczkę został zaakceptowany! Wkrótce środki zostaną przekazane na Twój rachunek bankowy. W załączniku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.
  ID pożyczki ……, Kwota 600,00, Termin spłaty: 08.01.2014

  Ja – …Ze względu na brak środków na koncie do godz.17.4o., dziś tj. 03.01.2014r.,jestem zmuszony zrezygnować z Państwa usług. Proszę nie przelewać środków z przyznanej pożyczki na moje konto i anulować mój wniosek. Zgłosiłem to również Panu konsultantowi na Państwa infolinii.
  Po prostu kwota, która mi była niezbędna do zakupu przedmiotu z aukcji a ona już się zakończyła.
  Sądziłem że jak w reklamie – “pieniądze na Twoim koncie w 15min…” pożyczka będzie przyznana, przynajmniej w 6 -10 godzin…

  Net Credit – “….Pożyczka została wypłacona ok. godziny 17 na konto Getin a więc nie będzie ich dzisiaj a jutro dopiero się zaksięgują. Pożyczka została wypłacona. Ma Pan prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni.”

  Ja – …Jest 4.stycznia godz.15:12 środków nadal nie ma na moim koncie. Kwota pożyczki “nie chce się zaksięgować” Zachowałem wydruk ze stanu konta.
  Mając na uwadze powyższe, stwierdzam, że pożyczka została anulowana, gdyż przelew krajowy nie może trwać dłużej niż dobę (prawo bankowe). Proszę o sprawdzenie operacji przelewu i potwierdzenie, lub ewentualne wyjaśnienie…

  Net Credit – “…Przypominamy, że termin spłaty pożyczki …. przypada na dzień 08.01.2014. Kwota do spłaty: 600,00 PLN.”

  Ja – …Aby przypominać o terminie i żądać spłaty pożyczki, wpierw trzeba ją udzielić i fizycznie wręczyć. Do chwili obecnej nie otrzymałem wymienionej kwoty a Państwo przypominacie mi o jej o spłacie (?).
  Dla mnie więc to wygląda, delikatnie ujmując na bezczelność z Państwa strony. To, że powiadomiliście mnie, że pożyczka została przyznana i wysłana, nic dla mnie nie znaczy, bo fizycznie brak środków na moim koncie. Więc proszę sobie nie żartować w ten sposób… A termin spłaty będzie się liczył (nawet w Waszym regulaminie stoi), od dnia zaksięgowania na moje konto…

  Net Credit – “…Przypominamy, że termin spłaty pożyczki …. przypada na dzień 08.01.2014. Kwota do spłaty: 600,00 PLN.”

  Ja -…. Uprzejmie informuję, że na dzień 07.stycznia, br.,nie otrzymałem pożyczki nr ….., którą jakoby mam spłacić 08.stycznia br., więc nie jestem Państwa dłużnikiem.
  Proszę nie zaśmiecać mojej skrzynki pocztowej. Zarazem uprzejmie informuję lub przypominam, że polskie prawo uznaje takie praktyki za niedopuszczalne.
  Proszę prześledzić historię przelewu (jeżeli w ogóle był) i wyciągnąć wnioski na przyszłość.
  Przy uporczywym, powtarzającym się procederze ponagleń z Państwa strony, będę zmuszony powiadomić Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów i równolegle inne instytucje prawne powołane do regulowania takich praktyk.

  Net Credit – “…Szanowny Kliencie,
  Pożyczka została przelana na Pana konto w dniu 3.01.2014, jeśli Pan chce z niej zrezygnować prosimy o odesłanie pieniędzy na nasze konto……

  Ja -…. Po raz kolejny i ostatni informuję, że brak środków na moim koncie (nie mogę z pożyczki ani skorzystać ani zrezygnować, bo jej nie ma… – kto tam pracuje, przecież idiota by zrozumiał… Nie mam takiego obowiązku i nie będę ponosił kosztów na rozmowy telefoniczne i wyjaśnianie czyjejś pomyłki, lub niechlujstwa. Czy to jest z Państwa strony działanie celowe (?), bo już różne dziwne historie bywały naszym kraju).
  Jest 07 01.2014r. godz. 10:47 . – sprawdziłem swoje konto – środków brak.
  Powiadomiliście mnie, że pożyczka udzielona a zapomnieliście przesłać kwotę i żądacie spłaty…
  To jest ********stwo (próba wyłudzenia), ścigane z urzędu.

  Net Credit – “….Prosimy o zwrot pożyczki na nasze konto… Pieniądze wyszły od nas ok godz. 17, 03.01.2014 z konta PKO na Getin (był weekend i święto w poniedziałek). Pieniądze powinny dzisiaj się zaksięgować”.

  Aby nie przedłużać…. finał taki – ostatnia moja odpowiedź; –

  Proszę o usunięcie moich danych osobowych z Państwa zasobów pamięciowych.Nie będę nigdy już korzystał z Państwa usług, gdyż jesteście (w mojej ocenie) firmą nierzetelną, (miałem przyznaną od Was pożyczkę nr ….. w dn. 03.01.br., którą dostałem dopiero… 07.10.br. “Dysponowałem nią”…. – 5 minut – to był czas…., by “zdążyć” Wam ją odesłać. Środki zalegały po bankach a Wy niesłusznie liczyliście mi zadłużenie… [!] ).
  Po mimo “przygody” pełniej dla mnie i niepotrzebnej irytacji, pozdrawiam – choć ozięble i jesteście już w mojej skrzynce określeni jako adresat – spam i maile od Was będą już automatycznie kasowane.

  1. Ja również mam złe doświadczenia z tą firmą. spłaciłam przeterminowaną pożyczkę w październiku (oczywiście ze wszystkimi kosztami dodatkowymi, które były zamieszczone na moim profilu) i do dzisiaj tj. marzec nie została odnotowana jej spłata ( sprawdzam po zalogowaniu się na stronie). Kontaktowałam się z firmą telefonicznie i przez internet a oni nadal swoje, że nie otrzymali wpłaty (mimo, że wysłałam potwierdzenie wpłaty). Spróbowałam jeszcze rozwiązać ten problem tradycyjną drogą listową ( dołączając potwierdzenie z banku podstemplowane przez pracownika)
   i czekam na odpowiedź. Jeśli nic się nie zmieni, to również zamierzam przekazać sprawę dalej, bo jak długo może trwać księgowanie?! 5 miesięcy?!

 4. uważajcie na ubezpieczenie , zostaniecie ubezpieczeni w NET CREDIT , stracicie dodatkowe pieniądze , fatalne warunki , ja korzystam z chwilówki na lepszych warunkach , 1400 zł pożyczyłem i tyle samo oddam

 5. Otrzymałem, a raczej osoba,która posłużyła się moim kontem bankowym, kredyt w wysokości 300 zł tego samego dnia co ktoś przystał na umowę netcredit. Co wynika z wydruku bankowego z działaniami jakie były prowadzone z mojego konta. Znaczy to tyle, że każdy może dostać od nich pieniądze. Teraz mam tylko nadzieję, że uda mi się anulować spłatę długu, którego nie zaciągnąłem. :/ Parabanki to szajs, za to visset, okazał się być rozsądnym graczem na rynku, który nie przyjął wniosku o pożyczkę z czego jestem bardzo zadowolony.

 6. jak dla mnie wszystko jest ok! bez żadnych komplikacji otrzymałam pożyczkę na konto! tą pierwszą darmową! kasę miałam na koncie już po około 15 minutach! ja polecam

 7. NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY ,OSOBISCIE RAZ WZIĘLAM U NICH CHWILOWKE SPŁACIŁAM NA CZAS , ALE GDY CHCIAŁAM WZIĄSĆ PONOWNIE TO NAGLE OKAZAŁO SIĘ ŻE MÓJ WNIOSEK SAM SIĘ ZMIENIŁ CZYLI NAGLE ZARABIAM NA MIESIĄC 100ZŁ I NIE MAM ZADNYCH WYDATKÓW , DOSTAŁAM MIESIĄC JAKBY KARY ŻE NIE MOGE WNIOSKOWAC PO TYM CZASIE I ZMIANIE WNIOSKU NA WŁASCIWY SAMI WYSYŁALI PROPOZYCJE POŻYCZKI I ZNOWU TO SAMO ANALITYK PO PARU SEKUNDACH ODRZUCIŁ , TRWAŁO TO TAK PRZEZ KILKA RAZY CZYLI JAKBY ZE MNIE DRWILI ,ZADZWONIŁAM DO FIRMY I OSWIADCZYŁAM IŻ NIE CHCE WIĘCEJ SŁYSZEĆ O ICH PROPOZYCJACH. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH NIE DAJCIE SIĘ NABRAC BO NIKT TAM NIE DOSTANIE 1000ZŁ.

 8. Tęż zostałam przez nich oszukana wysłałam 3 przelewy i piszą mi że Opłata rejestracyjna nie została uznana.

  Przypominamy, iż nie akceptujemy wpłat gotówkowych, przelewów ze SKOK oraz z rachunków firmowych. Przelew powinien zostać dokonany z prywatnego rachunku bankowego (jeśli są Państwo współwłaścicielami konta prosimy o przysłanie potwierdzenia z banku w pliku pdf).

  Poniżej ponownie przesyłamy szczegóły płatności.

  Tytuł przelewu:
  A w regulaminie żądają przelewu z osobistego konta i tak też zostało wysłane i nic Oszuści unikać tego NetCredit!!!!!!

 9. Pożyczka spłacona i odesteki za siedem dni jak informowała firma na koncie klienta. Po 2 tyg dostałam info, że pożyczka nie została spłacona i mam zapłacić 30zł. Próba kontaktu z infolinią i oczekiwanie na oddzwonienie (bo tylko tak jest to możliwe) nie powidła się. Wysłany mail z screenem z banku o zapłacie niczego nie zmienił. Firma żądała już 60zł dopłaty. Kolejna próba kontaktu tel – nikt nie oddzwonił. Po miesiącu żądano już 112zł, dzwoniąc jako nowy klient wreszcie udało mi się skontaktować z windykacją. Gdzie została poinformowana, że nie dopłaciłam 1.68zł, że pisano do mnie mail w tej sprawie, którego nie mam. I że za 1.68zł jestem teraz winna firmie Net Credito 125zł. Usłyszałam, że takie są standardy działania.
  Takie metody działania w moim przypadku nie przejdą – poinformowałam już rzecznika praw konsumenta i prokuraturę. Firma działa wobec klienta, tak, że pasują tutaj tylko niecenzuralne słowa. Nie można się do nich doprosić o kontakt, unikają go, a potem człowieka posądzają o nie oddawanie pieniędzy. Przemyślany sposób działania, by wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy. NIE POLECAM.

  1. I powiedz mi, jak się sprawa skończyła. Ja również nie polecam tej firmy i wszędzie będę pisał o jej nieuczciwości. Trzy dni temu mimo spłaty pożyczki stwierdzili, że mam niedopłatę około 8 zł. Po trzech dniach twierdzą, że jest to już ponad 30 zł. Hahaha, a co najlepsze, nie potrafią mi odpowiedzieć, za co i w jaki sposób to naliczyli. Również zwróciłem się do rzecznika, ale najgorsze jest to, że ja się tylko chcę dowiedzieć, co i jak mi liczą. Chyba po prostu nie potrafią tego policzyć. NET CREDIT – NIE POLECAM, NET CREDIT – FIRMA OSZUSTÓW.

 10. Prawie tydzień czasu czekam na zaksięgowanie opłaty rejestracyjnej, to jakaś kpina. Nie wiem, czy w ogóle dostane pieniadze, codziennie pisze do nich i twierdzą, że nie zostało to zaksięgowane. Wysyłam potwierdzenie przelewu i nadal nic. Jeżeli tak traktuje wszystkich , to obracają naszymi wpłatami i nic w z zamian.
  Polecam Vivus i wongę, ekspresowa wypłata pieniedzy.
  Ich absolutnie nie !!!!!

 11. Witam i od razu chciałbym wyjasnic sprawę kredytowania tej firmy.Oczywiscie chodzi tu o netcredit.Uwazam ze jest to firma bazujaca na klientach czyli wplac,przyslowiowa zlotowke a my Ci damy kredyt…Wiele osob nie dostalo tego jak zapragnionego kredytu.Oczywiscie dostaniesz jak masz bardzo dobry BIK i jeszcze zarabiasz sporo.Ale wyobrazcie sobie jedna sprawę,na czym wlasnie i z kad sa pieniądze na pozyczki.Wystarczy ze wpłaci przyslowiowa zlotowke osoba,a jest ich 100 000 000,czyli bardzo prosty wniosek,zarabiaja na was samych i tak się traktuje w tym kraju ludzi….
  Dla mnie ta firma nie istnieje i będę wszędzie pisal by już nikt się w tego rodzaju sprawy nie wpakowal.bo zarabiają tylko na tych biednych ludziach….Pozdrawim wszystkich…Wiktorenko,,,,,,

 12. Ja tak samo czekałam bardzo długo na informacje, decyzję od nich! jak juz dostałam po dwóch dniach ze jest pozytywna to za następne 24 goziny otrzymałam pieniądze na konto! no więc ja się pytam: po co reklamujecie się, ze pieniadze mozna otrzymac w 15 minut jak tak nie jest?ja polecam pozyczke w Łatwy Kredyt.pl, możesz mieć ją na koncie naprawde w parę minut, ogólnie obsługa jet bardzo miła i szybka! polecam1

 13. Zdecydowanie ostrzegam przed firmą NET CREDIT, naliczają wymyślone ubezpieczenie, z pożyczki 2000 może się zrobić 3500, konsultanci są wyjątkowo bezczelni i chamscy w rozmowie, traktują człowieka jak śmiecia.

 14. Mam problem z tą firmą ktoś w 2012 roku wziął na mnie pożyczkę 600 zł jest rok 2016 komornik zablokował mi konto ja mam im oddać bagatela 2028 zł dzwoniłam do nich żeby przysłali mi umowę na mój adres,bo adres podany we wniosku był inny niż mój,ale zbyli mnie że jeżeli ja nie brałam pożyczki to nie jestem ich klientem i nie moga mi wysłać umowy.Sprawa jest na policji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *