Multi Money opinie

„Swoją jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowałem kilka miesięcy temu (nie prowadzę jej jeszcze nawet pół roku!) i cały czas wykazuje stratę! Pożyczka Multi Money została mi przyznana (przedstawiłem zaświadczenie z ZUS oraz US o niezaleganiu, zweryfikowany został również mój BIK, który był „czysty”!)”!

„Pożyczkę od Multi Money otrzymałem w bardzo nieskomplikowany sposób. Wcześniej firma powiadomiła mnie (moją firmę), że jeśli chce pożyczyć nie więcej niż 10 tysięcy złotych, a moja firma nie jest obecna na rynku dłużej niż 3 miesiące (dotyczy to również firm, który wcześniej zawiesiły swoją działalność, a teraz ją odwiesiły!), to będę potrzebował dwóch poręczycieli (ich dochód nie powinien być niższy niż 1500 złotych, dopytałam, że „chodzi o” dochód netto!)! Jeśli moja firma funkcjonowałaby dłużej niż 3 miesiące (a z pewnością będzie dzięki wsparciu Multi Money!), ale jeszcze nie pierwszy rok, to mógłbym pożyczyć 20 tysięcy złotych i „otrzymać” 24 Multi Money miesięcy czas na spłatę w pożyczki (pożyczkę spłacamy w ratach miesięcznych!). Naszymi poręczycielami mogą być osoby pracujące na etacie (osoby pracujące w oparcie o umowę o pracę), osoby opierające swoją współpracę z pracodawcą o umowę zlecenie (pod warunkiem, że jest ona systematycznie odnawiana!), osoby prowadzące własną działalność gospodarczy, a także osoby na emeryturze! Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania Naszej pożyczki to 15.6 procent”!

„Dzisiaj przeprowadziłem wstępną rozmowę z Multi Money i dowiedziałam się, jakie dokumenty musi przedstawić każdy pożyczkobiorca : dowód osobisty (swój!), dowód osobisty współmałżonka, dokumenty rejestracyjne firmy (CeiDG), uproszczona forma KPiR (Księga Przychodów i Rozchodów), dowód osobisty poręczyciela (albo poręczycieli), zaświadczenie o dochodach poręczyciela (lub poręczycieli)”

„Mam trochę zaległości w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędzie Skarbowym i niestety mój wniosek o pożyczkę w Multi Money został odrzucony. W ciągu kilku następnych miesięcy planuje „wyprostować” wszystkie zaległości i ponownie złożyć wniosek o pożyczkę (ta pożyczka jest bardzo potrzebna mojej firmie, inaczej „nie ruszy z miejsca”, konkurencja już powoli mnie wyprzedza!). Pod uwagę brałem pożyczkę w innym parabanku (na spłatę zaległości!), ale okazało się, że żaden inny parabank nie ma tak niskiego oprocentowania, jak Multi Money”!

„Firma Money Money „urzekła mnie”! Jej strona internetowa jest bardzo profesjonalna, a oferta wyjątkowo czytelna (nie miałem problemu ze zrozumieniem „żadnego fragmentu”!)! Z firmą możemy skontaktować się na wiele sposobów (i za pomocą kilku numerów telefonów!), obsługa klienta jest nie tylko miła, ale także bardzo rzetelna (pożyczkę dla mojej firmy otrzymałem już przy pierwszym podejściu, i nie musiałem dosyłać żadnych dokumentów, wcześniej kilka razy pożyczałem pieniądze w banku i zawsze musiałem co najmniej kilka razy „stawiać się” z dokumentami, w Multi Money, nie!)”!

„Multi Money nie wymaga od Nas (od Nas osób prowadzących własną działalność gospodarczą) żadnych zaświadczeń z US ani ZUS – u (nie możemy wnioskować tylko o kwotę większą niż 60 tysięcy złotych!)! Wystarczy, że pokażemy wyciąg z Naszego rachunku bankowego (listę otrzymanych przelewów!)”!

„W imieniu mojej firmy złożyłem wniosek o pożyczkę w parabanku Multi Money na kwotę 15 000 złotych (potrzebowaliśmy „na rozruch”!)! W parabanku nikt Nas nie prosił o zaświadczenie o niezaleganiu w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych ani w Urzędzie Skarbowym, osoba przyjmująca mój wniosek o pożyczkę powiedziała, że takie zaświadczenie należy przedstawić dopiero wówczas, gdy firma wnioskują o więcej niż 30 tysięcy złotych”!

„Firma Multi Money do każdego pożyczkobiorcy (i przedsiębiorcy) podchodzi w indywidualny sposób! I nie pobiera żadnych opłat za rozpatrzenie wniosku o pożyczkę (to bardzo cenna wiadomość dla Naszego budżetu!)! Klienci firmy nie płacą również żadnej prowizji za przyznanie pożyczki! Złożyłem wniosek o pożyczkę na kwotę 10 000 złotych, a otrzymałem 8 000 złotych (ale i tak uważam, że firma Multi Money bardzo mi pomogła!)”!

„W parabanku każdy przedsiębiorca (również też początkujący) może pożyczyć nawet 120 000 złotych (to wielka suma pieniędzy dla każdej firmy!), korzystając z 15 – procentowego oprocentowania (w skali jednego roku!). Dzięki pożyczce od Multi Money odnosi spore sukcesy (mogłem zatrudnić kilku nowych pracowników i zacząć przyjmować większe zlecenie, problemy z dotrzymywaniem terminów bowiem się skończyły!)”!

„Pożyczka Multi Money to pożyczka bez weryfikacji w BIK (Biurze Informacji Kredytowej, ja także się jej obawiałem!), jeśli nie składamy wniosku o kwotę wyższą niż 70 tysięcy złotych (każda firma ma inne potrzeby, ale dla mnie pożyczka w kwocie 50 tysięcy złotych była idealna!)”!

„Pieniądze od firmy Multi Money mogą pożyczyć tylko osoby prowadzące własną działalność gospodarczą (właściciele firm, przedsiębiorcy…), od kilku dni zastanawiam się nad założeniem swojej, wiem, że Multi Money pomoże mi na samym początku”!

„Wniosek o pożyczkę w Multi Money możemy złożyć już w czasie pierwszego dnia prowadzenia własnej firmy (to bardzo kusząca propozycja dla młodych przedsiębiorców!)”!

„Największym atutem firmy Multi Money jest to, że pożycza pieniądze wszystkim właścicielom firm (bez wyjątku, Nasza firma nie musi być dobrze znana na rynku i nie musi być dużego kapitału!), nie tylko „wyjątkowym” (tym, którzy mają „wielkie” doświadczenie!)! Żaden z pożyczkobiorców nie musi się martwić o to, że zostanie sprawdzony w BIK, ZUS czy US! Multi Money nie oszuka Nas przy oprocentowaniu (co przytrafiło się kilka razy mojej firmie w innych parabankach), oprocentowanie pożyczki jest dokładnie takie samo, jak na umowie”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *