Bierzemy kredyt iGotówka proponowany przez BGŻ BNP Paribas

Jak w każdym banku również tutaj musimy przejść przez odpowiedni proces, który finalnie umożliwi nam podjęcie środków w ramach proponowanej pożyczki. Z racji tego, że jest to usługa internetowa, wszystko odbywa się online. Kiedy już zdecydujemy się na pożyczkę w banku BGŻ BNP Paribas dzieli nas kilka kroków od wypłaty środków. Oczywiście pod warunkiem, że pożyczka zostanie nam przyznana, ale o tym za moment.

Po pierwsze musimy, co oczywiste, odwiedzić stronę stworzoną przez bank na potrzeby omawianej usługi. Wpisujemy, więc adres www.igotowka.pl i po chwili znajdujemy się przejrzystej stronie internetowej, która krok po kroku przeprowadzi nas przez omawiany proces. Na początku przeprowadzamy symulację kredytu. Przy użyciu odpowiednich suwaków wybieramy projekt, który chcemy sfinansować (jest to między innymi zakup sprzętu AGD/RTV, zakup nieruchomości, bieżące wydatki itp.), wysokość pożyczki i okres spłaty. Kwota kredytu waha się od tysiąca do 120 tysięcy złotych, natomiast okres spłaty wynosi od 6 do 84 miesięcy. Po wprowadzeniu odpowiednich parametrów przechodzimy do złożenia wniosku.

młoda para składa podpis na dokumencie
iGotówka to interesująca oferta banku BGŻ BNP Paribas

We wniosku należy podać nasze dane osobowe oraz numer rachunku bankowego. Należy pamiętać, że musi być to nasz rachunek, a nie inny należący do osoby trzeciej, nawet, jeśli jest to nasz współmałżonek. Z podane konto musimy przelać kwotę 1 zł na podany przez bank rachunek. Jest to standardowa procedura weryfikacji stosowana przy tego typu kredytach. Jeśli nasz wniosek kredytowy zostanie przyjęty wówczas pieniądze zostaną przelane na podany przez nas rachunek.

Opisana powyżej opcja dotyczy pożyczek do 20 tysięcy złotych. Jeśli pożyczamy wyższą kwotę, wówczas niezbędna będzie wizyta w banku. W takiej sytuacji po wypełnieniu wniosku na stronie internetowej musimy udać się do najbliższej placówki banku i tam własnoręcznie podpisać wniosek. Również przy niższej kwocie możemy udać się do banku i tam załatwić wszelkie formalności.

Pamiętajmy, by przed decyzją o pożyczce uważnie przestudiować jej regulamin i ze spokojem zastanowić się, czy jest nam naprawdę niezbędna, a przede wszystkim czy będziemy ją w stanie spłacić. Powinniśmy przemyśleć, czy cel, na który chcemy przeznaczyć pieniądze możemy osiągnąć oszczędzając przez krótki okres, na przykład 6 miesięcy. Jeśli tak, to być może lepiej chwilę poczekać i uniknąć kosztów pożyczki. Chociaż warunki, jakie proponuje BGŻ BNP Paribas są dość korzystne to powinniśmy liczyć się z tym, że będziemy zmuszeni oddać dużo więcej niż pożyczyliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *