Kilka podstawowych informacji o firmie Euroloan

Marka Euroloan należy do Euroloan Consumer Finance, czyli grupy finansowej działającej od 2007 roku. Początkowo rozwijała się ona w Finlandii i Szwecji, a w 2013 roku zdecydowała się wejść na polski rynek. Doświadczenie zdobyte na międzynarodowych rynkach, a także spory kapitał, którym dysponuje firma sprawiają, że od samego początku postrzegana jest, jako rzetelne przedsiębiorstwo. Ich flagowy produkt to limit kredytowy, czyli coś innego niż klasyczne pożyczki, które również znajdziemy w ofercie firmy

portfel z banknotami
Pożyczki od 18 lat i na maksymalną kwotę 2000 zł.

Jeśli zechcemy ubiegać się o pożyczkę w firmie Euroloan musimy spełnić kilka warunków. Nie jest to nic, z czym byśmy się nie spotkali wcześniej przy korzystaniu z usług innych firm pozabankowych. Po pierwsze musimy mieć skończone 18 lat, a także posiadać aktywny rachunek bankowy. Najlepiej dla nas, jeśli nie posiadamy negatywnej historii kredytowej i nie zostaliśmy wpisani do BIKu (Biuro Informacji Kredytowej) lub BIGu (Biuro Informacji Gospodarczej), gdyż Euroloan właśnie w tych rejestrach będzie nas sprawdzać.

Proces ubiegania się o pożyczkę wygląda następująco:

  • Pierwszym krokiem powinno być wejście na stronę www.euroloan.pl i utworzenie konta użytkownika.
  • Następnie składamy wniosek o udzielenie nam pożyczki. Jeśli ten zostanie zaakceptowany, możemy przejść do kolejnego punktu.
  • Przelewamy kwotę w wysokości 1 zł na podane przez firmę konto. Jest to przelew weryfikacyjny mający na celu potwierdzenie naszych danych.

Koszty pożyczki będziemy mieli jasno przedstawione na głównej stronie firmy, gdzie za pomocą znanego wszystkim suwaka ustalamy wysokość pożyczki. Należy jednak pamiętać o opłatach dodatkowych, do których należą:

  • Opłata roczna za utrzymanie limitu – 20 zł
  • Opłata miesięczna za rachunek papierowy – 8 zł
  • Opłata miesięczna za utrzymanie konta – 60 zł

Sprawdźmy możliwą charakterystykę pożyczki. Minimalna kwota, o jaką możemy wnioskować to 50 złotych, maksymalna wynosi natomiast 2000 złotych. Jeśli będziemy wnioskować o na przykład 1500 złotych, a firma stwierdzi, że ze względu na niską zdolność kredytową może nam zaoferować jedynie 800 złotych to zostaniemy o tym powiadomieni i będziemy mogli zdecydować się na niższą ofertę. Plan spłaty jest ustalany indywidualnie, a wszystkim zarządzamy z poziomu naszego konta, które utworzyliśmy na portalu Euroloan. Warto zauważyć, że konto zostało dobrze przemyślane i jest niezwykle intuicyjne. Nie powinniśmy mieć żadnego problemu z zarządzeniem nim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *