Aasa Kredyt (Asa Kredyt) – wszystko co powinieneś wiedzieć o firmie i pożyczkach!

Firma Aasa Kredyt znana jest szerzej pod nazwą Asa Kredyt, która widocznie łatwiejsza jest w wymowie i zapamiętaniu. Dla swoich klientów firma przygotowała bogatą ofertę pożyczek chwilówek, którą przedstawimy w poniższym zestawieniu – porównamy pożyczki o mniejszych kwotach do tych o większych oraz w rozróżnieniu na różne okresy pożyczkowania. Zapraszamy do lektury!

Aasa Kredyt – co to za firma?

zadowoleni ludzie
Naszym zdaniem oferta Aasa Kredyt jest godna polecenia.

Należy ona do skandynawskiej grupy Aasa Global, która specjalizuje się na rynku europejskim w udzielaniu szybkich pożyczek chwilówek na dobrze wypracowanych zasadach. Kieruje się w swojej działalności regułami Odpowiedzialnych Kredytów (ECRC), które zostały wypracowane przez Europejską Koalicję do spraw kredytów. Główną zasadą firmy jest więc fair lending czyli zasada odpowiedzialnego pożyczania.

Dokładna informacja o pożyczkach Aasa Kredyt

Aasa Kredyt proponuje pożyczki od 1000 do 3000 zł zawierane na okres od 1 do 24 miesięcy. Koszty pożyczki w Aasa Kredyt wyglądają następująco:

 • Oprocentowanie: 9%
 • Opłata przygotowawcza: 390 zł
 • Miesięczna opłata administracyjna: 15 zł

Pożyczka reprezentatywna w Aasa Kredyt – koszty

Roczna stopa oprocentowania pożyczki o kwocie 2500 zł na okres 24 miesięcy wyniesie 41,31% – przy pożyczce tej kwota spłaty przez klienta wyniesie 3483,52 zł

Kwota pożyczki:2500 zł
Okres pożyczki:24 miesiące
Koszty pożyczki:983,52 zł
Kwota spłaty pożyczki:3483,52 zł

Informacje koszty pożyczek w Aasa Kredyt

Ponieważ firma nie udostępnia prostego przelicznika jej pożyczek niestety bardzo trudno określić dokładnie koszty pożyczek w Asa Kredyt na wybranych warunkach. Postanowiliśmy jednak spróbować podać orientacyjny koszt wybranych pożyczek – wszystkie jednak zawarte informacje są czysto informacyjne. Do sumarycznych kosztów pożyczek należy jeszcze dodać koszt miesięcznej opłaty administracyjnej oraz różne koszty opłat przygotowawczych.

Kwota pożyczki:3000 zł
Okres pożyczki:24 miesiące
Raty miesięczne178 zł
Koszty miesięcznych rat:4272 zł
Informacyjna kwota spłaty pożyczki:4272 zł + opłaty administracyjne
Kwota pożyczki:3000 zł
Okres pożyczki:12 miesięcy
Raty miesięczne320 zł
Koszty miesięcznych rat:3840 zł
Informacyjna kwota spłaty pożyczki:3840 zł + opłaty administracyjne
Kwota pożyczki:2000 zł
Okres pożyczki:12 miesięcy
Raty miesięczne229 zł
Koszty miesięcznych rat:2748 zł
Informacyjna kwota spłaty pożyczki:2748 zł + opłaty administracyjne
Kwota pożyczki:2000 zł
Okres pożyczki:6 miesiące
Raty miesięczne428 zł
Koszty miesięcznych rat:2568 zł
Informacyjna kwota spłaty pożyczki:2568 zł + opłaty administracyjne
Kwota pożyczki:1000 zł
Okres pożyczki:24 miesiące
Raty miesięczne80 zł
Koszty miesięcznych rat:1920 zł
Informacyjna kwota spłaty pożyczki:1920 zł + opłaty administracyjne
Kwota pożyczki:1000 zł
Okres pożyczki:12 miesięcy
Raty miesięczne138 zł
Koszty miesięcznych rat:1656 zł
Informacyjna kwota spłaty pożyczki:1656 zł + opłaty administracyjne
Kwota pożyczki:1000 zł
Okres pożyczki:6 miesięcy
Raty miesięczne254 zł
Koszty miesięcznych rat:1524 zł
Informacyjna kwota spłaty pożyczki:1524 zł + opłaty administracyjne
Kwota pożyczki:1500 zł
Okres pożyczki:4 miesiące
Raty miesięczne498 zł
Koszty miesięcznych rat:1992 zł
Informacyjna kwota spłaty pożyczki:1992 zł + opłaty administracyjne

Kontakt z Aasa Kredyt

Wszystkie możliwe formy kontaktu z firmą zamieściliśmy poniżej:

 • E-mail: obslugaklienta@asakredyt.pl
 • Telefon: +48222195915
 • Fax: +48224869430
Adres do korespondencji:

Aasa Polska S.A.

ul. Sienna 64

00-825 Warszawa

Opinie byłych i stałych klientów Aasa Kredyt

Opinie byłych klientów o pożyczkach w Aasa Kredyt (Asa Kredyt) są pozytywne i zadowalające. Klienci podkreślają to, że przelewy pożyczek bardzo szybko księgowane są na koncie pożyczkobiorców oraz oni sami zostają przez firmę informowani za pomocą wiadomości SMS o przelaniu kwoty pożyczki na konto.

Chociaż firma sprawdza swoich klientów w BIK to jednak świadectwa wielu z nich pokazują, że nawet osoby z negatywną historią kredytową otrzymują pożyczki w Asa Kredyt. Są to szczególnie pożyczki na kwotę najniższą o wysokości 1000 zł.

Naszym zdaniem firma jest warta polecenia. Czekamy jednak z niecierpliwością na Państwa opinie. Zapraszamy do komentowania!

9 komentarzy

 1. Korzystałam z tej firmy przed świętami. Mogę polecić. Wszystkie formalności załatwiłam sprawnie i w miłej atmosferze. Od początku wiedziałam ile będę musiała spłacić, zero ukrytych kosztów, kruczków i drobnych druczków. Już następnego dnia od podpisania umowy, pieniądze były na moim koncie. Okres pożyczki rozłożyłam sobie na 18 miesięcy, bo różnica w spłacanej kwocie była niewielka, a w ten sposób mniej obciążam swój budżet.

 2. Brałem pożyczkę w Aasa w zeszłym roku przed świętami. Potrzebowałem zastrzyku gotówki, okazało się, że raty rozkładają na 18 miesięcy, co dla mnie okazało się być korzystne. Całość jeżeli chodzi o przydzielanie pożyczki poszło sprawnie, bez kruczków, wszystko jasne, czarno na białym bez haczyków. Jestem zadowolony, z czystym sumieniem mogę polecić.

 3. Ja brałam pożyczkę teraz w okresie ferii. Potrzebowałam zastrzyku gotówki po świętach, ale chciałam też żeby moje dzieciaki miło spędziły czas podczas ferii nie siedząc w domu. Dzięki Aasa wysłałam je na narty 🙂 Uśmiech dzieci bezcenny. A ja bez stresu będę spłacała kredyt w dogodnych ratach. Wiem, że mogę też spłacić wcześniej jesli zajdzie taka potrzeba. Mają świetnie wszystko wypisane na stronie, umowa przychodzi do domu zatem mogę ją przeczytać. A środki pojawiły się na moim koncie już następnego dnia. Sa naprawdę rzetelna firmą!

 4. Ja Aasa znam od niedawna, Poleciła mi przyjaciółka bo brała pożyczkę na święta. Ja uratowałam ferie dzięki nim. Bardzo spodobała mi się możliwość rozłożenia wszystkiego na raty. Sama wybierałam długość, zatem też wysokość raty. A formalności można załatwić przez internet. Kurier z umowa był na drugi dzień, środki tak samo. I przede wszystkim mają wszystko wyjaśnione na stronie. A gdyby nawet ktoś miał jakieś wątpliwości to jest infolinia, można zadzwonić i dopytać o wszystko 🙂

 5. Brałam u nich pożyczkę na ferie akurat mieliśmy okazję do ciekawego wyjazdu, potrzebowaliśmy gotówki. W Aasa decyzja była szybka i gotówka prawie od razu na koncie. Ja jestem zadowolona, pożyczkę spłacam akurat w 6 ratach. Mogę ją spokojnie polecić innym

 6. Bralem u nich ostatnio pozyczke na nadchodzace święta i jestem bardzo zadowolony. Potrzebowalem pieniedzy szybko na prezenty i wyprawienie swiat. Nie bylo zadnych problemow z formalnosciami wszystko można było zamówic przez telefon. teraz pozostaje tylko terminowo spłacać raty.

 7. Natrafiłem tu przez przypadek szukając informacji o pożyczkach. Tak się składa, że brałem kiedyś pożyczkę w Aasa i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że są świetni. Raty nie dają po kieszeni, mila obsługa, profesjonalny konatkt – tak można ich w skrócie podsumować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *