OK Money Ci pomoże!

Pieniądze na Studia? OK Money Ci pomoże!

Dziś nie jest niczym dziwnym, że student uczy się i pracuje jednocześnie. Jednak czasami bywa tak, że „pracuje jedynie po to, żeby się utrzymać”. Nie jest w stanie opłacić czesnego na Uczelni, co jest przecież konieczne, aby podejść do egzaminów! Dlatego właśnie jeśli jesteś w podobnej sytuacji, to „nie krępuj się pójść” do OK Money, bo „oni pożyczą Ci pieniądze” i wtedy „z pewnością” przystąpisz do wszystkich egzaminów!

Jak wziąć pożyczkę w OK Money?okmoney

Jeśli posiadasz dostęp do Internetu, to „zaciągnięcie kredytu” nie będzie problemem! Wystarczy, że odwiedzisz stronę parabanku (www.okmoney.pl). Po prawej stronie zobaczysz „kalkulator kredytowy”, który musisz wypełnić. Możesz „zaznaczyć tam sumę pieniędzy” jaką chcesz pożyczyć oraz ilość dni jaką potrzebujesz na spłatę. Jeśli będziesz już zdecydowany, kliknij „Weź pożyczkę” . Będziesz musiał dalej wypełnić wniosek i wysłać go do „pozabanku”. Następnie dostaniesz decyzję potwierdzającą przyznanie pożyczki (zobaczysz ją w swoim profilu pożyczkobiorcy). Później otrzymasz wiadomość SMS wraz z tymczasowym hasłem, które będziesz musiał wpisać w odpowiednim miejscu. Jeśli już to zrobiłeś, z pewnością „ukazała Ci się umowa”. Przeczytaj ją dokładnie i potwierdź. W tym momencie „będziesz poproszony o przelanie” 0.01 złotych na konto OK Money. Dzięki temu „pozabank” otrzyma Twój numer konta wraz z danymi. Gdy już masz to za sobą, to prawdopodobnie w ciągu 1 godziny powinieneś dostać pożyczkę na wskazane (przez Ciebie!) konto bankowe.

„Warto wiedzieć, że”… przez kilka najbliższych dni trzeba „wypatrywać listonosza”, który przyniesie Ci fakturę oraz umowę, którą trzeba podpisać własnoręcznie i odesłać na adres „bez banku”.

W jaki sposób starać się o drugą pożyczkę w OK Money?

„Tutaj” nie ma żadnego problemu, bo wystarczy wysłać już tylko SMS do parabanku. Istotne jest to, aby „dokładnie napisać o co chodzi”. To nie wiadomość do kolegi, więc trzeba ją napisać poprawnie. SMS-a „wysyła się” pod numer 4455. W treści musi się znaleźć suma pożyczki oraz okres jej spłaty. Treść ma być następująca „OKM kwota pożyczki okres spłaty hasło” (na przykład OKM 2000 30 Hasło). Kwotę pożyczki możesz „sobie wybrać” między 200 złotych a 1500 PLN, ale pamiętaj, że okres spłaty zawsze jest do 15 lub 30 dni! Gdy wyślesz wiadomość, na Twoją pocztę elektroniczną przyjdzie umowa, którą znowu musisz przeczytać i zaakceptować. Teraz cierpliwie poczekaj na przelew!

Ile musisz oddać za pożyczkę w OK Money?

W zależności od tego ile chcesz pożyczyć i w jakim terminie będziesz mógł zwrócić pieniądze, oprocentowanie i opłaty mogą się między sobą różnić. My Ci pokażemy jak może „przedstawiać się” przykładowy kredyt na 1200 złotych:

Kwota pożyczki: 1200 PLN
Okres spłaty pożyczki: 15 dni
Prowizja pożyczki: 324 PLN
1- dniowa prowizja pożyczki: 21.6 PLN
Oprocentowanie pożyczki: 27%
1- dniowe oprocentowanie pożyczki: 1.8%
Kwota pożyczki do oddania: 1524 PLN

„Co mówią te obliczenia”? Pożyczając od „pozabanku” kwotę w wysokości 1200 złotych, musisz oddać o 27% więcej czyli 324 PLN. Razem po 15 dniach pożyczki będziesz musiał oddać 1524 złote.

Ile możesz pożyczyć od OK Money?

Jeśli decydujesz się pożyczyć pieniądze od tego „nie banku”, to pierwszą drugą i trzecią pożyczkę dostaniesz nie wyższą niż 500 złotych! Dopiero „od czwartej pożyczki” (pod warunkiem spłacania poprzednich rat terminowo), możesz starać się o 800 PLN, a „od piątej możesz wziąć” już 1500 złotych! Pamiętaj, że aby otrzymać kolejny kredyt musisz spłacać terminowo wszystkie poprzednie. Jeśli „będziesz miał z tym problemy” prawdopodobnie „pozabank” będzie zmuszony odmówić Ci udzielenia pożyczki.

Czy można przedłużyć pożyczkę w OK Money?

Jeśli „masz problemy z oddaniem długu bez bankowi”, możesz zadzwonić do doradcy i dowiedzieć się w jaki sposób będziesz mógł przedłużyć okres spłaty. Jest to możliwe, ale trzeba uiścić odpowiednią opłatę. Wszystkiego dowiesz się telefonicznie.

Jak porozmawiać z doradcą OK Money?

Możesz się z nim skontaktować pod:

Numerem telefonu: (58) 881-01-02
Adresem: Gdańsk ulica Grunwaldzka 82

Podajemy Ci też inne ważne dane firmy:

KRS: 0000404034
REGON: 221572314.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *