SMS365 opinie

SMS365 opinie „czekają na Ciebie”!

„Wypatrywałem dzisiaj (w Sieci!) pożyczki SMS i „ujrzałem” stronę www.sms365.pl (To bank czy parabank?)! Umowę pożyczki „zawieramy” za pośrednictwem wiadomości SMS (Czy jestem w błędzie?). Wniosek o pożyczkę „podpisujemy” poprzez jednego SMS – a (Czy kilka?)! Koszt jednej wiadomości SMS to 60 groszy (Czy więcej?)! Moim sms365-logo zdaniem to bardzo uczciwa propozycja (a Waszym?). Uważacie, że powinienem „odważyć się” złożyć wniosek o pożyczkę? Jakie jest Wasze zdanie? Dziękuje za wszystkie wypowiedzi”!

„Nie „pobieraj” pożyczki od SMS365! To nie jest „bezstronna” firma! Korzyść odnosi tylko ona (nie osoby składające wniosek o pożyczkę!)! Firma „ogołoci” Twój portfel (nie zostanie w nim nawet jedna złotówka!) i wyciągnie od Ciebie wszystkie pieniądze (żadnej pożyczki „nie zobaczysz”!)!

„Ostrzegam wszystkich przed firmą SMS365 (Ciebie również!)! Jestem osobą bezrobotną (od kilku lat!), ale comiesięczny dochód „posiadam” (nie mam żadnej umowy z moimi pracodawcami, pobieram zasiłek dla bezrobotnych!)! Mój wniosek „nie został przyjęty” (o czym zostałam poinformowana już po kilku minutach!)! Tuż przed złożeniem wniosku o pożyczkę (w SMS365!) sprawdziłam swoją historię kredytową (w BIK!), jest ona pozytywna (nigdy nie miałam żadnego kredytu w żadnym banku!)! Do firmy wysłałam tylko jedną wiadomość SMS (koszt 5 złotych!), pieniądze nie zostały mi zwrócone!

„Jestem bezrobotną studentką (nie jestem zgłoszona w Urzędzie Pracy, czasami dorabiam!) i otrzymałem pożyczkę w parabanku SMS365! Uważam, że firma „zachowała się” bardzo w porządku (nie pożyczyłam dużo pieniędzy, a mój „niesystematyczny” dochód wystarczy „na pokrycie długu”!) w stosunku do mnie (do pozostałych pożyczkobiorców – studentów bez stałej pracy, na pewno również!). Nie wierzę w to, że czeka na mnie „haczyk” (SMS365 powiadomił mnie o wszystkich kosztach!)!”

„Czy ktoś z Państwa wie, „o ile” mogę spóźnić się ze spłatą pożyczki SMS365? Okazało się, że mój szef nie wypłaci mi premia (otrzymałem tylko „premię słowną”!), i nie będę mógł oddać pieniędzy (do parabanku) po 30 dniach (po 60 dniach, owszem!)”

„Nie polecam firmy SMS 365 (żadnemu pożyczkobiorcy!), ona okrada Nasze portfele (oprocentowanie pożyczki jest kosmiczne!)”!

„Jestem „regularnym” klientem parabanku SMS365! Nie mam żadnych dochodów (ani pensji, ani zasiłku, ani zapomogi), a za pierwszym razem pożyczyłem 600 złotych (dla mnie dużo!)!Ze spłatę spóźniłem się „nie jeden raz” kilka dni (od 2 do 4!), i nie musiałem „z tego tytułu” płacić żadnej kary (do mojej pożyczki nie zostały doliczone żadne odsetki „za zwłokę”!)! Skontaktowała się ze mną pracownica firmy SMS365 (wysłała mi wiadomość e – mail z pytaniem) i zapytała, kiedy mogę oddać im pieniądze? (odpowiedziałem, że w ciągu tygodnia!). Każda pożyczka (miałem ich już kilkanaście!) została mi wypłacona „nie dłużej niż po” 24 godzinach! Na bieżące byłem informowany o „postępach” (akceptacji wniosku, „wyjściu” przelewu…) za pośrednictwem wiadomości SMS. Pożyczkę polecam wszystkim osobom „w nietypowej sytuacji finansowej”!

„Co to jest lichwa? To oferta firmy SMS365! Zgadza się! Pożyczkę otrzyma każda osoba, który złoży wniosek (wyślę wiadomość SMS!), nawet? Nawet osoby bez pracy, bez dochodu, „tkwiące” w spirali zadłużenia! Po miesiącu musimy oddać 1000 złotych (pożyczając tylko 600 złotych!)”!

„Nie oddam żadnych pieniędzy do SMS365! Pożyczyłem tylko 300 złotych (nawet nie zauważą „takiego ubytku”)! Nie podpisałem żadnej umowy (przesłałem tylko jedną wiadomość SMS), więc nie muszę (do niczego się nie zobowiązałem na piśmie!)!

„Zdecydowałem się ubiegać o pożyczkę w SMS365 kiedy „spotkała mnie” niespodziewana i „nie łatwa” sytuacja w życiu (nie straciłem pracy, ale znacznie obniżył się mój comiesięczny dochód!)! Pożyczka została mi przyznana „słowo w słowo” po minucie! Niepokoiłem się ukrytymi kosztami! Na szczęście na żadne „nie natrafiłem”! Oddałem dokładnie tyle ile…? Na ile wskazuje tabela (umieszczona na stronie internetowej parabanku”!”

„Nie pożyczajmy dużo pieniędzy od SMS365 (to uwaga nie tylko do osób poważnie zadłużonych!)! Dlaczego? Dlatego, że im więcej pieniędzy pożyczymy tym więcej będziemy musieli oddać (oprocentowanie Naszej pożyczki będzie wyższe)! Pożyczajmy wyłącznie małe kwoty (i to na krótko!)”!

„O pożyczkę SMS365 nie mogą wnioskować te osoby, które mają „już” pożyczki w banku! Nasza „karta” musi być czysta! Ja nigdy nie pożyczałam pieniędzy w bankach (dopiero kilka lat temu założyłam konto w banku!) i parabank SMS365 od razu zaakceptował mój wniosek o pożyczkę (nie pracuję, jestem na utrzymaniu męża!)”!

„To prawda, że w SMS365 możemy pożyczyć tylko 500 złotych? 500 złotych pożyczam u mojej rodziny (ale nie w banku!) albo dobrych znajomych (bez procentów!). Wniosek o kredyt w banku składam dopiero wtedy, kiedy potrzebuję minimum 10 tysięcy złotych”!

„Pożyczka SMS365 ma najwyższe oprocentowanie! Spójrzcie na oprocentowanie pożyczek w innych firmach! Na przykład VIA SMS”!

„Co najmniej raz w miesiącu pożyczam pieniądze od SMS365! Co chwila również składam wniosek o kredyt w banku! SMS365 udziela mi pożyczki, zawsze! Banki, nigdy! Banki „wymagające” ode mnie zastawu (nie zastawię swojego mieszkania, aby otrzymać kredyt w wysokości 20 tysięcy złotych!), SMS365 nie! Co miesiąc zarabiam ponad 2000 złotych (nie brutto, netto!). Wszystkie kredyty spłacam na czas (również pożyczki w parabankach!), ale banki i tak uważają, że nie jestem wiarygodnym klientem (może gdybym miał 5 tysięczny dochód?)”!

13 komentarzy

  1. Witam , tak czytam te opinie i myślę że jesteście w błędzie , każdy rejon ma swojego agenta u którego możecie podpisac normalną umowę . Lecz większość ludzi idzie po prostu na wygode wysyłając sms .

  2. Witam! Ja niestety nie dostałam u nich marnych 200 zł. A tak mi były potrzebne. Poratowałam się za to w eBanknocie. Oni podeszli do mnie indywidualnie, miałam małe zadłużenie, które im nie przeszkadzało i bez problemu dostałam wnioskowaną kwotę. Mało tego eBanknot jest chyba najtańszy z tych wszystkich pożyczek, o których czytam w necie. A! Nie musiałam wysyłać żadnych pieniędzy na konto w celu weryfikacji. Wystarczyło, że zadzwoniłam i w ciągu 20 min. otrzymałam odpowiedź, że mogę wpaść po pieniądze. Polecam.

  3. Dla mnie jest to bank frajerów,reklamują się jako szybka chwilówka a po 48 godz nie mam żadnej odpowiedzi.W moim rejonie przedstawiciel jest pożal się boże,skąd oni biorą takich ludzi.Dlatego odradzam ten bank

  4. Nie zgodzę się z opiniami. Wypełniłem wniosek przelałem 1gr rejestracyjny , a po chwili zadzwoniła do mnie Pani i spytała sie czy wnioskowałem itd. Akurat mam konto w banku tym co oni więc 10 minut i miałem kaske na koncie.

  5. Świetna firma, uprzejma obsługa. Pieniądze miałam na koncie w 20min od momentu przelania grosza. Przed wypłatą kontaktowali się ze mną jeszcze w celu potwierdzenia danych podanych na wniosku i tyle 🙂 Pani poinformowała mnie o kolejnym kroku i ile będe czekała na wypłatę pożyczki. Genialne polecam 🙂

  6. Ja polecam. Brałam w ubiegłym roku niewielką pożyczkę, aby zrealizować swoją wizję wymarzonego ślubu i wesela – to był strzał w dziesiątkę, choć znajomi ostrzegali mnie przed braniem kredytów itp.

  7. Ze swojej strony moge ich polecic. KIka miesiecy temu korzystalem i jestem do tej pory zadowolony. Zadnych minusow, wszystko proste i jasne, w razie czego tlumacza jak dziecku 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *