Net Credit

Zepsuty samochód? Net Credit pożyczy Ci na naprawę!

Zepsuł Ci się samochód i nie możesz go naprawić, bo „nie masz pieniędzy”? Części do samochodów są zwykle bardzo drogie, a do tego trzeba jeszcze doliczyć transport do mechanika oraz opłacenie samej naprawy. Koszta są wysokie, dlatego „żaden kierowca nie lubi usterek”. Szczególnie, że często wiąże się to „z utrudnionym” dojazdem do pracy! Jest to więc dość spory problem. Jeśli „nie masz pieniędzy na naprawę”, to „pożycz je” od Net Credit! To trwa tylko kilka minut, a „pieniądze szybko trafią” na Twoje konto. Dzięki temu „w łatwy sposób” zdobędziesz „kasę” na naprawę auta, a do tego nie będziesz musiał czekać długo na naprawę, bo od razu będziesz „w stanie” za nią zapłacić!

W jaki sposób można porozmawiać z doradcą Net Credit?

„Potrzebujesz rozmowy z kimś doświadczonym”? Może obawiasz się, że parabank nie przyzna Ci pożyczki? Zadzwoń do Net Credit przedstawiciela firmy i „zapytaj o co tylko chcesz” pod numerem telefonu: (22) 100 – 60 – 10. Możesz też „odwiedzić oddział bez banku” pod adresem: Warszawa Al. Solidarności 117. „Chcesz więcej informacji”? Proszę:

Adres e-mail: info@netcredit.pl
KRS: 0000401570
NIP: 5272670266
REGON: 145874815

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Net Credit?

Najpierw wejdź na stronę parabanku „pod adres” : www.netcredit.pl. Następnie „załóż tam własne konto pożyczkobiorcy”. „Na pierwszej stronie” zobaczysz „kalkulator pożyczkowy”, dzięki któremu możesz wybrać sumę pożyczki oraz okres jej spłaty. Jeśli już to zrobiłeś, kliknij „Weź pożyczkę”. Dalej „postępuj według wskazówek”. Nie zapomnij, że „na końcu będziesz musiał przelać” kwotę w wysokości 1zł na konto pożyczkodawcy. Dzięki temu „pozabank” otrzyma Twój numer konta oraz dane do przelewu. „Poczekaj teraz trochę”, a niebawem otrzymasz decyzję Net Credit o przyznaniu pożyczki. „Posiadasz już taką”? To sprawdź swoje konto (w banku!)!

Co zrobić w wypadku gdy nie będziesz miał pieniędzy na spłatę Net Credit?

Czasami zdarza się tak, że nie mamy pieniędzy „na kredyt: w wyznaczonym terminie… Oczywiście, że „lepiej jest je mieć” (bo można „od ręki” spłacić kredyt i „zachować spokój”)! Ale jeśli się nie mamy? Co wtedy możemy zrobić? Najlepiej zadzwonić do doradcy i dowiedzieć się w jaki sposób „przesunąć termin spłaty”. „On Cię pokieruje i powie”, co musisz zrobić. Zadzwoń! „Lepsze to, niż zamartwianie się”! Musisz wiedzieć, że …za to trzeba zapłacić. Jeśli pożyczasz 1500 PLN od Net Credit, to „musisz się liczyć z takimi opłatami”:

7 dni zwłoki: 335 złotych
14 dni opóźnienia: 375 złotych
30 dni przedłużenia: 450 złotych

Ile należy zapłacić za pożyczkę w Net Credit?

„Pokażemy Ci” jak „mogą prezentować się” przykładowe koszty kredytu o wysokości 1500 PLN.

Kwota pożyczki: 1500 złotych
Okres spłaty pożyczki: 30 dni
Prowizja pożyczki: 375 złotych
1- dniowa prowizja pożyczki: 12 złotych i 50 groszy
Oprocentowanie pożyczki: 25%
1- dniowe oprocentowanie pożyczki: 0.83%
Kwota do oddania: 1875 złotych

Chcesz zarobić z Net Credit? Zaproś znajomych!

„Czy wiesz, że …” możesz „zarabiać” razem z Net Credit? To bardzo proste! Wystarczy, że „polecisz swoim znajomym pożyczki” w Net Credit. Jeśli „ktoś z nich” będzie chciał „wziąć pożyczkę w tym bez banku”, wypełni wniosek, przeleje 1 złoty na konto pożyczkodawcy i „weźmie kredyt” (nie ważne w jakiej wysokości!), to „Ty na tym zarobisz”! „Ile możesz dostać”? Za każdy „1 kredyt Twoich znajomych otrzymasz aż 50 złotych” na swoje konto! Jest to „premia dla Ciebie za nowego klienta”! No to jak? „Chcesz zarabiać z nie bankiem”? To zacznij szukać nowych klientów!

Ile możesz pożyczyć od Net Credit?

Parabank przyznaje kredyty „w dwóch różnych wysokościach”. Jeśli jest to „Twoja pierwsza pożyczka”, to możesz „wziąć” nie więcej niż 600 złotych! Jeśli tą spłacisz w terminie, to kolejną będziesz mógł „pożyczyć już w sumie” do 2100 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *