Szybka pożyczka w SKOK – zabieramy swój głos!

Szybka pożyczka w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo Kredytowej – zabieramy swój głos!

Czy szybka pożyczka to pożyczka, do której Polacy przystępują najczęściej tuż przed ważną uroczystością rodzinną i remontem w domu? Czy to prawda, że Nasza wiedza o szybkich pożyczkach jest zbyt mała? Czy rzeczywiście nie potrafimy odpowiedzieć na pytanie : Jakie oprocentowanie ma szybka pożyczka od ręki np. w SKOK – u? Czy całkowicie nieznana jest Nam wysokość prowizji za udzielenie pożyczki przez na przykład Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo – Kredytową? Czy naprawdę nie wszyscy wiemy o tym, że każdy kredyt na dowód możemy spłacić wcześniej, bez żadnych dodatkowych opłat? Kasa Stefczyka opinie Czy pożyczka bez ubezpieczenia to pożyczka dostępna w każdym SKOK – u? Czy opłata przygotowawcza pobierana jest przez każdą Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo – Kredytową? Czy kredyt bez zaświadczeń w SKOK – u jest zawsze droższy niż kredyt w banku? Czy Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa pożyczy Nam mniej pieniędzy niż banku?

Przystąp do pożyczki bez zaświadczeń w SKOK – u jeszcze dzisiaj! Zbliża się ślub Twój córki? Twój pierwszy wnuczek będzie miał chrzciny w najbliższą niedzielę? Twoja kuchnia wymaga remontu natychmiast? Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa pożyczy Ci pieniądze w ciągu najbliższych 24 godzin! Dołącz do członków SKOK – u, pokaż swój dowód osobisty i złóż wniosek o pożyczkę. SKOK udzieli Ci pożyczki nawet na kwotę 3000 złotych! Nie będziesz musiała oszczędzać na prezencie!

Czy szybka pożyczka w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowej, to pożyczka, którą pożyczkobiorco musi zwrócić równie szybko, jak pożyczył pieniądze? Nie! Spłata pożyczki bez zaświadczeń o dochodach (pożyczkobiorcy), może nastąpić aż w 120 ratach! Ponieważ najdłuższy okres pożyczkowania dla pożyczki w SKOK – u, to 10 lat!

Czy pożyczka bez zaświadczeń jest bardziej kosztowna w SKOK – u niż w banku? Na to i na wszystkie pozostałe pytania tytułowe, związane z kosztami pożyczki, odpowiadamy za pośrednictwem poniższej kalkulacji :

Szybka pożyczka od ręki 3000 złotych, czas na spłatę pożyczki : 5 lat!

Kwota pożyczki : 3000 złotych
Czas na spłatę pożyczki : 5 lat – czyli 60 miesięcy
Miesięczna rata pożyczki : 63 złote 75 groszy
Oprocentowanie nominalne pożyczki : 10% – czyli 300 złotych
Prowizja od udzielonej pożyczki : 9% – czyli 270 złotych
Opłata przygotowawcza : 20 złotych – czyli 0.66%
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – w skrócie RRSO : 15.49%
Koszt pożyczki– przez 5 lat : 1114 złotych i 65 groszy
Koszt pożyczki – przez 1 rok : 222 złote i 93 grosze
Koszt pożyczki – przez1 miesiąc : 18 złotych i 57 groszy
Koszt pożyczki – przez 1 dzień : 61 groszy
Całkowita kwota do spłaty pożyczki : 4114 złotych i 65 groszy
Całkowita kwota odsetek pożyczki : 824 złote i 65 groszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *