Monedo Now – łatwiejsze pożyczki, dzięki nowoczesnej technologii

Monedo Now to nowa marka na rynku pożyczek pozabankowych. Jej właścicielem jest znana firma Kreditech. Co nowego oferuje nam marka Monedo Now? Przede wszystkim nowoczesną technologię i nieco inne podejście do sprawdzania potencjalnego klienta pod kątem jego możliwości spłaty zadłużenia.

Marka zastąpiła inny produkt firmy Kreditech, czyli znany serwis Zaimo. W Monedo Now sami wybieramy kwotę, jaką jesteśmy w stanie płacić co miesiąc. Warunkiem, jaki stawia przed nami firma jest wysokość raty, która musi być wyższa niż 25 złotych. W oparciu o tę informację zaawansowany system przygotowuje dla nas ofertę. Od nas zależy czy ją zaakceptujemy, czy może zdecydujemy się na zmianę kwoty, którą możemy płacić miesięcznie i sprawdzimy nową ofertę. Zmian można dokonywać wielokrotnie i za każdym razem w tak samo krótkim czasie otrzymamy przygotowaną specjalnie dla nas ofertę.

karta kredytowa w dłoni
Monedo to nie tylko pożyczki. Monedo Pay to bezpłatna karta wirtualna ułatwiająca korzystanie z z zakupów online.

Firma chwali się, że ich system jest w pełni zautomatyzowany i jest w stanie rozpatrzyć jednocześnie tysiące aplikacji, co znacznie usprawnia i przyspiesza proces ubiegania się o pożyczkę. Wspomniany system jest autorskim rozwiązaniem firmy i bierze pod uwagę nie tylko wysokość naszych dochodów, czy naszą obecność w rejestrach dłużników, ale również rzeczy, o których nikt by nie pomyślał, czyli na przykład sprawdza nasze media społecznościowe. Co ważne, wszystkie dane są natychmiast usuwane z systemu, firma ich nie przechowuje.

Nasz rachunek bankowy weryfikowany jest przy użyciu nowoczesnej aplikacji KontoConnect, dzięki czemu nie musimy wykonywać przelewu weryfikacyjnego. Firma bardzo poważnie podchodzi również do kwestii bezpieczeństwa danych osobowych, co jest niezwykle istotne, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy niemal, co chwilę słyszymy o kolejnym wycieku danych do internetu. Szyfrowanie łącza, indywidualne kody dostępu czy wieloetapowe uwierzytelnianie to tylko kilka spośród wielu zabezpieczeń, jakie stosuje Monedo Now.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również Monedo Pay. Polega ono na tym, że oprócz pożyczki proponowana jest nam również całkowicie bezpłatna karta wirtualna Monedo oraz przedpłacona karta, dzięki której zakupy w sklepach staną się wygodne i szybkie. Również płatności internetowe nie będą stanowiły żadnego problemu. Jak widać marka Monedo Now usiłuje stworzyć firmę na miarę XXI wieku. Wykorzystanie nowych rozwiązań cieszy i pozwala przypuszczać, że firma odniesie sukces na polskim rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *