Szybki kontakt z obsługą klienta dzięki infolinii

UPC Polska to dostawca usług telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do internetu i usług telefonicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Ze względu na szeroki zakres oferty dla potrzeb różnych klientów, firma posiada rozbudowany system obsługi klienta.
Podstawową formą szybkiego kontaktu z obsługą klienta jest oczywiście połączenie telefoniczne. Możliwe jest połączenie się z konsultantem na czacie lub zadzwonienie na numer infolinii 813 813 813 (opłata za połączenie jest zgodna z taryfą operatora). Ze względu na odmienność charakteru świadczonych usług dla klientów prywatnych i dla przedsiębiorców, funkcjonuje osobna infolinia dla klientów biznesowych pod numerem 813 812 888. Przeznaczona jest zarówno dla telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych, jest dostępna w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze. Jest to niesamowicie wygodny i szybki sposób na rozwiązanie problemu – sztab konsultantów służy profesjonalną poradą, rozwiązuje problemy techniczne, udziela niezbędnych informacji odnośnie usług, przepisów, reklamacji i wiele więcej.

biznesman

Innymi dostępnymi formami kontaktu jest formularz na stronie internetowej operatora – zarówno mailowy, jak i umożliwiający wpisanie swojego numeru telefonu: wówczas konsultant UPS oddzwania w czasie około 30 sekund. Można też zostawić prośbę o oddzwonienie w podanych przez siebie godzinach w konkretnych dniach. Funkcjonuje również asystent kontaktu, który podpowiada najlepszą formę kontaktu dla danego problemu, łączy z konsultantem na czacie, przekierowuje do właściwej ścieżki kontaktu poprzez infolinię.

kobieta i telefon

W marcu 2019 UPC Polska już po raz trzeci zostało docenione przez konsumentów w XII edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi. Firma otrzymała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi 2019” w kategorii „Dostawcy rozwiązań telewizyjno-internetowych”. Tym samym, UPC Polska kolejny raz znalazło się w gronie firm, które wyróżniają się najwyższymi standardami obsługi klienta. Nic więc dziwnego, że może pochwalić się również tytułem jednego najbardziej polecanych operatorów na rynku. Świadczy bowiem szerokie spektrum dopracowanych usług, dbając przy tym o indywidualne potrzeby każdego klienta i umożliwiając sprawne rozwiązywanie wszelkich zaistniałych problemów oraz szybki kontakt z działem technicznym bądź obsługi klienta. Więcej szczegółów na https://kontaktinfolinia.pl/upc-infolinia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *