Szybka pożyczka – VIA SMS

Szybka pożyczka na „niecierpiące zwłoki” wydatki – VIA SMS

„Zdarzają Ci się są sytuacje”, w których „nie wiesz co masz zrobić”? Czy czasami „wypada Ci z głowy” zapłacenie „najważniejszych opłat”? A może Twoje dziecko „chce wyjechać na wakacje” i „zamiast zapłacić” za mieszkanie, „chcesz opłacić dziecku wyjazd”? Pamiętaj, że „opłaty za nieruchomość są najważniejsze”! Nie możesz więc „odkładać ich sobie w nieskończoność”, bo odsetki „będą Ci rosły”! W takiej sytuacji lepiej „wziąć pożyczkę” od VIA SMS i za wszystko „zapłacić od razu”!

Chcesz wiedzieć jak skontaktować się z VIA SMS? Podamy Ci wszystkie niezbędne dane:via-sms

Adres strony: www.viasms.pl
Numer telefonu: (22) 291-53-55
Adres: Warszawa ulica Jana Pawła II 80 / 59
REGON: 021370663
NIP: 8992704871
KRS: 0000367773

Ile możesz pożyczyć od VIA SMS?

Jeśli to „Twoja pierwsza pożyczka” w tym „bez banku”, to będziesz mógł „wziąć zaledwie” 500 złotych. „Nie przejmuj się niską kwotą”, bo każda kolejna pożyczka, to „więcej pieniędzy”! „Za drugim razem dostaniesz” już 1100 PLN, za trzecim razem „weźmiesz” 1500 złotych, a za „czwartym” aż 2000 PLN! „O czym powinieneś wiedzieć”? „O tym, że” … kolejną pożyczkę „możesz zaciągnąć” po spłaceniu każdej poprzedniej, ale „nie szybciej niż 7 dni” od jej „zamknięcia”.

Ile kosztuje pożyczka w VIA SMS?

„Wiadomo nie od dziś”, że za każdy kredyt czy pożyczkę „trzeba zapłacić”. To znaczy, że „do kwoty pożyczonych pieniędzy” musisz też doliczyć opłaty oraz oprocentowanie. „Rozpiszemy dla Ciebie” prosty kredyt na 500 złotych (czyli tyle, ile może wynieść pierwsza pożyczka):

Kwota pożyczki: 500 PLN
Termin spłaty pożyczki: 15 dni
Prowizja pożyczki: 43 PLN
1- dniowa prowizja pożyczki: 2.86 PLN
Oprocentowanie pożyczki: 8.6%
1-dniowe oprocentowanie pożyczki: 0.57%
Łączna suma pożyczki do oddania: 543 PLN

W jaki sposób „przedłużyć spłatę pożyczki” w VIA SMS?

„Zauważ, że” … jest możliwość „odsunięcia pożyczki”. Jeśli „nie jesteś w stanie” spłacić pożyczonych pieniędzy w terminie, to „zgłoś się” do VIA SMS i „ustalcie kolejny termin spłaty”. „Możesz to zrobić” telefonicznie lub poprzez e-mail. Pamiętaj, że takie „wydłużenie kosztuje”! Ile za to zapłacisz?: (przy pożyczce w wysokości 500 złotych)

7 dni zwłoki – 39 PLN
14 dni opóźnienia – 68 złotych
30 dni spóźnienia – 115 PLN

„Nie są to zbyt duże sumy”, ale czasami trzeba skorzystać z „wydłużenia okresu spłaty”. „Niekiedy zdarza się”, że pożyczkobiorcy „zapominają o terminie”, po prostu im „gdzieś umyka” i dlatego muszą „przedłużyć okres” do spłacenia. Właśnie dlatego „trzeba na to uważać”, bo przecież zapłacisz za to ze swojego portfela!

Jak możesz wziąć pożyczkę w VIA SMS?

Na stronie (e – wizytówce!) parabanku „znajdziesz kalkulator” („wyświetli się” od razu po otwarciu strony). Wypełnij go („konkretnie” czas spłaty i kwotę pożyczki), a następnie kliknij ikonkę „Weź pożyczkę”. Teraz „musisz postępować według wskazówek”. Pamiętaj, żeby „dwa razy sprawdzić” swoje dane, które wpiszesz! Lepiej żeby „nie wkradł się tam błąd”! Wypełniłeś już wszystko? To „przelej jeszcze na konto” „pozabanku” kwotę w wysokości „0.01 złotych”. Poczekaj chwilę na „decyzję o przyznaniu pożyczki”, a następnie „sprawdź konto”, bo „niebawem pieniądze znajdą się właśnie tam”!

Dlaczego musisz przelać 0.01 złotych na konto VIA SMS?

Nie jest to żadna „wysoka opłata”. Nie jest to też „opłata członkowska”. To po prostu „bezpieczny sposób” na przekazanie swoich danych „nie bankowi”. Gdy „pozabank dostanie” Twój przelew, od razu będzie „miał numer konta” (którego nigdzie indziej „nie podajesz”), oraz dane do przelewu, na który „przeleje pieniądze”!

Ile masz czasu na spłatę pożyczki w VIA SMS?

Gdy będziesz „podpisywać umowę z bez bankiem”, będziesz musiał „podać okres spłaty” pożyczki. Dzięki temu „będziesz wiedział” w jakim terminie musisz „oddać pieniądze”! W tym miejscu warto się „trochę zastanowić”, bo im „krótszy okres spłaty”, tym „mniejsze opłaty i prowizje”. Z kolei im „dłuższy termin”, tym „więcej do oddania”. Warto też „zastanowić się kiedy będziesz miał pieniądze”, aby móc „zapłacić pozabankowi”! Jeśli wiesz, że za 15 dni „nie będziesz miał takiej sumy”, to „wydłuż pożyczkę” o kolejne 15 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *